Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fotoğraf Sergileri

Fotoğraflarınızı Binlerce Kişiye Ulaştırmak İster Misiniz?

Fotoğrafçılık mesleğinin geleceğine katkıda bulunmak, fotoğraflarını bu sanatın tutkunlarıyla paylaşmak isteyenler Foto Life Akademi’ye! İsteyen öğrencilerimize eğitim süresince ve sonrasında çektikleri fotoğraflardan oluşan bir sergi düzenliyoruz. Paylaşarak çoğalıyor ve büyüyoruz…

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Fotograf Sergileri 9

Sergilerinizi Açıyoruz!

Fotoğrafçılık eğitimlerimize katılmış kursiyerlerimizden isteyen herkese fotoğraf sergisi açıyor, onları fotoğraf severlerle buluşturuyoruz!

Fotoğraf tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitimi süresince ve sonrasında çektiği fotoğrafları bu sanatın meraklılarıyla paylaşmak isteyenler için kurumsal partnerlerimizle birlikte, Türkiye’nin ünlü mekanlarında fotoğraf sergileri açıyor, kariyerlerine ışık tutuyoruz.

Siz de çektiğim fotoğrafları paylaşmalıyım, fotoğraflarıma eleştiriler almalıyım, kendimi daha çok geliştirmeliyim diyorsanız öğrencilerimize özel sergi çalışmalarımızdan yararlanmalısınız.

Sergiler

PR Çalışmanızı Yapıyoruz!

Dijital marka gücümüzü kullanarak fotoğraf sergilerinizi binlerce kişiye ulaştırıyor, web sitelerimiz ve kurumsal partnerlerimizle sizleri destekliyoruz.

İyi bir fotoğrafçı olabilirsiniz ancak sizi kimse fark etmiyorsa iyi olduğunuza nasıl inanacaksınız? Ünlü bir fotoğraf sanatçısı olmanız için fotoğraflarınızı kitlelerle buluşturuyor, 20’den fazla eğitim markamızla birlikte sanatsever binlerce kişiye ulaşarak sergilerinizin PR çalışmasını yapıyoruz.

Fotoğrafçılığı meslek olarak yapmak istiyorsanız adınızı duyurma imkanı bulacağınız fotoğraf sergilerimizi kaçırmayın!

Bilgi Al
Fotograf Sergisi
Fotograf Sergi

Sizi Geleceğe Taşıyoruz!

Fotoğrafçılık, geçmişi geleceğe ışınlama sanatıdır. Fotoğraflarım ölümsüz olsun diyorsanız sizi gelecekle buluşturacak sergilere imza atın…

Sanatını, tekniğini, hikâyesini gelecek nesillere aktararak unutulmaz bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız serginiz için fotoğraf seçmeye başlayın! Fotoğrafçılığı sadece hobi olarak yapmayın, topluma sanatsal bakış açısı kazandırma ve fotoğraf sevgisi aşılama için de fotoğrafı kullanın!

Sosyal sorumluluk bilincinde olan ve fotoğrafçılığın çocuklar ve gençler tarafından da sevilmesini isteyen her fotoğrafçının sergisi olmalı…

Danışmanlık İste

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Hobi ve mesleki fotoğraf kurslarımıza katılmış öğrencilerimizin eğitimlerde, çekim gezilerinde, stüdyo uygulamalarımızda ve bireysel olarak çektikleri fotoğrafları sergileyecekleri keyifli bir organizasyonlar düzenliyoruz. Fotoğrafçılığın hobide kalmasına engel oluyor, bu sanat dalını hayatınızın bir parçası haline getiriyoruz!

Kisisel Fotograf Sergisi

Eğitimlerimize Katılın

Hobi ve mesleki eğitimlerimize katılarak tekniğinizi ve becerilerinizi geliştirin, birbirinden etkileyici fotoğraflar çekmeyi öğrenin.

Fotografci Sergisi

Portföyünüzü Oluşturun

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde mutlulukları, hüzünleri, anları ölümsüzleştirin, bol bol fotoğraf çekin, portföyünüzü yaratın.

Kisisel Fotograf Sergisi

Binlerce Kişiye Ulaşın

Foto Life Akademi ailesinin desteğiyle kişisel serginizi açarak binlerce fotoğraf severe ulaşın, adınızı bu sanatın enleri arasına yazdırın.

Bizimle Büyüyün!

Fotoğraf çekmek sizin için hobi olmasın! Sanatınızı fotoğraf tutkunlarıyla buluşturmak için Foto Life Akademi desteğiyle kişisel serginizi açın, geleceğe bir hatıra bırakın.

Fotograf Sergisi Acmak

Adından Söz Ettiren Bir Fotoğrafçı Olmak İster Misin?

Moda, düğün, doğum… Kendine en uygun eğitimi seç, işinin başına geç, başarıların konuşulsun!

Bilgi Al

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak öğrencilerimize özel sergi çalışmaları yapıyoruz. Yılsonu öğrencilerimizin fotoğraflarından oluşan bir sergi hazırlarken dileyen öğrencilerimiz için kişisel sergi açma danışmanlığı sunuyoruz. Fotoğraf tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitimi süresince ve sonrasında çektiği fotoğrafları bu sanatın meraklılarıyla paylaşmak isteyenler için kurumsal partnerlerimizle birlikte, Türkiye’nin ünlü sergi mekanlarında ya da kurum binasında fotoğraf sergilerini açıyor, PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Foto Life Akademi olarak kurumumuzdan eğitim alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilir ve fotoğrafçılık mesleğini yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Evet. Grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile amatör ya da profesyonel olarak çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimizin katılabileceği yurt içi ve yurt dışı, günübirlik ve konaklamalı fotoğraf gezileri düzenliyoruz. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz ve ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var. Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olarak farklı lokasyonlarda fotoğraf gezisi düzenleyerek öğrencilerimizin eğitimlerde öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlıyor, fotoğraf çekme deneyimlerini arttırıyoruz.

Başarılı ve yetenekli kursiyerlerimize mezun olduktan sonra Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerimiz olan reklam ve fotoğrafçılık firmalarında staj ve asistanlık yapma fırsatı sunuyoruz. Eğitmenlerimize eğitimlerde ve çekim gezilerinde asistanlık yaparak, partnerlerimizin reklam ve fotoğraf çekimlerinde staj yaparak deneyim kazanan öğrencilerimiz kariyerlerine daha sağlam adımlarla başlıyorlar.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 20
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30