Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Neden Foto Life Akademi?

Uluslararasi Egitim Standardi 1

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı fotoğraf çekmek isteyin, isterseniz fotoğrafçılığı meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin fotoğrafçılık kursları değerlendirilerek hazırlanmış programımızda farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında uzman, eğitim sektöründeki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri Foto Life Akademi’de!

Ürün, doğum, düğün, moda, yemek, stüdyo, sokak, manzara, makro ve hava hava fotoğrafçılığı gibi farklı branşlarda deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış, uluslararası standartlarda eğitim veren, yıllardır profesyonel fotoğrafçılık yapan, sergileri ve çalışmalarıyla adından söz ettiren Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile sektörün en iyi eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, fotoğraf sanatının her ayrıntısına hakim ustalarla temelden ileriye, mesleki kurslardan workshoplara kadar 100’den fazla eğitim veriyoruz.

Eğitmenlerimiz
Alaninda Unlu Fotografcilar
Fotografcilik Kursu 29

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Foto Life Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler Foto Life Akademi’de!

Fotoğrafçılık kurslarımızın tamamında ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yapıyor, fotoğrafçılık ekipmanları ve teknolojileriyle öğrenilenleri uygulamalı olarak pekiştiriyoruz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, fotoğrafçılığı, teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezilerimizle fotoğrafçılıkta deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

Fotoğraf sanatı en iyi sahada öğrenilir! Öğrencilerimizi fotoğrafçılığı en iyi şekilde öğrenmeden akademiden mezun etmiyoruz…

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi
Uygulamali Fotografcilik Egitimi
Ogrenme Garantisi 2

Öğrenme Garantisi

Fotoğrafçılık kurslarımızın sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

%100 öğrenme garantili fotoğrafçılık kurslarımızda eksik kaldığı ya da öğrenemediği konular olduğunu düşünen her öğrencimiz sebep belirtmeksizin eğitimlerini tekrar alabilirler. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açar, bir sonraki eğitim ve derslere kayıtlarını gerçekleştirirler.

Foto Life Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez! Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin!

Öğrenme Garantisi

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar ile amatör fotoğrafçılık yapan öğrencilerimize uzmanlaşmak istedikleri branşa ve fotoğraf stillerine uygun makine seçiminde destek oluyor, Canon ve Nikon gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, objektiflerden hafıza kartlarına kadar her türlü fotoğraf makinesi ekipmanları hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Fotoğrafçılık yolculuğunda en iyi arkadaşınız olacak fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı eğitmenlerimizle seçecek, kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa edeceksiniz.

Makine ve Ekipman Danışmanlığı
Makine Ve Ekipman Danismanligi 1
Ders Telafi 1

Ders Telafi İmkanı

Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerimiz ile ürün, doğum, düğün, moda, yemek, hava ve mimari fotoğrafçılık başta olmak üzere tüm mesleki eğitimlerimizde, fotoğraf ve video işleme kurslarımızda tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı veriyoruz. Ayrıca workshoplarımızda öğrenemediğini ya da eksik kaldığını düşünen öğrencilerimizin bir sonraki eğitime ücretsiz katılmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi’ye kayıt olduğunuzda kaçırdığınız dersler için telaşlanmak ya da ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bakırköy ve Kadıköy eğitim merkezlerimizin herhangi birindeki sınıflarımızda kaçırdığınız dersin ve haftanın eğitimini alabileceksiniz.

Ders Telafi İmkanı

Fotoğraf Gezileri

Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olarak fotoğrafçılığı kitaplardan öğrenmiyor, sahaya iniyoruz! Bol bol fotoğraf çekiyor, yorumluyor, eleştiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz!

Amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabiliyorlar. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Türkiye’nin ve dünyanın en fotojenik kentlerinde; modele, ürünle, stüdyo ve açık alanlarda ışığı ve ekipmanlarımızı kullanmayı öğreniyor, çokça eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz!

Fotoğraf Gezileri
Fotograf Gezileri
Sosyal Etkinlikler

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Foto Life Akademi olarak öğrencilerimizin sosyal bir ortamda eğitim almasına, yeni arkadaşlıklar kurarak fotoğraf sever bir çevre oluşturmasına özen gösteriyoruz.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar için kendilerini keyifli ve huzurlu hissedecekleri bir kurs atmosferi yarattık. Standart eğitim merkezlerinde niteliksiz ve keyifsiz bir eğitim almak istemiyorsanız doğru adrestesiniz…

Sosyal Etkinlikler

Sergi ve Sanat Aktiviteleri

Fotoğraf sanatına yön veren isimlerin sergilerini ziyaret ediyor, fotoğrafçılığa farklı kadrajlardan bakarken akademimizde keyifli sanat aktiviteleri hazırlıyoruz!

Fotoğrafçılığın duayenleri ile söyleşiler düzenliyor, ünlü fotoğraf sanatçılarının sergilerini ziyaret ediyor, sinema ve resim gibi fotoğrafçılıkla iç içe olan sanat dallarının etkinliklerine katılıyoruz. Fotoğraf tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitimi süresince ve sonrasında çektiği fotoğrafları paylaşmak isteyenler için kurumsal partnerlerimizle birlikte, Türkiye’nin ünlü mekanlarında fotoğraf sergileri açıyoruz.

Sanatını, tekniğini, hikâyesini gelecek nesillere aktararak unutulmaz bir fotoğrafçı olmak isteyenlerin daima yanındayız.

Sergi ve Sanat Aktiviteleri
Fotograf Sergileri 8

Foto Life Akademi – Kurumsal Eğitimlerin Adresi!

Kurumsal fotoğrafçılık eğitimlerinde Foto Life Akademi ailesini tercih etmiş, çalışanlarını önemseyen, gelişmenin gücüne inanan, Türkiye’nin ünlü ve başarılı markaları… Her biri ailemizin değerli üyeleri…

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Meb Sertifika

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz.

Sertifikalı ve uluslararası geçerliliği olan eğitimlerimizde dileyen öğrencilerimiz için 15 haftalık MEB onaylı bir eğitim programımız da var. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu’nu tamamlayan öğrencilerimiz, profesyonel fotoğrafçı olarak reklam ve tanıtım ajanslarında, fotoğraf stüdyolarında, dergi ve gazetelerde çalışabilir; kendi markasını kurabilir, eğitmen unvanı ile fotoğrafçılık kurslarında eğitim verebilirler.

Foto Life Akademi eğitim kurumumuzun MEB onaylı sertifikalı eğitimlerinden yararlanarak kariyerinizi, zamanınızı ve paranızı güvence altına alın…

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da bir işte çalışırken ek gelir kazanmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel fotoğrafçı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor. Eğitim sonrası fotoğrafçılara özel kişisel ve mesleki gelişim kursları vererek sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak mesleğinizi hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danismanligi
Fotografcilik Kurslari 17

İstanbul’da 6 Şube

İstanbul’da 6 ilçede Foto Life Akademi eğitim merkezlerimizde fotoğraf tutkunu öğrencilerimizle bir araya geliyoruz…

İstanbul’un merkezi ilçeleri Bakırköy, Kadıköy, Taksim, Beylikdüzü, Maslak ve Beşiktaş semtlerinde Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu şubelerinde eğitim almanızı sağlıyoruz. Metro, metrobüs ve otobüs gibi ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde, kişisel aracınızla rahatça ulaşabileceğiniz, semtinizin sosyal ve kamusal alanlarına yakın bir kurumda eğitim almanın avantajını yaşayacaksınız.

Şehrinizin önemli semtlerinin merkezinde, MEB standartlarına uygun bir binada, güvenli ve konforlu bir ortamda fotoğrafçılık hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz!

Şubelerimiz

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece eğitim aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Sanat Cafe
Sanat Cafe
Is Imkani

İş İmkanı

Amatör fotoğrafçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki girişimci fikirlere destek oluyoruz.

Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı sunuyor, kendi işlerini yapmaları konusunda destek sağlıyoruz. Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde eğitmen ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

İş İmkanı

35 Branş 13 Destekleyici Eğitim

Hobinizi mesleğe dönüştüreceğiniz, fotoğrafın farklı alanlarında uzmanlaşmanızı sağlayacak branş eğitimleriyle yanınızdayız.

Yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için 35 branş ve 13 destekleyici fotoğraf eğitimleri, hobi ve mesleki kurslar, görüntü işleme kursları, özel dersler, şirketlere özel eğitimler, ustalarla fotoğraf seminerleri hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, fotoğrafçılığı uygulamalı programlarla ve sahada öğrenme şansı yakalayacaksınız.

İlgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın.

Fotoğrafçılık Eğitimleri
Fotograf Egitimleri 2
Fotografcilik Kursu Mezunlari

12800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurs merkezlerimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmeyi öğrettik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

Öğrenci Yorumları

+500 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Fotoğrafçılık eğitimlerimizi alan 500’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Temelden ileriye, mesleki atölyelerimizden görüntü işleme kurslarımıza kadar farklı fotoğrafçılık eğitimlerimizi bitirerek sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; moda, düğün, doğum gibi fotoğrafçılığın önemli branşlarında Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde yer alarak ve kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar
Fotograf Elestirileri

Ustalardan Fotoğraf Eleştirileri

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir fotoğrafçı olmalarının yolunu açıyoruz.

Fotoğrafın duayenleri ile bir araya gelerek geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Ustalarla Fotoğraf Semineri

Duayenlerden Workshoplar

Fotoğraf sanatının en ince ayrıntılarına hakim olacağınız, ülkemizin önemli fotoğrafçılarıyla tanışmanıza fırsat veren 50’den fazla workshop eğitimimiz var!

Usta fotoğraf sanatçılarını sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan isimlerle birlikte öğrencilerimizin duayenlerden eğitim almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenerek sanatımızı ve tekniğimizi geliştiriyoruz. Fotoğrafçılık, ustasından öğrenilir!

Workshoplar
Workshoplar
Egitim Sonrasi Destek

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Foto Life Akademi olarak sadece eğitim süresince değil mesleğinizi yaparken de öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden satış ve pazarlamaya, sosyal medyadan web tasarımına kadar destekleyici eğitimler veriyoruz.

Markanızı büyütmeniz, tercih edilen ve beğenilen bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Eğitim Sonrası Destek

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Foto Life Akademi Tanitim Filmi 12
Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet!
Foto Life Akademi Tanitim 13
Foto Life Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu
Ogrenci Yorumlari
Fotoğrafçılık Kursu Yorumları Foto Life Akademi – Mezunlarımız Bizim İçin Ne Diyor?
Ogrenci Yorumu
Fotoğrafçılık Kursu Yorumları Foto Life Akademi – Mezunlarımız Bizim İçin Ne Diyor?
Foto Life Akademi Yorumlar
Foto Life Akademi Öğrencilerimizin Hakkımızdaki Yorumları

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Fotoğraflarımız

Derslerimizi, fotoğraf atölyelerimizi, gezilerimizi ve organizasyonlarımızı, öğrencilerimizin fotoğraflarını inceleyin, akademimizi yakından tanıyın... Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin…

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30