Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30
Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Temel Fotoğrafçılık Kursu

İçinizdeki Fotoğrafçıyı Keşfedin!

Temel Fotoğrafçılık kursumuz, Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir eğitim programıdır ve %100 öğrenme garantilidir.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıklar esas alınır. Yani öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fotoğraf eğitimlerimizi şekillendiririz. 3 teorik, 4 uygulama ve 1 değerlendirme dersini içinde bulunduran 7 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 10 ders almış olursunuz.

7.haftanın sonunda kurs süresince öğrendiğiniz tüm bilgileri pratiğe aktaracağınız, kendinizi geliştireceğiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız, bilgi ve becerilerinizi sınayacağınız ve kişisel tarzınızı ortaya çıkaracak Mezuniyet Projesi ile eğitiminizi tamamlarsınız.

Bu program fotoğrafa yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar!

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

İstediğiniz hobi amaçlı fotoğraf çekmeyi öğrenmek ise 7 haftalık Pro-Fotoğrafçılık eğitimimize katılarak fotoğraf çekmeyi öğrenebilir, profesyoneller gibi fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca bu eğitimi bitiren fotoğraf tutkunu amatör öğrencilerimiz kendilerini fotoğraf sanatında daha ileri düzeye taşımak isterlerse Pro-Plus Fotoğrafçılık Eğitimine devam edebilir, fotoğrafları konuşulmaya başlayan fotoğrafçılar arasında yer almalarını sağlayacak bilgi ve deneyime ulaşabilirler. Fotoğrafçılık eğitiminden sonra çektiği fotoğrafları daha iyi hale getirmek ve fotoğraflarına profesyonel bir görünüm kazandırmak isteyen öğrencilerimiz de Photoshop veya Lightroom kurslarımıza katılabilir.

Amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılarak kendilerini geliştirebilirler. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt i̇çi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız vardır. Ayrıca isteyen öğrencilerimizle özel sergi çalışmaları da yapmaktayız.

Hobi Fotoğrafçılık Kurs Programını İncele

Kendi İşinizi Kurun!

Sevdiğin işi yapmanın zamanı gelmedi mi? Hobin mesleğin olsun. Ek gelir veya yeni bir kariyer fırsatı seni bekliyor!

Fotoğrafçılığı meslek edinmek amaçlı yapmak istiyorsanız önce Pro-Fotoğrafçılık kursunu tamamlamanız gerekmektedir. 7 haftalık Pro-Fotoğrafçılık eğitimine katılarak fotoğraf çekmeyi öğrenip sonra istediğiniz mesleki branştaki eğitimi alıp profesyonelleşebilirsiniz. Ayrıca Pro-Fotoğrafçılık eğitimini tamamlayan kursiyerlerimiz için moda, ürün, yemek, doğum, düğün, stüdyo, hava fotoğrafçılığı başta olmak üzere 14 branşta eğitim vermekteyiz. Mesleki branş eğitimlerinden sonra çektiğiniz fotoğrafları işlemek ve baskıya hazır hale getirmek için Photoshop veya Lightroom kurslarımıza katılabileceğiniz gibi fotoğrafçılara özel video kurgu montaj, girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Girişimcilik, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya eğitimlerimiz kurucumuz, Türkiye’nin önde gelen girişimcileri arasında yer alan Orhan Gürbüz Hocamız tarafından verilmektedir ve isteyen öğrencilerimizle özel portfolyo çalışmaları yapılmaktadır.

Mesleki Fotoğrafçılık Kurs Programını İncele

Temel Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Amatörden profesyonele giden fotoğraf yolculuğunda öğrencilerimiz Temel Fotoğrafçılık Kursu ile birlikte yeteneklerini ve çekim tekniklerini geliştirecekleri, Moda, Ürün, Doğum, Düğün, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Photoshop ve Lightroom kursları başta olmak üzere farklı mesleki ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın!