Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30
Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi ile Yeni İşiniz Hazır!

Sanatınızdan para kazanmaya, yeni bir kariyer yaratmaya ve gelin damat adaylarının gözde fotoğrafçısı olmaya ne dersiniz? Düğün fotoğrafçılığı eğitimi ile kendi işinizi kurun!

Çiftlerin mutlu anlarına tanıklık etmek, düğün fotoğrafçılığını profesyonel anlamda yapmak, stüdyonuzu açmak ve müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız bu özel atölyeyi kaçırmayın! Düğün Fotoğrafçılığı için Düğün ve Pro-Düğün Fotoğrafçılığı olmak üzere 2 ayrı eğitim programımız var. Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Süresi 2 gün / 8 saattir. 2 günlük uygulamalı düğün çekimi eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı düğün fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Pro Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi süresi 6 Hafta 20 saattir. Pro-Düğün atölyesi sektöre yeni giren ve düğün fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği düğün çekimi tekniklerinden Photoshop kullanmaya, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu program temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve düğün fotoğrafçısı olmak isteyen fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl düğün fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Tüm Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
6 Hafta 20 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Programı

Bugüne kadar 800’ün üzerinde düğün fotoğrafçısı mezunu veren ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 6 hafta 20 saatlik programımızla düğün fotoğrafçılığı hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Foto Life Akademi

Düğün fotoğrafçılığını en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeni bir meslek sahibi olmak ya da kariyerinize farklı bir rota çizmek için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları ve başarılı akademisyenlerinden düğün fotoğrafçılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »

%100 Öğrenme Garantisi

Düğün fotoğrafçılığı kursu eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı düğün fotoğrafçılığı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında düğün fotoğrafçılığı eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların fotoğrafçılık eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan düğün fotoğrafçılığı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni düğün fotoğrafçılığı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, fotoğrafçılık eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı fotoğraf çekmek isteyin, isterseniz fotoğrafçılığı meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin fotoğrafçılık kursları değerlendirilerek hazırlanmış programımızda farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Foto Life Akademi eğitim merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir düğün fotoğrafçılığı kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun düğün fotoğrafçılığı eğitimleri veriyoruz.

Foto Life Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve düğün fotoğrafçılığı dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların düğün fotoğrafçılığı eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı düğün fotoğrafçılığı çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler Foto Life Akademi’de!

Düğün fotoğrafçılığı kursları için ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yapıyor, fotoğrafçılık ekipmanları ve teknolojileriyle öğrenilenleri uygulamalı olarak pekiştiriyoruz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, fotoğrafçılığı, teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezilerimizle fotoğrafçılıkta deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

Fotoğraf sanatı en iyi sahada öğrenilir! Öğrencilerimizi fotoğrafçılıkta uzmanlaştıracak düğün fotoğrafçılığı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

+450 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi alan 450’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Düğün fotoğrafçılığı kursları ile mesleki atölyelerimizden görüntü işleme kurslarımıza kadar farklı fotoğrafçılık eğitimlerimizi bitirerek sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; düğün fotoğrafçısı olarak kariyerlerini inşa ediyor, kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Foto Life Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da bir işte çalışırken ek gelir kazanmak isteyenlere düğün fotoğrafçılığı kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel düğün fotoğrafçısı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun fotoğrafçılık eğitimleri belirliyoruz. Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kişisel ve mesleki gelişim kursları ile sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu olarak stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak mesleğinizi hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

İş İmkanı

Düğün fotoğrafçısı olmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki girişimci fikirlere destek oluyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı kursu ve görüntü işleme atölyelerimizi bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı sunuyor, kendi işlerini yapmaları konusunda destek sağlıyoruz. Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde eğitmen ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar ile amatör fotoğrafçılık yapan düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimize uzmanlaşmak istedikleri branşa ve fotoğraf stillerine uygun makine seçiminde destek oluyor, Canon, Nikon ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı makine ve ekipman mağazalarına yönlendirerek fotoğraf makinelerini ve aksesuarlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Fotoğrafçılık yolculuğunda en iyi arkadaşınız olacak fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı eğitmenlerimizle seçecek, kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa edeceksiniz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Foto Life Akademi olarak sadece düğün fotoğrafçılığı kursu süresince değil mesleğinizi yaparken de öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden satış ve pazarlamaya, sosyal medyadan web tasarımına kadar destekleyici eğitimler veriyoruz.

Markanızı büyütmeniz, tercih edilen ve beğenilen bir fotoğrafçı olmanız için düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Düğün fotoğrafçısı olmak istiyor istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Eğitiminize Başlayın!

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi’den mesleki düğün fotoğrafçılığı eğitimi alın.

Ünlü Düğün Fotoğrafçıları Arasına Girin!

Düğün fotoğrafçılığı mesleğini başarıyla yapın, çiftlerin en güzel hikayelerini siz yazın.

800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize düğün fotoğrafçılığının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı fotoğrafçılık kursu merkezlerimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye düğün fotoğrafçılığı eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre düğün fotoğrafçılığı eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

35 Branş 13 Destekleyici Eğitim

Hobinizi mesleğe dönüştüreceğiniz, fotoğrafın farklı alanlarında uzmanlaşmanızı sağlayacak branş eğitimleriyle yanınızdayız.

Yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için 35 branş ve 13 destekleyici fotoğraf eğitimleri, hobi ve mesleki fotoğrafçılık kursları, görüntü işleme atölyeleri, özel dersler, şirketlere özel eğitimler, ustalarla fotoğraf seminerleri hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, fotoğrafçılığı uygulamalı programlarla ve sahada öğrenme şansı yakalayacaksınız.

İlgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun fotoğrafçılık eğitimleri ve atölyelerimizden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın.

Fotoğraf Gezileri

Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olarak fotoğrafçılığı kitaplardan öğrenmiyor, sahaya iniyoruz! Bol bol fotoğraf çekiyor, yorumluyor, eleştiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz!

Amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabiliyorlar. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Türkiye’nin ve dünyanın en fotojenik kentlerinde; modele, ürünle, stüdyo ve açık alanlarda ışığı ve ekipmanlarımızı kullanmayı öğreniyor, çokça eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz!

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Foto Life Akademi düğün fotoğrafçılığı kursu olarak öğrencilerimizin sosyal bir ortamda eğitim almasına, yeni arkadaşlıklar kurarak fotoğraf sever bir çevre oluşturmasına özen gösteriyoruz.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar için kendilerini keyifli ve huzurlu hissedecekleri bir düğün fotoğrafçılığı kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de Foto Life Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece düğün fotoğrafçılığı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi’de her yer sanat! Düğün fotoğrafçılığı kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılığı sanatçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir fotoğrafçı olmalarının yolunu açıyoruz.

Fotoğrafın duayenleri ile bir araya gelerek geleceğin düğün fotoğrafçısı sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Duayenlerden Workshoplar

Fotoğraf sanatının en ince ayrıntılarına hakim olacağınız, ülkemizin önemli düğün fotoğrafçılarıyla tanışmanıza fırsat veren 50’den fazla workshop eğitimimiz var!

Usta fotoğraf sanatçılarını sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve düğün fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan isimlerle birlikte öğrencilerimizin duayenlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile mesleğinizin püf noktalarını öğrenerek sanatınızı ve tekniğinizi geliştireceksiniz.

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonrası sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Photoshop, Lightroom, Video Kurgu Montaj eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Düğün Fotoğrafçılığı Kurslarımız Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sınıflarımızı, fotoğraf stüdyolarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo çekim etkinliklerimizi ve çekim gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Foto Life Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, düğün fotoğrafçılığı dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, fotoğraf çekimlerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı düğün fotoğrafçılığı dersi anlatımları, ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile fotoğraf sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun düğün fotoğrafçılığı kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre düğün fotoğrafçılığı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan düğün fotoğrafçılığı dersleri veriyoruz.

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi düğün fotoğrafçılığı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Düğün fotoğrafçılığı mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun! Düğün Fotoğrafçılığında Uzmanlaşın!

Düğün fotoğrafçısı olmak istiyor ancak nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun düğün fotoğrafçılığı kursu programını belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün fotoğrafçılığı eğitimi programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ile deneyim kazanın, uzmanlaşarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin tadını çıkarın!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki fotoğraf tutkusu bize yeter! Düğün fotoğrafçısı olmak isteyenler için keyifli ve ayrıcalıklı düğün fotoğrafçılığı eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Düğün fotoğrafçılığı kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim, teknik ve makine bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış öğrenciler düğün fotoğrafçılığı eğitimine katılamaz.

6 Haftalık Düğün Fotoğrafçılığı kursumuza katılarak düğün fotoğrafçılığında kullanılan makineleri, ekipmanları, ışık ve kompozisyon tekniklerini öğrenebilir, düğün fotoğrafı çekiminde deneyim kazanarak çiftlerin en mutlu anlarını, stüdyoda ve açık havada rahatlıkla çekebilir bilgi ve beceriye ulaşırsınız. Ancak fotoğrafçılık, birden fazla uzmanlık gerektiren alanların ve teknolojinin içinde bulunduğu bir sanat dalıdır ve herhangi bir sonu olmadığı için sürekli güncel fotoğrafçılık tekniklerini takip ederek ve yeni şeyler öğrenip kendinizi geliştirmenizi gerektiren bir alandır. Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olmak istiyorsanız diğer branşlarda da bilgi ve deneyim sahibi olmalı, tekniğinizi geliştirmelisiniz.

6 haftalık Düğün Fotoğrafçılığı Kursu sonunda her öğrencimize kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Düğün Fotoğrafçılığı Kursu için hiçbir kurumda MEB onaylı sertifika verilmemektedir. İsteyen öğrencilerimiz 15 haftalık fotoğrafçılık eğitimimizi tamamlayarak MEB onaylı sertifika alabilirler.

Düğün fotoğrafçılığı eğitimleri hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Düğün fotoğrafçılığı kursu son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar olmak üzere düğün çekiminde bilgi ve deneyiminizi arttıracak şekilde Avrupa standartlarında, öğrenme hızınıza ve grubun dinamiğine göre işlenmektedir. Ayrıca kaçırdığınız derslerin telafisini alabilir, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile profesyonel düğün fotoğrafçılığı mesleğinize sağlam adımlarla başlayabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Düğün Fotoğrafçılığı Kursu ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Düğün fotoğrafçılığı kursu sertifikalarımız, fotoğrafçılık mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan düğün fotoğrafçılığı eğitimi alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi olarak kurumumuzdan düğün fotoğrafçılığı eğitimi alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilir ve düğün fotoğrafçılığı yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir. Her yıl düğün fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, temel fotoğraf bilginize, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Foto Life Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, uygulamalı fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Foto Life Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Foto Life Akademi.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş düğün fotoğrafçılığı eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel düğün fotoğrafçılığı mesleğine adım atmış yüzlerce mezun öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

275

kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

Bu ürünü toplam 11 kişi satın aldı.