Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30
Erken Kayıtta %50 İndirim

Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Aşk, Fotoğraflarla Ölümsüzleşir!

Geleceğe gülümsetin! Birbirine aşkla bakan çiftlerin mutluluklarında imzanız olsun, mesleğinizi sanata dönüştürün, işinizi tutkuyla yapın!

Çiftlerin mutlu anlarına tanıklık etmek, düğün fotoğrafçılığını profesyonel anlamda yapmak, stüdyonuzu açmak ve müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız bu özel atölyeyi kaçırmayın! Düğün Fotoğrafçılığı için Düğün ve Pro-Düğün Fotoğrafçılığı olmak üzere 2 ayrı eğitim programımız var. Düğün Fotoğrafçılığı Kursumuzun Süresi 2 gün / 8 saattir. 2 günlük uygulamalı düğün çekimi eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı düğün fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Pro Düğün Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 Hafta 20 saattir. Pro-Düğün atölyesi sektöre yeni giren ve düğün fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği düğün çekimi tekniklerinden Photoshop kullanmaya, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 1.Bölüm

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 1.Bölüm

Düğün fotoğrafçılığına yakın markaj… Makinamızı, ekipmanlarımızı, çekim modlarını yakından tanıyoruz!

İlk dersimizde; Düğün fotoğrafçılığı için hangi marka ve model fotoğraf makinesini tercih etmelisiniz? En çok tercih edilen fotoğraf makinesi markaları hangileri? Düğün fotoğrafçılığında kullanılan objektif çeşitleri neler? Marka ve modele göre en çok kullanılan lens çeşitleri ne? İhtiyaç duyacağınız fotoğraf makinesi yardımcı ekipmanları neler? Reflektör ve difüzör düğün fotoğraflarında nasıl kullanılır? Tripod ve monopod hangi çekimlerde nasıl kullanılır? Düğün çekimleri hangi modda yapılır? Sahneye göre çekim modlarından manuel, diyafram, enstantane öncelikli modlar neye göre tercih edilmelidir? Diyafram, enstantane, ISO ayarları neye göre yapılır ve nasıl olmalı? Beyaz ayarı nasıl yapılmalı? İnce beyaz ayarı hangi çekimlerde kullanılır? Ölçüm modları ışığa göre nasıl kullanılır? Sahneye göre AF yönetimi nasıl kullanılır? Doğru pozlama nedir ve + ve - pozlamanın fotoğrafa olan etkisi nasıldır? Görünüm oranları 16:9, 3:2, 4:3 ve 1:1 nedir ve düğün fotoğrafı çekimlerinde hangisi kullanılmalı? Konularını işleyerek hem temel fotoğrafçılık bilginizi tazeleyecek hem de düğün çekimlerinin farklarını anlatmış olacağız.

Düğün fotoğrafçılığı kursumuzun ilk haftasında mesleğinizi başarıyla yapabilmek için hangi makine ve ekipmanları kullanmanız gerektiğini öğrenecek, temel fotoğraf bilgilerinizi tazeleyerek düğün fotoğrafçılığına özel çekim tekniklerini öğreneceksiniz.

Uygulamalı Düğün Çekimi

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 2.Bölüm

Daha iyi gelin damat fotoğrafları elde etmek için ışığı doğru kullanmayı öğreniyoruz! Çiftlerimizi ışık kaynaklarına göre konumlandırmayı ve poz verdirmeyi konuşuyoruz…

Düğün fotoğrafçılığı kursu 1.haftamızın devamında; Işığın parlaklığı, kontrastı, renk ısısı, süresi ve açısı bize ne ifade eder? Yüksek (High Key) ve Düşük (Low Key) ışık nedir? Işığın miktarı çok fazla ise ne yapılır? Işık az ise nasıl çözüm üretilir? Doğal ve yapay ışık kaynakları nasıl kullanılır? Düğün çekimlerinde flaş ne zaman ve nasıl kullanılır? Altın saat nedir ve bu saatlerde nasıl çekim yapılır? Rembrant aydınlatması ile portre çekimi nasıl yapılır? Silüet aydınlatması nasıl yapılır? Gelin ve damadın üzerine düşen ışık değeri nasıl ölçülür? Çiftler ışığa göre nasıl konumlandırılır? Çiftlerle doğru ve etkili iletişim yöntemleri nelerdir? Doğru poz nasıl verdirilir ve ışığın poza etkisi nasıldır? Poz vermede baş ve omuz, jest ve mimikler nasıl yönlendirilir? Arkadaş gruplarıyla çekimler nasıl yapılır? Çifti daha uzun ve zayıf gösterme teknikleri nelerdir? Temel duruş şekilleri nelerdir? başlıklı konuları işleyeceğiz.

Işığı ve çiftlerinizi doğru yönlendiremezseniz başarılı bir düğün fotoğrafçısı olamazsınız! 1.haftayla birlikte kapalı ve açık mekanlarda ışık kaynaklarını verimli kullanarak etkileyici fotoğraflar çekmeyi öğreneceksiniz!

Uluslararası Eğitim Standardı
Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 2.Bölüm
Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 3.Bölüm

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 3.Bölüm

Çiftlerimizin hikayelerini anlatacak kompozisyonlar oluşturmayı öğreniyor, çekim planımızı yapıyor ve keyifli bir düğün fotoğrafçılığı uygulamasına hazırlanıyoruz!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 1.haftasının son bölümünde; Düğün çekimlerinde kompozisyon unsurları nelerdir? Daha etkili fotoğraflar üretmek için hangi kompozisyon kuralları kullanılmalıdır? Fotografik anlatım nedir ve nasıl yapılır? Kurgu ve kompozisyonun birlikteliği nasıl olmalıdır? Güçlü bir kompozisyon için renkler nasıl kullanılır? Çekim veya düğün öncesi çiftle koordinasyon toplantısı nasıl yapılır? Çekim öncesinde çiftin istekleri doğrultusunda çekim planı nasıl belirlenir? Gelin-damat çekimleri için en uygun zaman nasıl belirlenir? Çekilecek mekan/yapı daha önceden nasıl kontrol edilir? Gerekli izinler ve belgeler nelerdir? Hangi ekipmanlar ve malzemeler çekime götürülmelidir? Düğün çekimi ekibi kaç kişiden oluşmalıdır? Damat evi ve gelin evi çekimleri nasıl yapılır? Gelin evi önü eğlencesi nasıl çekilir? Çiftin düğün hazırlıkları nasıl çekilir? Nikah süreci, ilk dans, pasta kesimi ve eğlence sırasında nasıl video ve fotoğraf alınır? Açık ve kapalı mekanlarda karşılaşılacak zorluklar nelerdir? gibi konuları işleyerek hatasız bir çekim için son hazırlıklarımızı yapıyoruz!

1.haftanın sonunda düğün fotoğraflarında başarılı kompozisyonlar yaratmayı öğrenirken, çiftlerle doğru iletişim kurabilecek, beklentilerine uygun kareler yakalayarak onları mutlu edeceksiniz!

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar
Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta

Tüm günümüzü düğün çekimine ayırıyoruz! Uygulamalı ve modelli çekimlerimizle teorik değil pratik eğitim veriyoruz!

Düğün fotoğrafçılığı kursu 2.haftasında; Dış mekândaki doğal ışık kaynağımızından gelen ışığın yönüne göre çiftlerimizi konumlandırıyor, parlaklığına ve rengine göre makinemizin ayarlarını yapıyoruz. Fotoğrafta vermek istediğimiz mesaj ve oluşturmak istediğimiz duyguya göre ışığın renginin, parlaklığının ve açısının fotoğraftaki etkisini deneyimliyoruz. Çekim öncesi hazırlık aşamalarını, çekim planı ve ekip iletişimini canlı bir şekilde deneyimliyor, çiftlerimizle doğru iletişim kurmanın yollarını öğreniyoruz. Farklı açılardan çiftlerimizin baş, omuz, vücut, jest ve mimiklerini yönlendirerek fotoğraflar çekiyoruz. İhtiyaç duyacağınız fotoğraf makinesi yardımcı ekipmanları neler? Sahneye göre çekim modlarından manuel, diyafram, enstantane öncelikli mod neye göre tercih edilmelidir? Diyafram, enstantane, ISO ayarları neye göre yapılır ve nasıl olmalı? Doğru pozlama nedir ve fotoğrafa olan etkisi nasıldır? Çekim kaç dakika sürmelidir? Açık hava düğün çekimi ve trash day çekimleri nasıl yapılır? gibi sorularınızı da uygulamalı bir şekilde yanıtlamış oluyoruz.

Eğlenceli bir düğün çekimini tamamladık! Artık gelin damat çekimlerinde makine, ışık, kompozisyon bilgisi kazanmış, çiftlerle doğru iletişim kurabilen ve yaratıcılığını geliştirmiş bir düğün fotoğrafçısı olarak sektöre ilk adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz. Sırada albüm tasarımı var!

Öğrenme Garantisi

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta 1.Bölüm

En güzel pozları seçiyor, en doğal kareleri çiftlerimize teslim ederek düğün çekimi albümlerimizi nasıl ve hangi standartlarda hazırlayacağımızı öğreniyoruz!

Düğün fotoğrafçılığı kursu 3.haftasında; Düğün albümü tasarımlarında görsel standartlar nelerdir? Albüm çeşitleri neler? Hangi albüm ebatlarını tercih etmeliyiz? Albüm setleri nasıl oluşturulur? Albüm satışında fiyatlandırmayı nasıl yapmalıyız? Çalışma prensiplerimizi nasıl belirleriz? Albüm için fotoğraf seçimi nasıl yapılmalıdır ve hangi formatta teslim edilmelidir? Çekilen fotoğrafları ne kadar sürede çiftlere teslim etmek gerekir? Teslimat nasıl yapılır? Teslimat kargo ile yapılırsa ödeme kime aittir? Çiftler hangi yollarla seçtikleri fotoğrafları sizlere göndermeliler? Seçilen fotoğraflar için albüm nasıl tasarlanmalıdır? Tasarımı yapılmış albüm için çiftlerden nasıl onay alınır? Nerede ve nasıl baskı yapılır? Baskı merkezleriyle anlaşma yapmak gerekir mi? Basılacak olan albümlerin ödemesi nasıl gerçekleşir? Albümler baskıdan çıkınca kimin adresine gönderilir? Zor müşterilerle nasıl iletişim kurulur? Memnuniyet nasıl sağlanır? Beğenilmeyen albümlerin tasarımı tekrar yapılır mı? konularını işliyoruz.

3.haftayla birlikte düğün çekimi albümü hazırlama kriterlerini, doğru fotoğrafları seçmeyi öğrenmiş olacak, albüm tasarımlarının müşteri memnuniyetindeki önemini fark edeceksiniz.

Makine ve Ekipman Danışmanlığı
Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta 1.Bölüm
Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta 2.Bölüm

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta 2.Bölüm

Photoshop programını kullanarak çektiğimiz düğün fotoğraflarını düzenlemeyi öğreniyor, albüm tasarımı yapabilecek teknik ve pratik bilgiyi kazanıyoruz.

3. hafta düğün fotoğrafçılığı kursu programında; Adobe Photoshop nedir, özellikleri nelerdir? Photoshop klavye kısayolları neler? Photoshop programının; renk ve arayüz ayarlarını nasıl yaparız? Çalışma alanını nasıl düzenleriz? Görüntü araçları nelerdir, nasıl kullanılır? Gürültü(noise) nasıl azaltılır? Keskinlik ve görüntü boyutlandırma nedir? Renk tonları nelerdir? Işık ve kontrast ayarları nasıl yapılır? Levels ve curves nasıl kullanılır? Etkileyici renk doygunlukları ve filtreler nasıl yaratılır? Siyah beyaz ve HDR tonlamalar fotoğrafımıza ne katar? Gelin-Damat fotoğraflarını nasıl boyutlandırmalıyız? Crop tool nasıl kullanılır? Neden ham (RAW) fotoğraf çekmemiz gerekiyor? RAW fotoğraflarımızda sıcaklık, pozlama ve doygunluk ayarları ile başarılı renk tonlamaları nasıl yaparız? Gelin ve damat fotoğraflarımızdaki hataları nasıl düzeltiriz? konularını uygulamalı olarak işleyecek çektiğimiz fotoğrafları daha iyi hale getirmeye başlayacağız.

Çiftlerin yüzünü güldürecek albümler tasarlamak için Photoshop eğitimi şart! Tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı olmak için rakiplerinizden farklı olmalısınız!

Photoshop Kursu

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Düğün fotoğrafçılığı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 4.Hafta

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 4.Hafta

En güzel düğün albümlerini biz tasarlıyoruz! Photoshop’un sınırlarını zorluyor, yıllarca saklanacak albümler hazırlıyoruz…

4. hafta düğün fotoğrafçılığı kursu programında; Layer kullanarak nasıl yaratıcı olunur? Hatasız fotoğraflar için maskeleme nasıl kullanılır? Objenin rengini nasıl değiştiririz? Seçili bölgelerin renkleriyle nasıl oynarız? Maskeleme ile alan derinliği nasıl yaratılır? Action nedir, nereden bulunur, nasıl yüklenir? Action kaydetme ve plugin nedir? Nik color ve silver efektleri kullanırken fotoğrafımız nasıl olmalı? Panorama nasıl yapılır? Temel Retouch teknikleri nelerdir? Gelin-damat fotoğraflarında hangi Retouch teknikleri kullanılmalı? Sivilce nasıl alınır? Göz altı torbalarını ve morlukları yok etmek için neyi bilmelisiniz? Gözleri nasıl renklendiririz, nasıl aydınlatırız ve parlatırız? Göz renklendirme, kirpik ve göz farı ekleme, allık ekleme, dudak renklendirme ve dolgunlaştırma, liquify ve kullanımı (burun estetiği), yüz pürüzsüzleştirme, diş beyazlatma nasıl yapılır? Fotoğraf nasıl keskinleştirilir? Fotoğrafa imza nasıl atılır ve paylaşılır? konularını işleyerek çektiğiniz düğün fotoğraflarını kusursuz hale getireceksiniz.

Kendi tarzınızı yaratacağınız, bakış açınızı ve becerilerinizi geliştireceğiniz Photoshop eğitimi sayesinde mükemmel gelin-damat çekimlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz.

Lighroom Kursu

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 5.Hafta

Daha çok uygulama yapma zamanı! Çektiğiniz gelin-damat fotoğraflarını düzenleyerek teorik bilgilerinizi pratiğe dökecek, kendinizi sınayacaksınız!

Düğün fotoğrafçılığı kursu 5.haftasında; teorik olarak öğrendiğiniz Photoshop tekniklerini uygulama imkanı bulacaksınız. Retouch uygulama haftamızda çektiğimiz fotoğraflar arasından en iyilerini seçiyor, Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Layer ve maskeleme adımlarıyla birlikte gelin ve damadın yüzünü pürüzsüzleştiriyor, sivilceleri ve gözaltı morluklarını yok ediyor, gözleri renklendiriyor, makyaj hatalarını düzelterek bu yorucu sürecin çiftler üzerindeki etkilerinin fotoğrafa yansımasını engelliyor, fotoğraf keskinleştirmenin etkili fotoğraflar elde etmedeki farkını görüyoruz. Gelin-damat, arkadaş ve aile fotoğraflarımıza çerçeve ve imza ekleyerek albüm tasarım stilimizi belirliyor, çiftlerin yıllarca mutlu bir anı olarak saklayacakları ilk albümlerimizi hazırlamış oluyoruz.

5.haftanın sonunda fotoğraf düzenlemek için gerekli olan tüm değişkenleri ve kriterleri öğrenmiş ve uygulamış olacak, kişisel retouch tarzınızı edinerek fotoğraflarınızı daha etkili hale getireceksiniz.

Workshoplar
Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 5.Hafta

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimi alarak tekniğini ve sanatsal bakış açısını geliştiren öğrencilerimizin çalışmalarını inceleyin, siz de tutkunuzu hayatınızın merkezi haline getirin! Çektiğim düğün fotoğrafları istediğim gibi olmuyor, kendimi geliştirmem, tarzımı belirlemem ve sektörde yer almam gerek diyorsanız doğru adrestesiniz! Foto Life Akademi ile değişmeye ve gelişmeye hazır olun!

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta 1.Bölüm

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta 1.Bölüm

Türkiye’nin ünlü düğün fotoğrafçılarından biri olmak için bambaşka bir marka yaratın, girişiminizin temellerini sağlam atın!

Düğün fotoğrafçılığı 6.haftada; Düğün fotoğrafçılığı nasıl bir meslek? Düğün fotoğrafçılığından para kazanılır mı? Markamızı nasıl oluşturacağız? Başarılı girişimlerin ortak özelliği ne? Dijital dünyanın farkında mıyız? Online olmak pazarlama stratejimize ne katar? Neden web sitesi yaptırmalıyız? Düğün fotoğrafçısı olarak sosyal medya kanallarını nasıl kullanmalıyız? Sosyal medya hesaplarınızda fark yaratacak profili nasıl oluşturmalıyız? Instagram ve Facebook algoritması nedir ve nasıl çalışır? Sosyal medya hesaplarınızın istatistiğini nasıl korursunuz? Kendi altın gün ve saatlerinizi nasıl keşfedersiniz? Reklam, tanıtım ve sponsorlu yayın çalışmalarınızı kimlerle, nasıl yapmalısınız? Post ve story için sponsorlu yayın oluşturmanın sırları neler? En fazla ve en doğru kitleye ulaştıracak reklam modelleri neler? Paylaşımlarda dikkat çekecek fotoğraf ve metin nasıl seçilir? Hedef kitlemizin etkin olduğu sosyal mecraları nasıl bulacağız? Hedef kitlenin ilgisini çekmek ve etkileşimi arttırmak için Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube sayfalarının profil ve paylaşım görsellerini nasıl tasarlamalıyız? konularına eğiliyoruz.

Sosyal medyada fotoğraflarınızı nasıl paylaşabileceğinizi, takipçi kazanmanın yollarını, kampanya oluşturmayı öğrenecek, rakiplerinden hizmetleri ve kalitesiyle sıyrılan, telefonları hiç susmayan bir düğün fotoğrafçısı olacaksınız!

Mesleki Gelişim Kursları

Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta 2.Bölüm

Yaptığınız işten para kazanmaya başlayacaksınız… Binlerce takipçiye ulaşmanın, fenomen bir düğün fotoğrafçısı olmanın sırları bu eğitimde!

Düğün fotoğrafçılığı 6.hafta son bölümünde; Sosyal medyada nasıl hitap edilir? Yaratıcı reklam spotları oluşturmak için güçlü bir beyin ekibi nasıl kurulur? Kendini okutan ve paylaştıran içerik nasıl yazılır? Düğün fotoğrafçısı olarak kişisel ve kurumsal markamıza nasıl güven kazandırırız? Sosyal medya sayfalarımızın takipçi sayısını arttırmak için gizli yollar neler? Daha çok beğeni ve etkileşim almak için pazarlama ve paylaşım dilimiz ne olmalı? Rakiplerimizi nasıl analiz ederiz ve onlara karşı hangi tanıtım silahlarımızı kullanırız? Kısa ve uzun vadede sosyal medya hedefleri nasıl belirlenmeli? Dolaylı yoldan müşteri kazanmak için hangi psikolojik yöntemleri kullanmalıyız? Gelen müşterileri kaçırmamanın yolları ve etkin ikna teknikleri neler? En iyi düğün fotoğraflarımızla portföyümüzü nasıl oluşturacağız? Etkili sunumların sırları ne? Çiftleri etkileyecek sunumların püf noktaları neler? sorularımızla birlikte markası konuşulan bir düğün fotoğrafçısı olmayı öğreniyoruz.

6.haftanın sonunda çektiğiniz fotoğrafları nasıl pazarlayabileceğinizi, adınızı nasıl duyurabileceğinizi ve etkileyici müşteri sunumları yapmayı öğreneceksiniz. Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olarak sektördeki yerinizi hemen alın…

Kişisel Gelişim Kursları
Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta 2.Bölüm

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Düğün fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Photoshop, Lightroom, Video Kurgu Montaj eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Düğün fotoğrafçılığı eğitimlerinde uzman, fotoğrafçılık ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı düğün fotoğrafçılığı kurs programına vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Düğün fotoğrafçılığı eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Pro-düğün fotoğrafçılığı eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci
Eğitim Sonrası Destek

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl düğün fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, temel fotoğraf bilginize, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Düğün fotoğrafçılığı kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim, teknik ve makine bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış öğrenciler düğün fotoğrafçılığı eğitimine katılamaz.

6 Haftalık Düğün Fotoğrafçılığı kursumuza katılarak düğün fotoğrafçılığında kullanılan makineleri, ekipmanları, ışık ve kompozisyon tekniklerini öğrenebilir, düğün fotoğrafı çekiminde deneyim kazanarak çiftlerin en mutlu anlarını, stüdyoda ve açık havada rahatlıkla çekebilir bilgi ve beceriye ulaşırsınız. Ancak fotoğrafçılık, birden fazla uzmanlık gerektiren alanların ve teknolojinin içinde bulunduğu bir sanat dalıdır ve herhangi bir sonu olmadığı için sürekli güncel fotoğrafçılık tekniklerini takip ederek ve yeni şeyler öğrenip kendinizi geliştirmenizi gerektiren bir alandır. Başarılı bir düğün fotoğrafçısı olmak istiyorsanız diğer branşlarda da bilgi ve deneyim sahibi olmalı, tekniğinizi geliştirmelisiniz.

6 haftalık Düğün Fotoğrafçılığı Kursu sonunda her öğrencimize kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Düğün Fotoğrafçılığı Kursu için hiçbir kurumda MEB onaylı sertifika verilmemektedir. İsteyen öğrencilerimiz 15 haftalık fotoğrafçılık eğitimimizi tamamlayarak MEB onaylı sertifika alabilirler.

Düğün fotoğrafçılığı eğitimlerimiz hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Düğün fotoğrafçılığı kursumuz son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar olmak üzere düğün çekiminde bilgi ve deneyiminizi arttıracak şekilde Avrupa standartlarında, öğrenme hızınıza ve grubun dinamiğine göre işlenmektedir. Ayrıca kaçırdığınız derslerin telafisini alabilir, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile profesyonel düğün fotoğrafçılığı mesleğinize sağlam adımlarla başlayabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu sertifikalarımız, fotoğrafçılık mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi olarak kurumumuzdan eğitim alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilir ve düğün fotoğrafçılığı yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!