Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Kişisel Gelişim Kursları

İletişim Becerileri Güçlü, Özgün Bir İmaja Sahip, Motivasyonu Yüksek ve Ekibine Yol Gösteren Bir Fotoğrafçı Olmak İstiyorsanız Foto Life Akademi İle Tanışın!

Akıcı ve anlaşılır bir diksiyonla müşterilerinizi etkilemek, beden dilinin şifrelerini çözerek satış stratejilerinizde kullanmak, stresinizi doğru yönlendirmek, yüksek motivasyona sahip olmak mı istiyorsunuz? Doğru telaffuz ve etkili iletişim tekniklerini, kişisel imaj oluşturmayı, sakin ve sağlıklı düşünmeyi, zor insanlarla başa çıkmayı ve genç nesillere liderlik yapmayı öğreneceğiniz, daha çok müşteriye ulaşarak adınızı duyurmanızı sağlayacak eğitimlerimiz sizi bekliyor!

Kendinizi ve Ekibinizi Geliştirin!

İmajınızla Dikkat Çekmek, Markanızı Büyütmek İster Misiniz?

Kişisel gelişim kursları ile fotoğrafçı kimliğinizin yanında iletişim becerilerinizi geliştirin, imajınızı güçlendirin, stresinizi doğru yönetin!

Temel ve mesleki fotoğrafçılık atölyelerimizden sonra size özel girişimcilik, marka yaratma ve yönetimi, satış ve pazarlama, dijital pazarlama, SEO gibi eğitimlerimizi alarak girişiminizi hayata geçirmenin yollarını öğrenebilir, markanızı daha çok kişiye ulaştırabilir, online olmanın gücünü kullanarak adınızı en çok tercih edilen fotoğrafçılar arasına yazdırabilir, rakiplerinizden 1 adım önde olabilirsiniz.

Stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak mesleğinizi hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

Mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizden yararlanarak hizmetlerinizi pazarlamak ve daha çok kişiye ulaşmak için ihtiyacınız olan bilgi ve deneyimi kazanabilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz.

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30