Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mesleki Gelişim Kursları

“Hayallerinizden Korkmayın, Kendi Gerçeğinizi Yaratın.” Orhan Gürbüz Stüdyonuzu Açarak Sanatınızdan Para Kazanmak İstiyorsanız Foto Life Akademi İle Tanışın!

Stüdyonuzu açmak, reklam ve tanıtım firmanızı kurmak ya da kendi markanızı oluşturmak mı istiyorsunuz? Marka yaratma ve yönetimini, dijital pazarlamanın sırlarını, sosyal medyayı başarılı bir şekilde kullanmayı, kendi web sitenizi yapmayı, fotoğrafçılıkta satış ve pazarlama tekniklerini öğreneceğiniz, daha çok müşteriye ulaşarak adınızı duyurmanızı sağlayacak eğitimlerimiz sizi bekliyor!

Kendi Markanızı Yaratın!

İşinizi Kurmak, Ünlü Bir Fotoğrafçı Olmak İster Misiniz?

Sanatını ve kendini geliştirmeye devam et! Sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı ol!

Mesleki gelişim kurslarımızdan sonra fotoğrafçılara özel diksiyon ve beden dili, etkili iletişim ve imaj, algı ve ikna teknikleri, stres yönetimi, motivasyon ve liderlik gibi eğitimlerimizi alarak girişiminizi hayatta tutmanın yollarından insanlarla sağlıklı iletişim kurmaya, müşteri ikna tekniklerinden krizleri yönetmeye, ekibinizi motive etmekten stresinizi kontrol altında tutmaya kadar profesyonel hayatta ihtiyacınız olacak her şeyi öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak mesleğinizi hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

Kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerimizden yararlanarak hizmetlerinizi pazarlamak ve daha çok kişiye ulaşmak için ihtiyacınız olan bilgi ve deneyimi kazanabilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz.

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30