Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30
Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğraf Sanatının Ustalarını Yetiştiriyoruz!

MEB Onaylı Fotoğrafçılık kursumuz, Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir eğitim programıdır ve %100 öğrenme garantilidir.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıklar esas alınır. Yani öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiririz. 15 haftalık MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuzda fotoğraf makinesi ayarlarından stüdyo çekim tekniklerine, makro fotoğrafçılığından portre çekimlere, manzara fotoğrafçılığından Photosop’a kadar uygulamalı derslerle mesleki yeterlilik kazanırsınız. 15.haftanın sonunda kurs süresince öğrendiğiniz tüm bilgileri pratiğe aktaracağınız, kendinizi geliştireceğiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız, bilgi ve becerilerinizi sınayacağınız ve kişisel tarzınızı ortaya çıkaracak 1,5 aylık Mezuniyet Projesi ile eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Bu program fotoğraf sanatının tüm detaylarına hakim olmak, profesyonel fotoğrafçı ve eğitmen unvanı almak, tekniğini, bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fotoğraf çekmek insanın gözünü, aklını ve yüreğini aynı hizaya getirmesidir. Henri Certier-Bresson

1.Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Fotoğraf tutkunuzu açığa çıkarmanın zamanı geldi! MEB onaylı fotoğrafçılık programımız ile fotoğraf sanatının uzmanı olacaksınız! Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

1.Hafta MEB onaylı fotoğrafçılık kursu programında; fotoğraf nedir, fotoğraf sanatı ve kültürü ile ilk çekilen fotoğraftan günümüze uzanan fotoğraf yolculuğu hakkında kısa bir kültür bilgilendirmesi yapıldıktan sonra fotoğraf makinelerinin çalışma prensibi, çeşitleri ve özellikleri neler? Satın alırken nelere dikkat edilmesi gerekir? Fotoğraf türleri ve çeşitleri neler? Çekeceğiniz fotoğraf çeşidine göre hangi marka ve modelleri tercih etmelisiniz? En çok tercih edilen fotoğraf makinesi markaları hangileri? Full frame ve croplu fotoğraf makinesi arasındaki farklar neler? DSLR mi aynasız mı almalısınız? Keskin ve net fotoğraflarda objektifin etkisi nedir? Hangi açılı lens hangi çekim türünde kullanılır? Objektif çeşitleri neler? Marka ve modele göre lens çeşitleri ve en çok tercih edilen lens markaları neler? Hafıza kartı alırken nelere dikkat edilir? Kaç GB hafıza kartı almalısınız? Tripod ve monopod hangi çekimlerde nasıl kullanılır? UV, ND, Polarize filtreler hangi çekimlerde kullanılır ve fotoğrafa nasıl etki eder? İhtiyaç duyacağınız fotoğraf makinesi yardımcı ekipmanları neler? Reflektör ve difüzör nedir, nasıl kullanılır? gibi her fotoğrafçının hakim olması gereken bilgiler verilmektedir.

1. haftanın sonunda fotoğraf makinesi ve objektif türlerini tanıyacak, kendiniz için en doğru fotoğraf makinesi ve lensleri belirleyebilecek, çekim türüne göre hangi fotoğraf makinesi marka ve modelleri kullanılır, konuya göre hangi objektif açıları tercih edilir ve yardımcı ekipmanların fotoğrafa olan etkisini öğreneceksiniz. Samimi ve eğlenceli bir ortamda öğrenme hızınıza ve ihtiyaçlarınıza özel bir fotoğrafçılık eğitimi alacaksınız.

MEB Onaylı Sertifika

2.Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

İyi fotoğraf çekmek için iyi bir fotoğrafçı, iyi bir fotoğrafçı olmak için de fotoğraf makinesine hakim olmak gerekir. Fotoğraf makinemizi tanıyor, temel ayarlarını ve özelliklerini öğrenerek ilk fotoğraflarımızı çekmeye başlıyoruz!

2.haftada; Fotoğraf çekimi için gerekli olan temel fotoğrafçılık kavramlarından diyafram, enstantane, ISO ne işe yarar, fotoğrafa olan etkisi nedir? Konuya göre diyafram, enstantane, ISO ayarları neye göre yapılır ve nasıl olmalı? Ölçüm modları nasıl kullanılır ve fotoğrafa olan etkisi nedir? Histogram kullanılarak ölçüm nasıl yapılır? Beyaz ayarı nasıl yapılmalı? İnce beyaz ayarı hangi çekimlerde kullanılır? RGB - sRGB renk uzaylarından hangisi kullanılmalı ve neden? Fotoğraf stilleri nelerdir, daha keskin ve doygun fotoğraflar için sahneye göre hangisi tercih edilmeli? HDR modu nedir ve hangi tip çekimlerde kullanılır? Görüntü kalitesi RAW mı Jpeg mi olmalı? Dual Pixel Raw nedir? Doğru pozlama nedir, + ve - pozlamanın fotoğrafa olan etkisi nasıldır? Görünüm oranları 16:9, 3:2, 4:3 ve 1:1 nedir ve fotoğraf çekiminde hangisi kullanılmalı? AF işletimi AF-S, AF-C, AF-A, One Shot - Al Servo ve Al Focus nedir? Çekilecek sahnenin türüne göre hangisi kullanılır? AF yönetimi nedir? Hangi AF yönetimi kullanılır, sahneye göre nasıl belirlenir? Çekim modlarından manuel, diyafram, enstantane öncelikli mod nedir? Ne işe yarar? Çekilecek konuya göre hangi modların kullanıldığı ve nasıl ayarlanması gerektiği öğretilip pan, zoom in – zoom out teknikleri anlatılmaktadır.

2.hafta MEB onaylı fotoğrafçılık eğitimi sonunda sahaya çıkmaya hazır hale gelecek, iyi bir fotoğraf karesi yakalamak için fotoğraf makinesinin teknik özellikleri hakkında uzmanlaşacaksınız…

Uluslararası Eğitim Standardı

3.Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Teoriği pratiğe dökme zamanı, uygulama haftası! Fotoğraf makinesine ne kadar hakimseniz o kadar iyi sonuç elde edersiniz. 2. haftada öğrendiğimiz temel ayarları ve özellikleri kullanarak fotoğraf çekiyor ve fotoğraf makinesi üzerindeki hakimiyetin sonuçlara nasıl yansıdığını keşfediyoruz.

MEB Onaylı fotoğrafçılık kursu programımızda 3. hafta; ilk 2 haftada teorik olarak görülen derslerin uygulama haftasıdır. Sultanahmet’te 3 saat uygulamalı çekim gezisi yapıyoruz. 3.haftamızda; farklı sahne türlerinde manuel, diyafram ve enstantane öncelikli modlarda çekim yaparak bu modların fotoğrafa etkisini deneyimliyoruz. Beyaz ayarını ortamdaki ışığın rengine ayarlıyor ve farklı kelvin değerlerinde çekim yaparak beyaz ayarının fotoğraftaki gücünü gözlemliyoruz. Sahneye göre çekim stilimizi belirleyerek keskinlik ve doygunluk yaratmada stilin önemini kavrıyoruz. Konuya uygun ölçüm modlarından hangisini kullanacağımıza karar verip merkez ağırlıklı, değerlendirmeli, kısmi ve nokta ölçüm modlarıyla ışığın nasıl kontrol edildiğini ve zor ışık şartlarında daha iyi sonuçlara ulaşmak için neler yapmamız gerektiğini öğreniyoruz. Net fotoğraf için hangi kısık ayarı, arka planı flu fotoğraflar için neden açık diyafram kullanacağımızı, net alan derinliğini nasıl oluşturacağımızı öğrenerek enstantane ayarıyla görüntüyü dondurup bulanıklaştırmanın fotoğrafta yarattığı etkiyi ölçüyoruz. Daha etkili fotoğraflar için ISO hassasiyetinin önemini fark ediyoruz.

3.haftanın sonunda fotoğraf çekmek için gerekli olan 3 ana değişken; diyafram, enstantane ve ISO ayarı yapmayı öğrenecek, fotoğraflarınızı daha güçlü hale getirmek için fotoğraf stillerinin, ölçüm modlarının ve beyaz ayarının ne kadar önemli olduğunu kavrayacaksınız.

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Meb Onaylı Fotoğrafçılığı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

4.Hafta 1.Bölüm MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Fotoğrafa boyut kazandırmak ve daha iyi fotoğraflar elde etmek için ışığın fotosanatsal kullanımını, ışığı ve modelimizi konumlandırmayı öğreniyoruz... Fotoğrafçının en önemli ekipmanı olan ışığa hakim olun!

4.haftada; doğru bir pozlama için fotoğrafçı ışığı nasıl kontrol eder? Işığın parlaklığı, kontrastı, renk ısısı, süresi ve açısı bize ne ifade eder? Yüksek (High Key) ve Düşük (Low Key) ışık nedir? Işığın miktarı çok fazla ise ne yapılır? Işık az ise nasıl çözüm üretilir? Doğal ve yapay ışık kaynakları nasıl kullanılır? Işığın fotoğrafa olan etkisi nedir ve foto sanatsal kullanımı nasıl olur? Flaş ne zaman ve nasıl kullanılır? Doğal ışığın döngüsü ve temel özellikleri nelerdir? Altın saat nedir ve bu saatlerde nasıl çekim yapılır? Chiaroscuro nedir? Fotoğrafta üç boyutluluk etkisi nasıl yaratılır? Rembrant aydınlatması ile portre çekimi nasıl yapılır? Silüet aydınlatması nasıl yapılır? Çekilecek objenin üzerine düşen ışık nasıl ölçülür? Obje ışığa göre nasıl konumlandırılır? Işığa göre modelin bedeni nasıl konumlandırılır? Modelle doğru ve etkili iletişim yöntemleri nelerdir? Doğru poz nasıl verdirilir ve ışığın poza etkisi nasıldır? Poz vermede baş ve omuz, modelin jest ve mimikleri nasıl yönlendirilir? Modelin beden dilini fotoğrafın mesajına göre nasıl yönlendireceksiniz? Birden fazla modelin fotoğrafını nasıl çekeceksiniz? Modeli daha uzun ve zayıf gösterme teknikleri nelerdir? Modeliniz fotoğraflarda neden kilolu ve kısa boylu çıkar? Temel duruş şekilleri nelerdir? başlıklı konuları işleyeceğiz.

Işığı ve modelinizi yönetemezseniz fotoğrafta ilerleyemezsiniz. Profesyonel fotoğrafçıyım demek için her ışıkta fotoğraf çekmeyi ve her modelle iletişim kurmayı bizimle öğrenin…

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

4.Hafta 2.Bölüm MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu programımızda renklerin anlamlarını çözecek, fotografik anlatım becerilerinizi geliştirerek daha iyi kompozisyonlar oluşturacaksınız!

4.hafta fotoğrafçılık eğitimimizin 2.bölümü ile Fotoğrafta kompozisyon unsurları nelerdir? Teknik, biçim, içerik ve anlatım nasıl olmalıdır? Daha etkili fotoğraflar üretmek için hangi kompozisyon kuralları kullanılmalıdır? 1/3 kuralı ve bu kuralın fotoğraflarda uygulanışı nasıldır? Fotoğrafta denge nasıl sağlanır? Yatay ve dikey kadraj nasıl kullanılır? Fotoğrafta simetri nasıl oluşturulur, çizgiler nasıl kullanılır? Doku, ritim, dinamizm ve uyum gibi fotoğraf öğeleri görüntüye ne katar? Fotoğrafta çerçeve nasıl oluşturulur? Sembol kullanımı nasıl olmalıdır? Görsel öğelerin fotoğrafa yerleştirilmesi nasıl planlanır? Fotografik anlatım nedir ve nasıl yapılır? Kurgu ve kompozisyonun birlikteliği nasıl olmalıdır? Fotoğraflarımız ne kadar etkili? Güçlü bir kompozisyon için renkler nasıl kullanılır? Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisi ne? Hangi renk hangi duyguya hitap ediyor? Hüznü, mutluluğu, sevgiyi renklerle nasıl ifade edersiniz? Fotoğrafta kontrast nasıl oluşturulur? başlıklı konuları işleyeceğiz.

4. haftanın sonunda fotoğrafla hikaye anlatmayı öğrenirken o hikayeyi bir ressam gibi boyayacak, renkleri doğru kullanarak fotoğrafın psikolojisini daha iyi anlayacaksınız…

%100 Öğrenme Garantisi

5.Hafta 1.Bölüm MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuzun bu haftasında Emirgan’da modelli çekim uygulaması yaparak ışığı kullanmayı, makine ayarlarını doğru yapmayı öğreniyoruz!

5.hafta fotoğrafçılık kursu programında; Dış mekândaki doğal ışık kaynağımızından gelen ışığın yönüne göre modelimizi konumlandırıyor, parlaklığına ve rengine göre makinemizin ayarlarını yapıyoruz. Fotoğrafta vermek istediğimiz mesaj ve oluşturmak istediğimiz duyguya göre ışığın renginin, parlaklığının ve açısının fotoğraftaki etkisini görüyoruz. Yüksek ve düşük ışıkta çekilen fotoğrafları değerlendiriyoruz. Işık ve gölgeyi kullanarak fotoğrafa derinlik kazandırmayı ve 3 boyutlu fotoğraf elde etmeyi öğreniyoruz. Çekim öncesi hazırlık aşamalarını, çekim planı ve ekip iletişimini canlı bir şekilde deneyimliyor, modelimizle doğru bir iletişim kurarak ışığa göre modelimizi konumlandırıyoruz. Farklı açılarda modelin baş, omuz, vücut, jest ve mimiklerini yönlendiriyoruz. Birden fazla modele doğru poz verdirmeyi öğreniyoruz. Modelimizi daha uzun ve zayıf gösterecek çekim tekniklerini deniyoruz.

5.haftada dış mekanda doğal ışığı konunuza uygun kullanmayı öğrenecek, iletişim yeteneklerinizi geliştirerek modellerin çalışmak isteyeceği bir fotoğrafçı haline geleceksiniz.

Ders Telafi İmkanı

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Kursun sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz.

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Ders Telafi İmkanı

Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

5.Hafta 2.Bölüm MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Kadrajımızı şehrin ışıklarına çeviriyoruz! Işıkla boyama tekniğini öğrenerek uzun pozlamada yeteneklerimizi ortaya çıkarıyoruz!

MEB Onaylı Fotoğrafçılık kursu 5.haftasında eğitimimize devam ederek kursiyerlerimiz ile Emirgan Sahili’nde gece çekimi yapıyoruz. Gece fotoğrafı için makine ayarları ISO, diyafram ve enstantane nasıl yapılır? Düşük ışıkta fotoğraf çekmek zor mu? Işıkla boyama tekniği nedir ve fotoğrafa ne anlam katar? Uzun pozlama nedir ve nasıl yapılır? Pozlama değeri nasıl ayarlanır? Uzun pozlama için hangi ekipmanlar gerekir? Uzun pozlamada hangi çekim modu kullanılır? Titreşim önleyici, lens seçimi, filtre tercihi nasıl olmalı? Altın saatler ve mavi saatler pozlaması nedir? Pozlamada histogram kullanımı nasıl olur? konularını uygulamalı olarak işliyoruz.

Az ışıkta bile harika fotoğraf kareleri yakalayacak profesyonelliğe erişecek, ışıkla boyama tekniğinde uzmanlaşarak gökyüzünün masalsı atmosferini fotoğraflarınızda yaşatacaksınız.

Fotoğraf Gezileri

6.Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu 6.haftasında kompozisyon yaratmaya gidiyoruz! Hayatın renklerini kullanarak en güzel duyguları, mutlulukları ve heyecanları fotoğraflarla anlatıyoruz…

MEB Onaylı Fotoğrafçılık kursu 6.haftasında yine sahaya iniyor, öğrencilerimizle birlikte Balat’ta kompozisyon eğitimimizin uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Kadrajımızı sokaklara, tarihi ahşap evlere, insanlara, kutsal mekanlara çevirerek konumuza bakış açısı kazandırıyor, iyi bir kompozisyonun özelliklerini yaşayarak öğreniyor, renk ve ışığı kullanıyor, ritim ve doku yaratarak uyum ve kontrastın bir fotoğrafı nasıl değiştirebileceğini gözlemliyoruz. Fotoğraf kompozisyonuna alternatif yaklaşımlar nelerdir? Kompozisyonda ekipman kullanımı neden önemlidir? Fotoğrafta yaratıcılığı geliştirmek için hangi kompozisyon teknikleri kullanılır? Renklerle duygular nasıl anlatılır? Anlar nasıl yakalanır? başlıklarıyla keyifli bir eğitim geçiriyoruz.

6.haftanın sonunda fotoğraflarınıza bakış açınızı katmayı, kurgu oluşturmayı ve hikaye yaratmayı öğrenecek, doğadaki renkleri kullanarak fotoğraflarınıza anlam katacaksınız.

Sosyal Etkinlikler

7.Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu 7.haftamızda İstanbul’un en kalabalık ve turistik rotası olan Taksim’de çekim gezimize başlıyoruz. Tekniğimizi ve bakış açımızı geliştiriyoruz…

Öğrencilerimizle Taksim Cumhuriyet Anıtı önünde buluşarak çekim için kullanacağımız fotoğraf temaları, duyguları ve kompozisyon kuralları hakkında öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz. Ardından Taksim Cumhuriyet Anıtı ve çevresinde ilk fotoğraflarımızı çekmeye başlıyoruz. Gezi rotamızda; Aya Triada Kilisesi, Surp Ohan Voskiperan Kilisesi, İstiklal Caddesi, Çiçek Pasajı, Nevizade, Galatasaray Lisesi, Sent Antuan Kilisesi, Santa Maria Kilisesi, Botter Apartmanı, Narmanlı Han, Galata Mevlevihanesi, Serdar – ı Ekrem Sokak, Doğan Apartmanı, Galata Kulesi, Yüksek Kaldırım Caddesi, İstanbul Aşkenaz Sinagogu, Banker Sokak, Komando Merdivenleri, Kemeraltı Caddesi, Karaköy Palas, Surp Krikor Lusaroviç Kilisesi ve Karaköy Sahili var.

Kent manzaraları, mimari yapılar, müze ve kutsal mekanlar, cadde ve sokaklar, hayatın enerjisi, sokak satıcıları gibi fotoğraf temalarıyla çerçeveleme, ilgi merkezi, yalınlık, derinlik, perspektif, uyum gibi kompozisyon kurallarını kullanarak üzüntü, umutsuzluk, şaşkınlık, şefkat, heyecan ve sevinç gibi duyguları fotoğraf karelerimize yansıtıyoruz. Senin kadrajın, senin hikâyen! Fotoğrafla anlat!

Sergi ve Sanat Aktiviteleri

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Fotoğraf çekiyorum ama doğru teknikleri mi kullanıyorum, profesyonel fotoğrafçı olmak istiyorum ancak tekniğim yeterli mi, yaratıcılığımı ve bakış açımı nasıl geliştiririm diyorsanız doğru adrestesiniz! MEB Onaylı Fotoğrafçılık kursu ile bilgi ve deneyiminizi arttıracak, öncesi ve sonrası fotoğraflarınız arasındaki farkı ilk haftadan itibaren görmeye başlayacaksınız! Gelişmeye ve değişmeye hazır mısınız?

8.Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Gezmeye, keşfetmeye ve fotoğraf çekmeye devam ediyoruz! Öğrencilerimizle Sirkeci Gar’ında buluşup İstanbul’un en eski sokaklarında fotoğraf dolu bir günü paylaşıyoruz.

Sirkeci – Süleymaniye Fotoğraf Gezisinde; İstanbul’un Avrupa yakasındaki en önemli giriş kapılarından biri olan Sirkeci Garı ile İstanbul Demiryolu Müzesi, Sultan I. Abdülhamit Türbesi, İstanbul Ticaret Borsası, Büyük Postane, Hobyar Camii, Yeni Camii, Hünkar Kasrı, Mısır Çarşısı, Hürrem Sultan Türbesi, Kanuni Sultan Süleyman Türbesi, Mehmet Zahid Kotku Türbesi, Süleymaniye Cami, Mimar Sinan Türbesi, Şeyh Ebül Vefa Camii ve Türbesi, Vefa Bozacısı ve Bozdoğan Su Kemeri gibi tarihi ve kültürel zenginliklerimizi farklı objektif ve makine ayarlarıyla, altın kesim, belirginlik, yalınlık, alan derinliği, denge, kontrast gibi kompozisyon kurallarını kullanarak umut, güven, sevgi, üzüntü, heyecan ve huzur gibi duyguların fotoğraflarını kent manzaraları eşliğinde, mimari yapılar ve hayatın enerjisi gibi temalarla ölümsüzleştiriyoruz.

Uygulamalı çekim gezimizle tekstil dükkanlarını ve hanları, sokak satıcılarını, kalabalık insan manzaralarını, Rum ve Ermeni mimarlar tarafından yapılan tarihi binaları fotoğraflarımıza yansıtıyoruz. İstanbul’un zenginliğini teknik ve pratik deneyimimizle kendi kadrajımızdan anlatıyoruz!

İleri Seviye Eğitimler

9.Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Uzun pozlamayı öğrenmeye ne dersiniz? Ortaköy sahilinde gece çekimi yapıyor, diyafram, enstantane ve ISO ayarlarının fotoğraflarımız üzerindeki etkisini keşfediyoruz.

Büyük Mecidiye Camii önünde buluştuğumuz öğrencilerimize Uzun Pozlama Çekim Tekniği hakkında bilgi verdikten sonra makinemizin ISO, enstantane vb. ayarlarını yapıyoruz. Kent manzaraları, mimari yapılar, gece yaşamı, sular, siluet, ters ışık ve yansıma temalarıyla çerçeveleme, derinlik, perspektif, ritim, uyum, ufuk çizgisi kompozisyon kurallarını kullanarak Boğaz Köprüsü’nü, Büyük Mecidiye Camii’ni ve boğazdan geçen gemi ve vapurları kadrajımıza yansıtıyoruz. Uzun pozlama çekim tekniği nedir? Uzun pozlama nasıl yapılır? Altın saatler ve mavi saatlerde nasıl pozlama yapılır? Makine ayarları ne olmalıdır? Nd filtre çeşitleri nelerdir? Hava durumuna göre nasıl çekim yapılır? Uzun pozlama tekniğinde dikkat edilecekler neler? Etkili uzun pozlama fotoğraflar nasıl çekilir? Sık yapılan hatalar nelerdir? sorularının cevaplarını veriyoruz.

Uzun pozlama yapmak için gerekli makine ayarlarını ve filtreleri öğrenmiş olacak, şehrin ışıklarını yaratıcı teknikler kullanarak kadrajınıza yansıtmada uzmanlaşacaksınız!

Online Destek

10.Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Kadrajımızı İstanbul’un incisi, köşkleri, kiliseleri, faytonları ve çiçekli sokaklarıyla tam bir fotoğraf stüdyosu olan Büyükada’ya çeviriyoruz! Daha iyi fotoğraflar çekmek için kompozisyon ve ışık bilgimizi geliştiriyoruz!

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu öğrencilerimizle Büyükada İskelesi’nde buluşarak kent manzaraları, mimari yapılar, sokaklar, kutsal mekanlar, doğa, yakın plan, zamanın durduğu an, ters ışık, kalabalıklar gibi fotoğraf temalarıyla çerçeveleme, belirginlik, yalınlık, denge, ritim, kontrast gibi kompozisyon kurallarını kullanarak Büyükada’nın tarihi atmosferinde heyecanları, üzüntüleri, endişeleri, sevgiyi, şaşkınlığı ve mutluluğu fotoğraflarımıza yansıtıyoruz. Makinemizin ayarlarını yaparak Saatli Meydan, Büyükada Ermeni Katolik Kilisesi, Çankaya Caddesi, Mizzi Köşkü, Adalar Kaymakamlığı, Yalman Köşkü, Con Paşa Köşkü, Troçki Evi, Aşıklar Tepesi, Lunapark, Aya Yorgi Kilisesi, Rum Yetimhanesi, Hristos Manastırı, Hamidiye Camii, Rum Kilisesi, Panayia Rum Ortodoks Kilisesi, Büyükada İskele güzergahında fotoğraflarımızı çekiyoruz.

Ada mimarisinin en güzel örnekleri olan köşklerin, rengarenk çiçeklerin, bisikletle ada turu yapan çiftlerin, nostaljik ada sokaklarının fotoğraflarını çekerek tekniğinizi geliştirecek, doğru makine ayarlarının, ışığın ve kadrajın fotoğraflarınız üzerindeki etkisini gözlemleyeceksiniz. Usta bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız sahada olmalısınız!

Kariyer Danışmanlığı

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Profesyonel fotoğrafçı ya da eğitmen olmak isteyen öğrencilerimiz MEB Onaylı Fotoğrafçılık kursu ile birlikte yeteneklerini ve çekim tekniklerini geliştirecekleri, moda, ürün, doğum, düğün, stüdyo fotoğrafçılığı, photoshop ve lightroom kursları, girişimcilik ve dijital pazarlama başta olmak üzere farklı mesleki ve ileri eğitimlerimizden yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın!

11. Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Bu hafta İstanbul’un en hareketli semtlerinden biri olan Nişantaşı’ndayız! Makinemizin ayarlarını yapacak, farklı fotoğraf temaları ve kompozisyon konularıyla kent yaşamını ve insan manzaralarını kadrajımıza yansıtacağız…

MEB onaylı fotoğrafçılık eğitimimizde; öğrencilerimizle Nişantaşı Midpoint önünde buluşarak keyifli bir çekim etkinliğine başlıyoruz. 1854 yılında Abdülmecit tarafından yaptırılmış olan Teşvikiye Camii, Nişantaşı’nın en kalabalık ve hareketli caddesi olan Teşvikiye Caddesi, Abdi İpekçi Caddesi, Kadırgalar Caddesi, Maçka Parkı, İTÜ Maçka Kampüsü, Süleyman Seba Caddesi, Deniz Müzesi, Akaretler, Ihlamur Kasrı rotamızdaki güzergahlar olacak. Mimari yapılar, cadde ve sokaklar, mağazalar, kutsal alanlar, hayatın enerjisi, şehir ve çiçekler gibi fotoğraf temalarını kullanarak altın kesim, yalınlık, denge, form, dinamizm ve uyum gibi kompozisyon kurallarıyla birlikte öfke, sıkıntı, kızgınlık, üzüntü, sevinç, şaşkınlık, güven ve stres gibi duyguları fotoğraf karelerimize aktaracağız.

11. haftanın sonunda farklı diyafram ve ISO ayarlarını kullanarak çekim tekniğinizi geliştirirken, kalabalık şehir görüntüsünü, sohbet eden insanları, kedi ve köpeklerin eğlenceli anlarını fotoğraflayarak anı yakalamayı öğreneceksiniz!

Kişisel Gelişim Eğitimleri

12. Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

12.haftamızın gezi güzergahı Rahmi Koç Müzesi olacak! Kapalı mekan çekimlerinde ışık ve kompozisyon tekniğimizi geliştireceğiz!

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu 12.haftasında; Rahmi Koç Müzesi’nde beyaz ayarı ve ISO konularında bilgilerinizi sınayacağınız savaş uçaklarının, helikopterlerin, tren vagonlarının, matbaa atölyesinin, Fener Bahçe Vapurunun ile Uluç Ali Reis Denizaltı’sının fotoğraflarını çekeceğiz. Sualtı Bölümü, Astronomi / Enerji/ Fen Atölyeleri, Otomobil Sergisi, Buhar Makineleri, Marangozhane, Gemi Makineleri, Tarihi Kızak bölümlerinde ters ışık ve geniş açı çekimler yapacak; Motosikletler, Bisikletler, Bebek Arabaları, At Arabaları, Kağnılar, Torna Tezgahları, Kayaklar bölümlerinde yansıma ve detay fotoğrafçılığına eğileceğiz. Çerçeveleme, ilgi merkezi, altın kesim, belirginlik, yalınlık, perspektif, net alan derinliği, boyutlar, denge/oranlar, boşluklar, form/biçim, doku, uyum, görsel bağ, kritik an, renk, kontrast, yansıma gibi kompozisyon kurallarını deneyeceğiz.

Günün sonunda az ışıkta kaliteli fotoğraf çekmeyi öğrenmiş olacak, açık ve kapalı alanlarda makinenizin ayarlarını ışığa göre yapma tecrübesi kazanacaksınız.

Gezilerimiz

13. Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

Güzel havaları 1500'ü aşkın bitki türünü barındıran canlı bir bitki müzesi diyebileceğimiz Atatürk Arboretumunda değerlendiriyoruz! Makro ve doğa çekimlerinde deneyim kazanmanızı sağlıyoruz!

13.hafta MEB onaylı fotoğrafçılık kursu Atatürk Arboretumu gezimizde; yapay göllerin, dünyanın en büyük meşe koleksiyonunun, Türkiye’nin ilk fidanlığının, doğal ortamında yaşayan kuğuların, ördeklerin ve kuşların, Amerikan Lale Ağacı, Çin Su Melezi, Japon Tespih Çalısı ile Uludağ Göknarı, Anadolu Sığla Ağacı gibi günlük hayatta karşılaşamayacağımız bitkilerin ve ağaçların fotoğraflarını farklı açılar ve ışık teknikleriyle çekiyoruz. Fotoğraf temalarımızdan; doğa manzarası, ormanlar ve ağaçlar, sular, yakın plan, siluet, güneşi yakala, çevre kirliliği, doğanın uyanışı ve yansımayı kullanarak çerçeveleme, ilgi merkezi, altın kesim, yalınlık, derinlik, doku, ritim ve uyum gibi kompozisyon kurallarını kullanarak birbirinden ilginç kareler yakalıyoruz.

Dünyanın her yerinden getirilmiş ağaçlar ve bitkilerin yer aldığı Atatürk Arboretumu’nda doğa, makro ve yakın plan, panoramik fotoğrafçılık tekniklerini deneyecek, doğal ışığı kullanmayı öğreneceksiniz.

İstanbul’da 6 Şube

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce öğrenci.

14. Hafta MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Programı

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu 14.haftamızda İstanbul’da huzurun ve mahalle kültürünün adresi, Boğaz kıyısında kilise, cami ve sinagogun yan yana yükseldiği, rengarenk ahşap cumbalı evleri, çiçekli sokakları ile ünlü olan Kuzguncuk semtine gidiyoruz!

Kuzguncuk fotoğraf gezisi çekim güzergahımızda; Kuzguncuk İskelesi, Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi, Kuzguncuk Camii, İcadiye Caddesi, Ayios Yeorgios Rum Ortodoks Kilisesi, Ekmek Teknesi, Perihan Abla Sokağı, Üryanizade Sokak, Ayios Panteleimon Rum Ortodoks Kilisesi, Kuzguncuk Bostanı, Simitçi Tahir Sokak, Kuzguncuk Sinagogu, İcadiye Caddesi, Bereketli Sokak, Çınaraltı gibi semtin en ünlü mekanları yer alacak. Rengarenk Kuzguncuk evlerinin fotoğraflarını çekerek mimari çekim tekniğimizi, ünlü bostanda makro bilgimizi, sahilde manzara ve ışık deneyimimizi sınayacağız. Kent manzaraları, eski şehirler, mimari yapılar, cadde ve sokaklar, ağaçlar, sokak satıcıları gibi fotoğraf temalarıyla kontrast, yansıma, renk, alan derinliği, altın kesim gibi kompozisyon kurallarını kullanarak sakinlik, huzur, şefkat, sevgi, heyecan, umut duygularını fotoğraflarımıza yansıtacağız.

14.haftanın sonunda doğa, manzara, gece, makro, sokak, portre fotoğrafçılığı alanlarında çekim tekniklerinizi geliştirmiş, deneyim kazanmış ve uzmanlaşmak istediğiniz alanı seçmiş bir şekilde eğitimimizi tamamlayacaksınız. Artık kendinize profesyonel fotoğrafçı diyebilirsiniz!

Öğrencilerimizin Kadrajından

15. Hafta 1.Bölüm Mezuniyet Projesi

14.haftanın sonunda kurs süresince öğrendiğiniz tüm bilgileri pratiğe aktaracağınız, kendinizi geliştireceğiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız, bilgi ve becerilerinizi sınayacağınız ve kişisel tarzınızı ortaya çıkaracak 1,5 aylık Mezuniyet Projesiyle eğitiminizi tamamlayın!

Eğitimimize katılan tüm öğrencilerimize katılım sertifikası verirken edindiği tüm bilgi ve beceriyi pratiğe aktarmak ve profesyonel fotoğrafçılığa adım atmak isteyen öğrencilerimize; Kent Manzaraları, Eski Şehirler, Mimari Yapılar, Galeri ve Müzeler, Cadde ve Sokaklar, Mağaza, Alışveriş Merkezleri, Pazarlar, Meydanlar, Kutsal Alanlar, Gece Yaşamı, Doğa Manzarası, Dağlar ve Dağ Yürüyüşleri, Ormanlar ve Ağaçlar, Sular, Yakın Plan/Makro, Siluet, Kapılar ve Pencereler, Gülümseten Fotoğraflar, 4 Mevsim İstanbul, Göç, Hayatın Enerjisi, Müziğin Rengi, Güneşi Yakala, Keşfet, Şanlı Türk Bayrağı, Zamanın Durduğu An, Çevre Kirliliği, Doğanın Uyanışı, Türkiye’nin Lezzetleri, Fanatizm, Eğitim ve Gelecek, Ters Işık, Alın Teri, Trafik Çilesi, Yansıma, Kurgu, Gece, Sonbahar-Kış-İlkbahar-Yaz, Sokak Satıcıları, Damla, Şehir Heykelleri, Kalabalıklar, Şehir ve Çiçekler, Ramazan, Şehre Tepeden Bakmak, Issız Sokaklar gibi fotoğraf temalarıyla deneyim kazanacakları ve tekniklerini geliştirme imkanı bulacakları mezuniyet projesi veriyoruz.

Edindiğiniz teorik bilgileri uygulamaya dökeceğiniz, doğru makine ayarlarının, ışığın ve kadrajın fotoğraflarınız üzerindeki etkisini gözlemleyeceğiniz, hayatı kadrajınıza sığdıracağınız bir proje hazırlamaya ne dersiniz?

Öğrenci Yorumları

15. Hafta 2.Bölüm Sergi Çalışması

Usta bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız sahada olmalısınız! Öğrendiğiniz fotoğraf temaları ve kompozisyon kurallarıyla farklı duyguları fotoğraf karelerine sığdıracaksınız!

MEB onaylı fotoğrafçılık kursunu tamamladığınızda; Su ve Yaşam, Gölgeler, Doğa ve İnsan, İzler, Gelenek ve Göreneklerimiz, Şehir Mimarisi, Anadolu Kadını, Dünya Barışı temaları ile Öfke, Sıkıntı, Aşağılama, İğrenme, Nefret, Kızgınlık gibi olumsuz ve güçlü duyguları, Can Sıkıntısı, Umutsuzluk, Hayal Kırıklığı, İncitmek, Üzüntü gibi olumsuz ve edilgen duyguları, Sakin, Memnun, Rahatlamış, Hissetmek, Huzurlu, Sempatik, Şefkatli, Dostça, Sevgi, Tepkili, İlgili, İnce, Şaşkın gibi durgun olumlu duyguları, Kaygı, Sıkıntı, Korku, Çaresizlik, Güçsüzlük, Endişelenmek gibi olumsuz ve kontrol altında olmayan duyguları, Keyif, Sevinç, Heyecan, Mutluluk, Eğlenceli, İstek gibi olumlu ve neşeli duyguları, Şüphe, İmrenme, Hüsran, Suç, Utanç, Endişe, Stres, Şok, Gerginlik gibi olumsuz düşünceleri, Cesaret, Umut, Gurur, Memnuniyet, Güven gibi olumlu düşünce ve duyguları kullanarak ve Çerceveleme, İlgi Merkezi, Altım Kesim, Belirginlik, Yalınlık, Derinlik, Perspektif, Net Alan Derinliği, Boyutlar, Denge/Oranlar, Boşluklar, Form/Biçim, Doku, Ritim, Dinamizm, Uyum, Görsel Bağ, Kritik An, Yaşam Ögesi, Ufuk Çizgisi, Renk, Kontrast, Yansıma, Doğrultu/Yön, Grafik kompozisyon kurallarından yararlanarak tekniğinizi ve özgün stilinizi fotoğraflarınıza yansıtacak bir mezuniyet projesi istiyoruz.

Kursumuzun sonunda hem fotoğraf sanatçısı olarak kişisel tarzınızı ortaya çıkarmış olacak hem de kariyer basamaklarını hızla çıkmanızı sağlayacak bir portfolyo oluşturacaksınız. İsteyen öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları bir sergiye dönüştürerek başarılarını ve emeklerini taçlandırıyoruz.

Foto Life Akademi Öncesi & Sonrası

Öğrenci Yorumları

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Sıradanlıktan Kurtulun!

Fotoğraf tutkunuza uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

Yeni Maceralara Yelken Açın!

Eğlenceli fotoğraf gezileri, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleri ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüvene katılın!

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, dersliklerimizi inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, fotoğraf çekmeye yatkınlığınıza, yaşınıza, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursumuzda katılacağınız eğitimler sonrasında alacağınız sertifikalar akreditasyona sahip ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalardır. Fotoğrafçılık kursu sertifikalarımız, kursiyerlerimizin eğitim programını başarıyla bitirdiklerini gösterirken aynı zamanda dünyanın her yerinde kabul gören standartlarda eğitim aldıklarını kanıtlayan bir belgedir. Fotoğrafçılık kurslarına tam zamanlı katılan ve program sonunda başarılı olan tüm öğrencilerimizin almaya hak kazandıkları bu sertifikalar, global olmanın yanında süresiz geçerliliğe sahiptir. Fotoğrafçılık mesleğini yaparken bu işin eğitimini aldığınıza, alanınızda yetkin ve yeterli olduğunuza dair referansınız olacaktır.

Fotoğrafçılık kursu sertifikalarımız, fotoğrafçılık mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için www.fotolifeakademi.com/uzmanlar-uyariyor/fotograf-studyosu-nasil-acilir yazımızı okuyabilirsiniz.

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuzu tamamladığınızda Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı fotoğrafçılık kurslarında ve akademilerde fotoğrafçılık kursu eğitmeni olarak çalışabilirsiniz. MEB’e bağlı olmayan eğitim merkezlerinde çalışmak için aldığınız kurum onaylı sertifikalar yeterli olacaktır. Fotoğrafçılık kursu sertifikalarımız profesyonel fotoğrafçı olduğunuzu ve eğitim aldığınız branşlarda uzmanlaştığınızı belgelemektedir.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Başarılı ve yetenekli kursiyerlerimize mezun olduktan sonra Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerimiz olan reklam ve fotoğrafçılık firmalarında staj ve asistanlık yapma fırsatı sunuyoruz. Eğitmenlerimize eğitimlerde ve çekim gezilerinde asistanlık yaparak, partnerlerimizin reklam ve fotoğraf çekimlerinde staj yaparak deneyim kazanan öğrencilerimiz kariyerlerine daha sağlam adımlarla başlıyorlar.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!