Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Yeni Kurslar

Yeni Eğitim Dönemine En Güncel Programlarla Hazırız!

Fotoğraf çekmeyi çok mu sevdiniz? O zaman sizi şöyle alalım… Yeni açılan hobi ve mesleki kurslarımıza bir göz atın, son dönemlerde popüler olan fotoğrafçılık çekim tekniklerini Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden öğrenin. Biliyorsunuz, fotoğrafçılık yaşam boyu süren bir eğitimdir…

Yeni Fotografcilik Kurslari

15 Yıllık Deneyimle Hazırlıyoruz!

Her yeni eğitim dönemine bir önceki eğitim yılında öğrendiklerimizi katıyor, 15 yıllık deneyimimizle öğrencilerimiz için en güncel eğitimleri hazırlıyoruz!

Standart fotoğrafçılık eğitimlerinin ve öğretim metotlarının dışına çıkarak her sene eğitim sayımızı arttırıyor, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimizle öğrencimize değer veriyor, sadece fotoğrafçılığı değil kursiyerlerimizin kendilerini keşfetmelerini de sağlıyoruz.

Avrupa formunda eğitim kalitemiz ve 12800 kursiyer mezuniyetimizle Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık ailesi olmanın gururunu yaşıyoruz!

Hakkımızda

İhtiyaçlara Yönelik Çözümler Sunuyoruz!

Öğrencilerimizin bir fotoğrafçılık kursundan beklediği her şeyi sunuyor, ihtiyaçlarına uygun eğitim almalarını sağlıyoruz!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız!

Tam donanımlı kurs merkezlerimiz ve yüksek eğitim standardımızla öğrencilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz!

Seviyeni Belirle
Guncel Fotografcilik Kurslari
Populer Fotografcilik Kurslari

Eğitiminizi Özelleştiriyoruz!

Bireyselleştirilmiş yeni kurs programlarımızla kişi ve kurumlara özel fotoğrafçılık eğitimi ayrıcalığı yaşatıyoruz!

Mobil fotoğrafçılıktan still life eğitimlerine, Instagram fotoğrafçılığından Canon kursuna, selfie kursundan yemek fotoğrafçılığına kadar 30’dan fazla fotoğrafçılık eğitimiyle popüler fotoğraf kültürünün nabzını tutuyor, en güncel eğitimleri öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Her zaman yeni kalıyor, her zaman çağa ayak uyduruyoruz!

Yıllardır aynı ve sıkıcı eğitimler veren kurs merkezlerinin aksine günceli ve yeniyi bulacağınız Foto Life Akademi’yle fotoğrafçılığa bambaşka bir açıdan bakacaksınız!

Eğitimler
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30