Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Photoshop Kursu

Fotoğrafçının Sağ Kolu: Photoshop!

Photoshop bilmeyen fotoğrafçı mı olur? Profesyoneller gibi fotoğraf düzenlemeyi, fotoğraf hatalarını gidermeyi, renklerin ve katmanların hakimi olmayı ister misiniz?

Müşterileriniz, web siteleriniz ve sosyal medya hesaplarınız için çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek, görsel ve sanatsal bakış açınızı genişletmek, mesleğinize katkıda bulunmak istiyorsanız bu özel atölyeyi kaçırmayın! Photoshop Eğitiminin süresi 5 Hafta 20 saattir ve toplamda 10 derslik bir programı kapsamaktadır. Photoshop atölyesi sektöre yeni giren ve Photoshop programını öğrenerek fotoğraflarını düzenlemek isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği seçim araçlarından boyamaya, katmanlardan make-up yapmaya, dönüştürme işlemlerinden yazı eklemeye kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Kusursuz fotoğraflar yaratmak, fotoğraflarından kazanç sağlamak isteyenler bu eğitimi kaçırmayın!

Photoshop Kursu 2

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Photoshop Kurslari

Photoshop Kursu 1.Hafta 1.Bölüm

Alanında uzman bir fotoğrafçı olmak için ilk adımı atıyoruz! Photoshop ile tanışıyor, fotoğraflarımızı düzenlemeyi öğreniyoruz.

Photoshop Kursu 1.haftasında; Fotoğrafçı için Photoshop neden bu kadar önemli? Neden her fotoğrafçının Photoshop’a ihtiyacı var? Photoshop CC nasıl indirilir? Programın genel özellikleri, kullanım alanları nelerdir? Programın menüleri, araçları, cetvelleri ve kılavuzları nasıl kullanılır? Komutların klavye kısayolları nedir? Photoshop’ta yeni doküman nasıl oluşturulur? Çağırma komutu nedir? İşlemleri ileri ve geri alma nedir? Görüntü boyutu ve çözünürlüklerin özellikleri nelerdir? DPI ve PPI arasındaki farklar neler? Kameralardan ve tarayıcılardan görüntüler nasıl alınır? Fotoğraf nasıl boyutlandırılır? Özel ebatlar, serbest ölçüler nelerdir? Resolution (çözünürlük), background (arka plan) içeriği nedir? Zoom ayarları nasıl yapılır? Ekran nasıl taşınır? Birden fazla dokümanla nasıl çalışılır? Pencere büyütme/küçültme ve gezinme işlemleri nasıldır? Dosya formatları nedir? Doküman nasıl kaydedilir? PSD, TIFF, EPS, JPG, PDF formatları ne anlama gelir? Otomatik kayıt özelliği nedir? başlıklarıyla birlikte eğitimimize başlıyoruz.

Photoshop’un çalışma mantığını kavrayacağınız, görsel düzenlemenin stratejilerini öğreneceğiniz, fotoğrafçılık mesleğine ve kendinize katkıda bulunacağınız keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz…

Uygulamalı Photoshop Eğitimi

Photoshop Kursu 1.Hafta 2.Bölüm

Photoshop programını kullandıkça seveceksiniz! Daha iyi fotoğraflar elde etmek için Photoshop’un Seçim menüsünü kurcalamaya devam ediyoruz…

1.haftanın devamında; Seçim İşlemleri işlemleri için kullanılacak araçlar nelerdir? Rectangular Marque Tool (Dikdörtgen Seçim Aracı), Elliptical Marque Tool (Elips Seçim Aracı), Single Row Marque Tool (Tek Satır (1 Pixel) Seçim Aracı), Single Column Tool (Tek Sütun Seçim Aracı), Lasso Tool (Hızlı Seçim Aracı), Polygonal Lasso Tool (Çokgen Seçim Aracı), Magnetic Lasso Tool ( Manyetik Seçim Aracı), Move Tool (Seçim Aracı), Crop Tool (Kesme Kırpma Aracı), Perspective Crop Tool (Perspektiv Kesme Aracı), Magic Wand (Renge Göre (Pixel Tabanlı) Seçim Aracı), Eraser Tool (Silgi Aracı), Magic Eraser Tool (Sihirli Silgi Aracı) nasıl kullanılır? Seçili alanlar nasıl boyanır? Gürültü (noise) azaltma nasıl yapılır? Fotoğrafa keskinlik nasıl kazandırılır? Pen Tool ve Dekupe İşlemi, Temel Boyama Araçları (Brush Tool, Pencil Tool, Color Replacement Tool), Temel Rötuş Araçları (Clone Stamp Tool, Healing Brush Tool, Patch Tool), Yazı Araçları, Vektörel Araçlar nedir, kullanımı nasıldır? konularını işliyoruz.

1.hafta Photoshop eğitimi sonunda dosya kaydetmeyi ve yerleştirmeyi, görüntü oluşturmayı, Photoshop menülerini kullanmayı, fotoğraf boyutlandırmayı öğrenmiş olacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
Photoshop Egitimi
Photoshop Dersi

Photoshop Kursu 2.Hafta 1.Bölüm

Sıra geldi katmanlara… Fotoğrafınıza doku vermeyi, arka planı dilediğiniz gibi şekillendirmeyi öğreneceksiniz!

Photoshop kursu 2.haftamızda; Windows menüsü layers (F7) paletinin detaylı kullanımı nasıl olur? Background (Arka Plan) Layer nasıl oluşturulur? Layerlar nasıl gruplandırılır? Layer nasıl renklendirilir? Katmanlar nasıl birleştirilir? Katmanlar nasıl seçilir? Katmanlar nasıl kopyalanır? Katmanlar nasıl filtrelenir? Layerler nasıl silinir? Copy Merged komutu nasıl uygulanır? Paste into komutu nasıl kullanılır? Paste into komutu ile seçili alana nasıl doku girdirilir? Cliping mask (kırpma maskesi) nasıl kullanılır? Layerlarla yaratıcı olmak mümkün mü? Katmanlar panelinde filtreleme ve kilitleme nasıl yapılır? Katman stilleri ve kullanımı nasıldır? Konikleştirme ve kabartma nasıl yapılır? Dışa çizgi verme nasıl yapılır? Saten etkisi nasıl oluşturulur? Gölge nasıl verilir? Katmana yeni dolgu nasıl atılır? Katmanlarda renk ve ışık işlemleri nasıl yapılır? Katmanlar nasıl hizalanır? Görsele kenarlık nasıl eklenir? Fotoğraf nasıl düzgünleştirilir? Genişletme ve daraltma nasıl yapılır? geçişler nasıl yumuşatılır? Refine Edge paneli ve kullanımı nasıldır? Quick mask kullanımı nasıldır? Seçimler nasıl kaydedilir? konularını işliyoruz.

2.hafta eğitimimizle; layerları gruplandırmayı, katmanları birleştirmeyi, gölge ve saten gibi farklı dokular yaratarak fotoğraflarınızı iyileştirmeyi öğreneceksiniz.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar
Photoshop Kursu Fiyatlari

Photoshop Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Fotografcilar Icin Photoshop Kursu

Photoshop Kursu 2.Hafta 2.Bölüm

Fotoğrafta renklerin anlamlarını ve onları kullanmayı öğreniyoruz! Işık ve gölgeye hakim oluyor, özel efektler yaratma becerisi kazanıyoruz!

Photoshop Kursu 2.hafta programımızda; Adjustment menüsü nasıl kullanılır? Renk ayarları nelerdir? Renklendirme ile ilgili düzenlemeler nasıl yapılır? Parlaklık ve kontrast nasıl sağlanır? Ton doygunluğu nasıl oluşturulur? Renk dengesi nasıl sağlanır? Hue and Saturation nedir? Vibrance Paneli nasıl kullanılır? Fotoğraf filtresi nasıl kullanılır? Fill and stroke nedir? Soldurma ve renk alma nasıl yapılır? Levels, Curves, Exposure, Vibranse nasıl kullanılır? Siyah ve beyaz ayarı nasıl yapılır? HDR Tooning nasıl yapılır? Görsel nasıl siyah beyaz yapılır? Replace color nasıl kullanılır? Görseldeki etkiler nasıl dengelenir? Otomatik ton, kontrast ve renk nasıl ayarlanır? Ufuk noktası nasıl ayarlanır? Vanishing Point Editörü kullanımı nasıldır? Vanishing point editörü ile mimari boyama nasıl yapılır? Bulanıklaştırma, deforme, parazit, pikselleştirme işlemleri nasıl yapılır? Işık efektleri nasıl oluşturulur? konularını işleyerek Photoshop’ta renk kullanma becerisi ediniyoruz.

Fotoğraflarınızı yeniden yaratacağınız, etkileyici fotoğrafların sırrını öğreneceğiniz Photoshop kursu ile Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız!

Öğrenme Garantisi

Photoshop Kursu 3.Hafta 1.Bölüm

Fırçalarla çalışmayı öğreneceğimiz, fotoğraflarımızı bulanıklaştırıp keskinleştireceğimiz 3.hafta programımız devam ediyor…

Photoshop Kursu 3.hafta son bölümünde; Brush aracı nedir? Brush nasıl oluşturulur? Brush nasıl yüklenir? History Brush Tool (Geçmişe Dönme Fırçası) Art History Brush Tool (Resmi Geçmişe Dönme Fırçası), Color Replancement Aracı (Renk Değiştirme Fırçası) nasıl kullanılır? Brush kullanarak arka plan deseni nasıl oluşturulur? Brush ile make up nasıl yapılır? Tools menüsündeki Blur Tool (Bulanıklaştırma Aracı), Sharpen Tool (Keskinleştirme Aracı), Smudge Tool (Leke Aracı), Dodge Tool (Soldurma Aracı), Burn Tool (Yakma Aracı) nasıl kullanılır ve fotoğraflar üzerinde nasıl bir etki yapar? konularını işleyerek fotoğraflarımıza anlam katmayı öğreniyoruz.

3.haftanın ilk dersiyle fotoğraflarınıza desen eklemeyi, renklerini dilediğiniz gibi değiştirmeyi, soldurmayı ve yakmayı öğreneceksiniz.

Ders Telafi İmkanı
Fotografcilar Icin Photoshop

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Photoshop kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Photoshop

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Fotograf Isleme Kurslari 2

Photoshop Kursu 3.Hafta 2.Bölüm

Fotoğraflarımıza rötuş yapmayı öğreniyoruz! Yüzleri pürüzsüzleştiriyor, dişleri beyazlatıyor, modelimize makyaj bile yapıyoruz…

Photoshop Kursu programımızda; Clone Stamp Tool Aracı (Klonlama Kaşesi) nedir? Clone Source paleti nasıl kullanılır? Pattern Stamp Tool (Desen Damgalama Kaşesi), Spot Healing Brush Tool (Nokta Düzeltme Fırçası), Healing Brush Tool (Onarma Fırçası), Content Aware Move Tool, Content Aware Fill, Patch Tool (Yama Aracı) ,Red Eye Tool (Kırmızı Göz Düzeltme Aracı) nasıl kullanılır? Fotoğraflar nasıl onarılır, hatalar nasıl düzeltilir? Photoshop ile göz rengi nasıl değiştirilir? Gözaltı torbaları ve morluklar nasıl alınır? Kirpik ve göz farı ekleme ile allık ekleme nasıl yapılır? Dudak renklendirme ve dolgunlaştırma nasıl yapılır? Liquify ve kullanımı (burun estetiği) nasıldır? Fotoğrafta sivilce nasıl alınır? Yüz pürüzsüzleştirme nasıl yapılır? Diş beyazlatma nasıl yapılır? Saç rengi nasıl değiştirilir? Fotoğraf keskinleştirme nasıl yapılır? Free transform (serbest dönüştürme) nasıl yapılır? Fotoğraf nasıl ölçeklendirilir ve döndürülür? Skew ve distort nasıl kullanılır? Fotoğrafa geniş bakış açısı nasıl kazandırılır? Yatay ve dikey aynalama nasıl kullanılır? Content Aware Scale nasıl kullanılır? Puppet Warp (Kukla Aracı) nasıl kullanılır? Transform araçları ile fotoğrafların yansımanı alma ve desen giydirme nasıl yapılır? konularını işliyoruz.

3.haftanın sonunda fotoğraflarınızdaki hataları rahatlıkla düzeltebilecek bilgi ve deneyime ulaşmış olacak, kusursuz kareler ortaya çıkaracaksınız.

Lighroom Kursu

Photoshop Kursu 4.Hafta 1.Bölüm

Fotoğraflarımıza gerçeklik duygusu kazandıracak dolgu çeşitlerini kullanmayı öğreniyor, yazı ve imza ekleyerek afiş ve broşür hazırlıyoruz…

Photoshop Kursu 4.hafta programımızda; Afiş, Insort, Broşür, Flayer Gibi çalışmalarında kullanılan dolgu renkleri menüsü nedir? Gradient ayarları nasıl yapılır? Linear Gradient Tool (Doğrusal), Radial Gradient Tool (Radyal), Angle Gradient Tool (Açılı), Reflect Gradient Tool (Yansıma), Diamont Gradient Tool (Elmas Efekt) nasıl kullanılır? Options menüsü ile değerler nasıl kontrol edilir? Gradient renk geçişleri nasıl yapılır? Dolgu nasıl oluşturulur? Doku araçları nasıl kullanılır? Type ile yazı ayarları nasıl yapılır? Character Paneli, Paragraph Paneli, Yatay Yazım Aracı, Dikey Yazım Aracı, Yatay Yazım Maskesi Aracı, Dikey Yazım Maskesi Aracı nasıl kullanılır? İnsan silüetine yazı nasıl giydirilir? Yazı stilleriyle nasıl çalışılır? Çatlama efektli yazı nasıl oluşturulur? konularını işleyerek tarzımızı oluşturmaya başlıyoruz.

4.haftanın sonunda fotoğraflarınızda dolgu tekniğini rahatlıkla kullanırken yazı eklemeyi ve efektli metinler oluşturmayı öğrenmiş olacaksınız…

Workshoplar
Fotograf Ve Goruntu Isleme Kurslari

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Photoshop kursu ile sanatsal bakış açısı kazanan, fotoğraflarını kusursuzlaştırmayı öğrenen, tekniğini geliştiren öğrencilerimizin çalışmalarına bir bakın! Siz de çektiğiniz fotoğrafları daha etkileyici hale getirmek istiyorsanız Photoshop Kursu ile değişmeye ve gelişmeye vakit kaybetmeden başlayın!

)) Fotografcilik Kursu 127 Fotografcilik Kursu 128
Fotografcilik Dersleri 24 Fotografcilik Egitimi 173
Fotografcilik Egitimi 174 Fotografcilik Egitimi 175
Goruntu Isleme Kurslari

Photoshop Kursu 4.Hafta 2.Bölüm

Daha iyi bir fotoğrafçı olduğunuzu hissetme zamanı! RAW fotoğrafları düzenlemeye ve öğrenmeye devam ediyoruz!

4.hafta Photoshop kursu ile; Ham fotoğraf düzenlemek ne demek? Ham fotoğraflarınızı nasıl dikkat çekici hale getirirsiniz? Başarılı fotoğrafçıların sırrı ilk ve son fotoğrafları arasında dağlar kadar fark olmasıdır! Neden ham (RAW) fotoğraf çekiyoruz? Camera RAW nedir? Camera RAW araçları nelerdir? En son sürümde Camera RAW nasıl çalışır? Camera RAW sıcaklık ayarları nelerdir? Camera RAW pozlama nasıl yapılır? Camera RAW doygunluk nasıl kazandırılır? Camera RAW keskinleştirme ve noise giderme nedir? Camera RAW split toning (renk tonlaması) nasıl yapılır? Camera RAW lens düzeltme nasıl yapılır? Camera RAW presetleri nasıl yapılır? sorularına cevap vererek fotoğraf keskinleştirme, vinyet ekleme, toplu fotoğraf düzenleme, Camera RAW ile istenmeyen lekeleri kaldırma, dudak ve göz rengi değiştirme, fotoğraf keskinleştirme konularında uygulama yapıyoruz.

Bol bol uygulama yapıyor, fotoğraflarımızı düzenliyor, kendimizi eleştiriyor ve eksiklerimizi gideriyoruz. İyi bir fotoğrafçı olmak için Photoshop’a hakim oluyoruz!

Mesleki Gelişim Kursları

Photoshop Kursu 5.Hafta

5.hafta Photoshop kursumuzda fotoğraflarınızı kaynaştırmayı ve harmanlamayı öğrenecek, farklı uygulama projeleriyle öğrendiklerinizi hayata geçireceksiniz.

Photoshop Kursu 5.haftasında; Mask (maskeleme) ve Layers menüsünde yer alan layer mask komutu ile efektli çalışmalar nasıl hazırlanır? Arrenge, Layer Mask, Kırpma Maskesi, Vektörel Maske uygulamaları nasıl yapılır? Blending options menüsü nasıl kullanılır? Tabaka efekti nasıl verilir? Eğim, Kontür, İç Gölge, İç Işıma, Saten, Renk Kaplama, Degrade Kaplama, Desen Kaplama, Dış Işıma, Gölge uygulamaları nasıl yapılır? Manipülasyon Çalışmaları, Dergi Kapağı Tasarımı, A4 Ebat Broşür Hazırlama, Fotoğrafları Montajlama, Eskimiş Kağıt Oluşturma, Bölgesel Renk Değiştirme Uygulamaları, Yüz Nakli Uygulaması, Eski Fotoğrafları Onarma, Yüz Pürüzsüzleştirme, Kartvizit Hazırlama, Kitap Kapak Tasarımı, PSD ve farklı görüntü formatları ile çalışmalar nasıl kaydedilir? konularını işleyerek başarılı çalışmalar ortaya çıkarıyoruz.

Eğitim sonunda öğrencilerimize proje çalışması vererek kaliteli görsellerden oluşan bir portföy edinmelerini sağlıyoruz. Photoshop Kursu sayesinde artık çektiğiniz her fotoğraf bir sanat eserine dönüşecek!

Kişisel Gelişim Kursları
Fotografcilik Kursu 129

Photoshop Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Photoshop eğitimini tamamlayan ve fotoğraf sanatında kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Video Kurgu ve Montaj, Lightroom, Adobe Premiere gibi eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Egitmenler

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Photoshop eğitimlerinde uzman, fotoğrafçılık ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Photoshop eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Photoshop eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Photoshop eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 6
Egitim Sonrasi Destek 16

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Photoshop Kursu Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Photoshop Eğitim fiyatları; uzmanlaşmak istediğiniz alana, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle ve hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl Photoshop eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, bilginize, seviyenize ve uzmanlaşmak istediğiniz alana göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Photoshop kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim, teknik ve makine bilgisine sahip olmanız avantajlı olacaktır. Ancak Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış olsanız dahi eğitimimize katılarak Photoshop programını kullanmayı öğrenebilirsiniz.

5 Haftalık Photoshop kursumuza katılarak çektiğiniz fotoğrafları kırpmayı, döndürmeyi, renklerini düzeltmeyi, kusurlarını silmeyi, yazı ve efekt eklemeyi, doygunluk ve keskinlik ayarı yapmayı öğrenirsiniz. Ayrıca afiş, broşür ve kapak tasarımı da yapabilecek bilgi ve deneyime ulaşırsınız. Ne kadar çok uygulama yaparsanız tekniğinizi o kadar geliştirirsiniz. Ancak fotoğrafçılık, birden fazla uzmanlık gerektiren alanların ve teknolojinin içinde bulunduğu bir sanat dalıdır ve herhangi bir sonu olmadığı için sürekli güncel fotoğrafçılık tekniklerini takip ederek ve yeni şeyler öğrenip kendinizi geliştirmenizi gerektiren bir alandır. Başarılı bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız diğer branşlarda da bilgi ve deneyim sahibi olmalı, kendinizi geliştirmelisiniz.

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Photoshop eğitimlerimiz hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Photoshop kursumuz son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı Photoshop çalışmaları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden çalışmalarınıza yorumlar olmak üzere Photoshop kullanmada bilgi ve deneyiminizi arttıracak şekilde Avrupa standartlarında, öğrenme hızınıza ve grubun dinamiğine göre işlenmektedir. Ayrıca kaçırdığınız derslerin telafisini alabilir, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile mesleğinize sağlam adımlarla başlayabilirsiniz.

Photoshop Kursu sonrasında yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya video projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyenler için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Fotoğrafçılık kursu sertifikalarımız, fotoğrafçılık mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Başarılı ve yetenekli kursiyerlerimize mezun olduktan sonra Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerimiz olan reklam ve fotoğrafçılık firmalarında staj ve asistanlık yapma fırsatı sunuyoruz. Eğitmenlerimize eğitimlerde ve çekim gezilerinde asistanlık yaparak, partnerlerimizin reklam ve fotoğraf çekimlerinde staj yaparak deneyim kazanan öğrencilerimiz kariyerlerine daha sağlam adımlarla başlıyorlar.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 126
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30