Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Meslek Edinmek İsteyenler

Kariyerini ve İmajını Foto Life İle Güçlendir!

Daha çok uygulama daha iyi bir fotoğrafçı! Mesleki branş eğitimlerimizden yararlanın, kariyerinizin kadrajını fotoğrafçılığa çevirin!

Temel fotoğraf eğitimi aldım ancak uzmanlaşmak istiyorum, üniversiteden yeni mezunum hayallerimin peşinden koşmalıyım hatta belki mesleğimi değiştiririm diyorsanız akademimizin mesleki eğitimlerini kaçırmayın! Moda, ürün, doğum, düğün fotoğrafçılığı dahil 14 alanda mesleki fotoğrafçılık eğitimi alabilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak için Foto Life Akademi ile tanışın, mesleğinizi en ince ayrıntılarına kadar öğrenin, işinizi aşkla ve tutkuyla yapın!

Profesyonel fotoğrafçı olmak isteyen ancak yanlış kurs tercihleri ve yetersiz eğitim içerikleri nedeniyle hayalinden vazgeçen binlerce fotoğrafçı var. Siz de onlardan biri olmayın, eğitim aldığınız yerin MEB’e bağlı olmasına dikkat edin.

Meslek Edinmek İsteyenler İçin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Eğitimleri

Moda, doğum, düğün, sokak, mimari, hava fotoğrafçılığı gibi onlarca branş eğitimimiz arasından yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza göre seçim yapmak ister misiniz? Öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen mesleki fotoğrafçılık kurslarımıza bir göz atın, siz de kariyeriniz için en doğru tercihleri Foto Life Akademi ile yapın!

Mesleki Fotografcilik Kurslari 1

Alanında Ünlü İsimler

Her biri alanında uzman, eğitim sektöründeki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi mesleki fotoğrafçılık eğitmenlerinden mesleki kurslar!

Moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış, uluslararası standartlarda eğitim veren Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile sektörün en iyi eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz. Uzmanlaşmak istediğiniz alanda bilinen isimlerden eğitim almanızı sağlıyoruz.

Unutmayın, bakmak ile görmek arasındaki fark çok büyük. Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

Eğitmenler

35 Branş 13 Destekleyici Eğitim

Hobinizi mesleğe dönüştüreceğiniz, fotoğrafın farklı alanlarında uzmanlaşmanızı sağlayacak mesleki fotoğrafçılık eğitimleriyle yanınızdayız.

Fotoğrafçılığı meslek edinmek isteyenler için 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan, Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı 35 branş ve 13 destekleyici fotoğraf eğitimlerimizle geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, mesleğinizi en ince ayrıntılarına kadar öğreneceksiniz!

İlgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın. Kendi fotoğraf dilinizi yaratmaya ve adınızdan söz ettirmeye var mısınız?

Eğitimler
Mesleki Fotografcilik Egitimi
Profesyonel Fotografcilik Egitimi

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan 500’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Mesleki fotoğrafçılık atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitirerek Foto Life Akademi’de çalışabilir ya da partnerlerimiz ile işbirliği yapabilirsiniz. İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifikamız sayesinde size tüm kapılar ardına kadar açık!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda yanınızdayız! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Öğrenci Yorumları

Kariyer Planlamanızı Birlikte Yapalım Mı?

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da bir işte çalışırken ek gelir kazanmak isteyenlere mesleki fotoğrafçılık eğitimleri hazırladık! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden ve fotoğraftan konuşalım. Size en uygun mesleki eğitimi belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Fotografcilik Kursu 20

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet »
Fotogafcilik Egitimleri 4

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Fotoğraf Sanatında Uzmanlaş »
Fotografcilik Kurslari 14

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

İşini Aşkla Yap »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Kursun sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

Mesleki Fotograf Egitimleri 1

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Eğitim Dondurma Hakkı

Herhangi bir nedenden dolayı eğitimini planlanan grupla ve tarihte tamamlayamayacak ya da farklı bir tarihte eğitim almak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Mesleki Kurslar

Hayallerinin Peşinden Koşmaya Var Mısın?

Tutkunu mesleğe çevirmenin, farklı sularda yüzmenin, değişmenin tam sırası! Kariyerine yeni bir fırsat tanı!

Bilgi Al

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Çektiğim fotoğraflar istediğim gibi olmuyor, tekniğimi ve bakış açımı değiştirmem lazım diyorsanız doğru adrestesiniz! İyi bir fotoğrafçı, yaratıcılığını, ışık ve gölgelerle olan ilişkisini, kendini ve bakış açısını daima geliştirmelidir. Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu ile değişmeye ve gelişmeye hazır olun!

)) Fotografcilik Kursu 21 Fotografcilik Kursu 22
Fotografcilik Dersleri 9 Fotografcilik Egitimi 15
Fotografcilik Egitimleri 9 Fotografcilik Kurslari 15

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Profesyoneller gibi fotoğraf çekmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Zaman Ayırın, Fotoğraf Çekin!

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile fotoğraf sanatının büyüleyici dünyasına adım atın!

Hikâyelere Hayat Verin, Anı Ölümsüzleştirin!

Yaşama ve sanata kendi kadrajınızdan bakın, gezin, eğlenin, öğrenin! Hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Foto Life Akademi mesleki fotoğrafçılık eğitimleri sonrasında alacağınız sertifikalar akreditasyona sahip ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalardır. Mesleki fotoğrafçılık kursu sertifikalarımız, kursiyerlerimizin eğitim programını başarıyla bitirdiklerini gösterirken aynı zamanda dünyanın her yerinde kabul gören standartlarda eğitim aldıklarını kanıtlayan bir belgedir. Fotoğrafçılık kurslarına tam zamanlı katılan ve program sonunda başarılı olan tüm öğrencilerimizin almaya hak kazandıkları bu sertifikalar, global olmanın yanında süresiz geçerliliğe sahiptir. Fotoğrafçılık mesleğini yaparken bu işin eğitimini aldığınıza, alanınızda yetkin ve yeterli olduğunuza dair referansınız olacaktır.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Fotoğrafçılık Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Başarılı ve yetenekli kursiyerlerimize mezun olduktan sonra Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerimiz olan reklam ve fotoğrafçılık firmalarında staj ve asistanlık yapma fırsatı sunuyoruz. Eğitmenlerimize eğitimlerde ve çekim gezilerinde asistanlık yaparak, partnerlerimizin reklam ve fotoğraf çekimlerinde staj yaparak deneyim kazanan öğrencilerimiz kariyerlerine daha sağlam adımlarla başlıyorlar.

Mesleki fotoğrafçılık kursları hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlarla fotoğrafçılıkta bilgi ve tecrübe kazanmanızı sağlıyoruz. Fotoğrafçılık kurslarımızın tamamında ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yapıyor, fotoğrafçılık ekipmanları ve teknolojileriyle öğrenilenleri uygulamalı olarak pekiştiriyoruz. Mesleki fotoğrafçılık kursu öğrencilerimize işlenen konuları deneyimleyecekleri ödevler vererek öğrendiklerini unutmamalarını sağlıyoruz. 15 yılı aşkın eğitim sektörü deneyimimizle fotoğrafçılığın teorikte değil pratikte işlevsel ve faydalı olduğunun bilincinde olarak kurslarımızın tamamında uygulama, etkinlik ve çekim gezilerinin olmasına önem veriyoruz. Grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf turları, her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezileri düzenleyerek teoriğini öğrendiğiniz fotoğrafçılık tekniklerini pratiğe aktarmanızı ve kendinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Fotoğrafçılığı kitaplardan değil sahada öğretiyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 13
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30