Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fotoğraf Sanatı

Geçmekte Olan Anın Tanığı Fotoğraf Sanatı!

Büyüleyici siyah beyaz tarihinden yüksek çözünürlüklü teknolojik haline kadar bin bir değişim geçiren fotoğraf sanatının etkileyici dünyasına adım atıyoruz! Fotoğrafçılığa bambaşka bir açıdan bakmak, çektiğiniz fotoğrafları değerlendirebilecek düzeyde olmak, fotoğraflarınızda iyi – kötü ayrımı yapabilecek profesyonelliğe sahip olmak için fotoğraf sanatı eğitimlerimizi kaçırmayın…

Tarzını ve Sanatını Kadrajınla Yaşat!

Fotograf Sanati

Ustalardan Öğren!

Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür! Fotoğraf sanatının sırlarını ve inceliklerini fotoğrafçılığın duayenlerinden öğrenmek ister misiniz?

Usta fotoğraf sanatçıları ile keyifli workshop etkinlikleri ve eğitimler düzenliyor; haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan isimlerden çektiğimiz fotoğraflara yorumlar alıyor, teknik ve uygulama hatalarımızı değerlendiriyor, eksik kalan bilgilerimizi tamamlıyoruz.

Fotoğrafın tarihine ışık tutan isimlerle geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Ustalarla Fotoğraf Semineri

Tekniğini Geliştir!

“Fotoğrafı makine değil, insan çeker.” Henri Cartier-Bresson

İnsan ve portre, fotoğrafta biçim ve kompozisyon, fotoğrafla anlatmak ve fotoğraf seçme atölyelerimiz ile sizleri daha iyi bir fotoğrafçı haline getirecek tüm teknik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. Diğer fotoğrafçılardan ayırt edilecek tekniğinizi geliştirmenizi sağlıyor, kadrajınızı güçlendiriyor, yeteneğinize yetenek katıyor, müşteri portföyünüzü geliştiriyoruz!

Unutmayın, doğru altyapı, iyi bir fotoğrafçı yetiştirir. Fotoğraf sanatında sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız işin uzmanından eğitim alın!

İleri Seviye Eğitimler
Fotografcilik Kurslari 18
Fotografcilik Kursu 32

Hikâyeni Kadrajından Anlat!

“Eğer hikâyeyi sözcüklerle anlatabilseydim, yanımda sürekli bir fotoğraf makinesi taşımaya ihtiyaç duymazdım.” Lewis Hine

Hikâyelere hayat veren bir fotoğrafçı olarak hayatı fotoğraf karelerine sığdırmak için ihtiyacınız olan her şeyi, fotoğraf sanatının derinliklerine ineceğimiz eğitimlerle öğrenmenizi sağlıyoruz. Fotoğrafın zengin anlatım dilini düzgün kullanmayı, yalın ve güçlü bir şekilde fotoğraflarımızı sunmayı öğreniyoruz.

İyi bir fotoğraf, bir hakikati anlatan, ruha dokunan ve insanı farklı kılan fotoğraftır! Başarılı bir fotoğrafçı olmak için doğru adrestesiniz!

Fotoğraf Tutkunları
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30