Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Adobe Premiere Kursu

Videolarınızı Profesyonelce Düzenlemeyi İster Misiniz?

Videolarınızın görüntü ve ses montajlarını profesyoneller gibi yapabileceğiniz, altyazı ve efekt ekleyebileceğiniz Adeobe Premiere Kursu’nu kaçırmayın!

Çekimlerinizi başarılı bir şekilde düzenleyerek müşterilerinizi memnun etmek, sinematik videolar oluşturmak, klip montajı yapabilecek deneyime sahip olmak ve mesleğinize katkıda bulunmak istiyorsanız bu özel atölyeyi kaçırmayın! Adobe Premiere Eğitiminin süresi 5 Hafta 20 saattir ve toplamda 10 derslik bir programı kapsamaktadır. Adobe Premiere atölyesi sektöre yeni giren ve Adobe Premiere programını öğrenerek videolarını düzenlemek isteyen herkesin katılabileceği montaj tekniklerinden dublaj eklemeye, arka plan silmekten animasyon oluşturmaya, geçiş efektlerinden ses düzenlemesine kadar Adobe Premiere programının A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Uzmanlık düzeyinde video çalışmalarına imza atmak, kurgu ve montajda ustalaşmak isteyenler bu eğitim tam size göre!

Adobe Premiere Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Adobe Premiere Kurslari

Adobe Premiere Kursu 1.Hafta 1.Bölüm

Adobe Premiere ile tanışıyor, videolarımızın görüntü ve ses montajlarını profesyonel düzeyde yapabilecek bilgi ve deneyime ulaşmak için ilk adımı atıyoruz!

Adobe Premiere Kursu 1.haftasında arayüzü tanıyıp pencerelerin işlevlerini öğrendikten sonra; Yeni proje nasıl oluşturulur? Timeline üzerindeki renkler ve anlamları nelerdir? Toollar nelerdir? Selection, riple edit, razor, slide ve pen tool ne işe yarar? Cache dosyalarının yeri nasıl ayarlanır? Dosyaları içeriye alma yöntemleri (import) nelerdir? İçeri aktarılamayacak dosyaların önceden dönüştürülmesi nasıl yapılır? Klasörleme ve düzenli çalışma (bin mantığı) bize ne katar? Premiere Pro proje dosyası nasıl oluşturulur? Kullandığımız dosyaların yerini nasıl bulacağız? Projedeki dosyalar sequence’ta nasıl bulunur? Sekans nedir, nasıl ayarlanır? Sequence oluşturma ve dikkat edilmesi gerekenler neler? Timeline arayüzü ve araçları neler? Timeline içerisinde nasıl hareket edilir? Kısayollar nasıl düzenlenir ve kaydedilir? Label (timeline’daki materyalleri renklendirme) nasıl yapılır? FPS ve çözünürlük nedir? Projeyi kaydetme, Auto-Save nedir, nasıl kullanılır? başlıklarıyla birlikte programın panelini kullanmayı öğreniyoruz.

Adobe Premiere programının çalışma mantığını kavrayacağınız, video düzenlemenin stratejilerini öğreneceğiniz, mesleğinize ve kendinize katkıda bulunacağınız keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz…

Uygulamalı Adobe Premiere Eğitimi

Adobe Premiere Kursu 1.Hafta 2.Bölüm

Daha iyi videolar elde etmek için Adobe Premiere’in temel kırpma, biçme ayarlarını öğreniyor, çekimlerimizin kaç kare olacağını belirliyoruz…

Adobe Premiere Kursu 1.hafta 2.bölümünde; Temel kesme ve düzenleme işlemleri nasıl yapılır? Harekette kesme ve durağanda kesme nasıl yapılır? Sayısal görüntüyü oluşturan temel öğeler nelerdir? Lineer Editing-Non Lineer Editing nedir, nasıl yapılır? Temel video efektleri nelerdir? Video geçiş efektleri nasıl eklenir? Video geçişlerinde yapılan hatalar neler? Videonun şeffaflığı (opacity) nasıl ayarlanır? Video kanallarının çalışma prensibi nedir? Scale to frame size nedir? Boyut ve pozisyon ayarı (scale&position) nasıl yapılır? Görüntü çerçeveye nasıl oturtulur? Eğriliği düzeltmek ve rotasyon değiştirmek nedir? Kurgu nasıl uygulanır? Kurgu çeşitleri nelerdir? Kaba kurgu ve ince kurgu ne demek? Kuleşov kurgusu nedir? Plan ölçekleri ve hissettirdikleri nelerdir? Sahne, sekans, aks, ölçek ve açılar neler? Röportaj, haber, belgesel, tanıtım filmi, drama, tralier ve video klip kurguları nasıl yapılır? Prodüksiyon süreçlerinde sizleri neler bekliyor? konularını işleyerek videolarımız üzerinde basit kurgular yapmaya başlıyoruz.

1.hafta Adobe Premiere eğitimi sonunda dosya kaydetmeyi ve çağırmayı, Adobe Premiere menülerini kullanmayı, görüntülerin pozisyonunu ayarlamayı öğrenmiş olacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
Adobe Premiere Egitimi
Adobe Premiere Kursu Fiyatlari

Adobe Premiere Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Adobe Premiere Dersi

Adobe Premiere Kursu 2.Hafta 1.Bölüm

Videolarımızı yavaşlatıyor ve hızlandırıyoruz! Adobe Premiere ile sinematik geçiş efektleri yapmayı öğreniyor, videolarımıza hareket katıyoruz…

Adobe Premiere Kursu 2.hafta programımızda; Speed/duration (videoların hızını ayarlama) nasıl kullanılır? Videolar nasıl hızlandırılır? Videolar nasıl yavaşlatılır? Kare hızı nedir? Hangi FPS ile daha iyi slow motion görüntüler elde edilir? Görsellerin timeline’a kaç kare düşeceği nasıl ayarlanır? Keyframeler ile çalışarak görseller nasıl hareket ettirilir? Videolara timecode nasıl eklenir? Time remap / reverse speed ne demek? Video geçişleri nasıl yapılır? Kare dondurma nedir, nasıl yapılır? Blend mode ve Anchor point nedir? Push, Split, Zoom efektleri nasıl yapılır? Sinematik geçiş efekti nasıl eklenir? Motion araçları nasıl kullanılır? Zoom nasıl yapılır? Premiere Pro’da mask kullanımı nedir? Mask kullanarak geçiş nasıl oluşturulur? Mask kullanarak klonlama nasıl yapılır? Mask kullanarak gökyüzü nasıl değiştirilir? konularını işleyerek Adobe Premiere’de video hızını ayarlamayı, görüntüler arasında sanatsal geçişler yapmayı öğretiyoruz.

Videolarınızı yeniden yaratacağınız, etkileyici karelerin sırrını öğreneceğiniz Adobe Premiere Kursu ile klip, tanıtım filmi ve belgesel montajı yapabilecek donanıma sahip olacaksınız.

Alanında Ünlü Eğitmenler

Adobe Premiere Kursu 2.Hafta 2.Bölüm

Sıra geldi videolarımıza yazı eklemeye! Konuya uygun metinler oluşturmayı, yazı efektlerini kullanmayı bu eğitimle öğreneceksiniz!

Adobe Premiere Kursu 2.hafta son bölümünde; Type tool ile temel yazı ekleme nasıl yapılır? Yazı nasıl konumlandırılır? Hangi fonlar göze hoş gelir? Essential graphics (yazı templateleri) nelerdir? Font nasıl bulunur ve yüklenir? Legacy Title nedir? Hareketli obje arkasına yazı nasıl eklenir? Sinematik yazı efektleri nelerdir? Eklenen yazılar nasıl hareketlendirilir? Captions (altyazı ekleme) nasıl yapılır? Altyazı dosyasını SRT olarak kaydetme işlemi nasıl yapılır? Video metinlerini kim yazar? Video için metin nasıl yazılır? Bir karede kaç karakter olmalıdır? Tanıtım filmi, reklam, belgesel, düğün klibi çekimlerinde video içerikleri nasıl oluşturulmalı? Altyazılarda ne olur, ne olmaz? Altyazılar kaç saniye arayla eklenir? Konularını işleyerek Adobe Premiere programında yazı karakterlerini kullanmayı ve görüntülerin üzerine eklemeyi öğretiyoruz.

2.haftanın sonunda sadece video kurgusu yapmayı değil, çekimleriniz için etkileyici içerikler oluşturmayı ve bunları sahnelerle birleştirmeyi de öğreneceksiniz. Yavaş yavaş uzmanlaşacaksınız!

Öğrenme Garantisi
Adobe Premiere Egitim

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Adobe Premiere Kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Adobe Premiere Kullanimi

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Video Isleme Kurslari 1

Adobe Premiere Kursu 3.Hafta

Şimdi sıra geldi seslere! 3.haftamızda Adobe Premiere programında video üzerine ses eklemeyi, ses geçişleri yapmayı ve ses temizlemeyi öğreniyoruz…

Adobe Premiere Kursu programımızda; Videolarda sesin önemi nedir? Doğru ses seviyesi nasıl ayarlanır? Ses kanalları ile nasıl oynanır? Sese stüdyo efekti nasıl verilir, delay ve reverb nedir? Videolara müzik nasıl eklenir? Videoda müzik nasıl azalır? Ses dosyalarında keyframe-sağ ve sol kanalları ayrı ayrı nasıl ayarlanır? Ses sağdan sola nasıl verilir? Audio transitions (ses geçişleri) nasıl sağlanır? “audio gain” ile ses kısma ve arttırma nasıl yapılır? Audio channels (ses kanalları arasında seçim yapma) nasıl olur? Denoise (ses temizleme) nedir ve ne işe yarar? Video ile sesi ayırma ve birleştirme (link-unlink) nasıl yapılır? Gürültü ve rüzgar sesi nasıl temizlenir? Hazır ses ayarları nasıl yapılır? Telifsiz müzikler nereden bulunur? Video üzerinde seslendirme ve dublaj nasıl yapılır? Müziğin ritmine göre sahne geçişi nasıl yapılır? Senkronizasyon nasıl sağlanır? Ses çıkış aygıtı nasıl değiştirilir? konularını işleyerek görüntüyle ses senkronizasyonunu sağlamayı öğretiyoruz.

3.haftanın sonunda videolarınızdaki istenmeyen sesleri yok edebilecek, ses ayarı yapmayı öğrenecek, dublaj ve seslendirme konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

After Effects Kursu

Adobe Premiere Kursu 4.Hafta

Videolarımızın renklerini düzenliyor, özel efektlerle görüntüleri bambaşka bir havaya sokuyoruz! Videolarınızı güçlendirecek efektler ve renkler bu haftada…

Adobe Premiere Kursu 4.hafta programımızda; Adjustment layer ile renklerle nasıl oynanır? Beyaz Dengesi ayarı nasıl yapılır? Keskinlik ve doygunluk nasıl kazandırılır? Vinyet efekti nasıl eklenir? Renklerin psikolojisi nedir ve videoda nasıl kullanılır? Renk giydirmesi nasıl yapılır? Lumetri color (renk düzenleme) nedir? LUTS nedir, nasıl kullanılır? Flicker efekti nasıl yapılır? Glitch efekti nasıl yapılır? Eski film efekti nasıl yapılır? Görüntü yansıma ayna efekti nasıl yapılır? Sansür efekti nasıl eklenir? Instagram için özel efekt şablonları nelerdir? Speed ramp yavaşlatma ve hızlandırma nasıl yapılır? Videolarınıza sahte kamera hareketi nasıl eklersiniz? Fotoğraflarınıza Ken Burns Efekti nasıl eklersiniz? Blurlama nasıl yapılır? Yeşil ekran nasıl temizlenir? Efektler nasıl kopyalanır? Bütün efektleri silmeden programı nasıl kapatırsınız? Toplu efekt nasıl silinir? Konularını işleyerek efektleri kullanmaya başlıyoruz.

4.haftanın sonunda etkileyici videolar elde etmek için temel efekt ayarlarını yapabilecek bilgi ve deneyime ulaşmış olacaksınız. Her geçen hafta kurguda ustalaşacaksınız…

Workshoplar
Fotograf Ve Goruntu Isleme Kurslari 2

Adobe Premiere Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Adobe Premiere eğitimini tamamlayan, video kurgusu yapmayı öğrenen, yaratıcı çalışmalara imza atan ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Lightroom, Photoshop, After Effects gibi eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Goruntu Isleme Kurslari 3

Adobe Premiere Kursu 5.Hafta 1.Bölüm

Düzenlediğimiz videoların çıktısını almayı öğreniyoruz! Bakalım profesyonel düzeyde sesi ve görüntüyü düzenleyebilmiş, efektleri kullanmış ve renkleri daha iyi hale getirmiş miyiz?

5.hafta 1.bölüm Adobe Premiere Kursu ile; Sequence nedir? Video ekran boyutu nasıl ayarlanır? Video export işlemi nasıl yapılır? Ara render nasıl alınır? Alpha (transparan) export alma nasıl yapılır? Videolar otomatik nasıl kaydedilir? Hız ayarları (4K, 2K, 720p) nasıl yapılır? Youtube için ideal render ayarları nelerdir? Xml (export alma ve xml ile çalışma) nasıl yapılır? Multi export (media encoder ile çoklu export) alma nasıl yapılır? Multichannel export (birden fazla ses kanallı export) nasıl yapılır? Tek kare export alma (export frame) nasıl yapılır? Duplicate (dosyaları çoğaltma) nasıl yapılır? Hazır export ayarı (export preset) nasıl oluşturulur? Remove unused (kullanmadığımız dosyaları basitçe silmek) nasıl yapılır? knoularını işleyerek videolarımızı izlenmeye hazırlıyoruz. Bol bol uygulama yapıyor, videolarımızı düzenliyor, kendimizi eleştiriyor ve eksiklerimizi gideriyoruz.

5.haftayla birlikte kusursuz videolar elde etmeyi, Youtube kanallarınız için video düzenlemeyi öğrenmiş olacak, müşterilerinize daha iyi hizmet vereceksiniz.

Mesleki Gelişim Kursları

Adobe Premiere Kursu 5.Hafta 2.Bölüm

5.hafta Adobe Premiere Kursumuzda son olarak Adobe Premiere programına özgü püf noktaları eğitmenlerinizden öğreniyor, binlerce kişiye ulaşacak videolar hazırlamaya başlıyorsunuz!

Adobe Premiere Kursu 5.hafta son bölümünde; Farklı projelerle aynı anda nasıl çalışılır? Çok kameralı kurgu nasıl yapılır? Titreyen görüntüler nasıl iyileştirilir? Bölünmüş ve üst üste sahneler nasıl eklenir? Sekanslar arası kopyalama nasıl yapılır? Görüntünün yönü nasıl değiştirilir? Referans çizgisi nasıl eklenir? Kaybolan dosyayı bulma ve link etme nasıl olur? Diğer Adobe programlarına dosya nasıl gönderilir? Psd (photoshop) dosyalarıyla nasıl çalışılır? Instagram story için sequence nasıl oluşturulur? Timeline’da arama yapma ve Timeline’ı başka projeye taşıma nasıl olur? Kanallar arasında video taşımanın kısayolu nedir? Labelların ve kanalların adı nasıl değiştirilir? Kurguyu bozmadan dosya nasıl değiştirilir? konularını işleyerek videolarınıza son rötuşları yapıyoruz.

Eğitim sonunda öğrencilerimize proje çalışması vererek kaliteli videolardan oluşan bir portföy edinmelerini sağlıyoruz. Adobe Premiere Kursu sayesinde artık çektiğiniz her video bir sanat eserine dönüşecek! Adınızı duyurmaya artık hazırsınız…

Kişisel Gelişim Kursları
Premiere Kursu

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

Egitmenler 2

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Adobe Premiere eğitimlerinde uzman, fotoğrafçılık ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Adobe Premiere eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, görsel sanatların gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık ve görsel sanatlar eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Mesleğinize anlam kazandırmak ve kendinizi geliştirmek için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Yaptığınız işte başarılı olun, adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Adobe Premiere eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Adobe Premiere eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle sanat tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve görsel sanatlara gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! İşinizin uzmanı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Video Editorleri 1
Egitim Sonrasi Destek 19

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Adobe Premiere Kursu Fiyatları

Adobe Premiere Eğitim Ücretleri

Adobe Premiere Kursu fiyatları; uzmanlaşmak istediğiniz alana, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle ve hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl Adobe Premiere eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, bilginize, seviyenize ve uzmanlaşmak istediğiniz alana göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Adobe Premiere Kursuna katılmak için temel video çekim, teknik ve kurgu bilgisine sahip olmanız avantajlı olacaktır. Ancak video kurgu ve montaj eğitimi almamış olsanız dahi eğitimimize katılarak Adobe Premiere programını kullanmayı öğrenebilirsiniz.

5 Haftalık Adobe Premiere Kursumuza katılarak çektiğiniz videoları kırpmayı, yavaşlatmayı ve hızlandırmayı, renklerini düzeltmeyi, kusurları yok etmeyi, yazı ve efekt eklemeyi, doygunluk ve keskinlik ayarı yapmayı, müzik eklemeyi ve dublaj yapmayı öğrenirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki ne kadar çok uygulama yaparsanız tekniğinizi o kadar geliştirirsiniz.Aynı zamanda sektörde iş yapmak istiyorsanız kendinizi sürekli geliştirmeye, görsel sanatların farklı dallarında da uzmanlaşmaya özen göstermelisiniz.

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Adobe Premiere eğitimlerimiz hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Adobe Premiere Kursumuz son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı kurgu çalışmaları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden çalışmalarınıza yorumlar olmak üzere Adobe Premiere kullanmada bilgi ve deneyiminizi arttıracak şekilde Avrupa standartlarında, öğrenme hızınıza ve grubun dinamiğine göre işlenmektedir. Ayrıca kaçırdığınız derslerin telafisini alabilir, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile mesleğinize sağlam adımlarla başlayabilirsiniz.

Adobe Premiere Kursu sonrasında yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya video projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyenler için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Fotoğrafçılık kursu sertifikalarımız, fotoğrafçılık mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 128
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30