Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Online Fotoğrafçılık Eğitimi

Kursa Gidecek Vaktiniz Yoksa Kursunuz Size Gelsin!

Vakitsizlikten ya da iş yoğunluğundan fotoğrafçılık eğitimi alamıyorsanız online fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanın! Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman, eğitmeninizle birebir eğitim almanın ayrıcalığına kavuşun! Bahaneler artık size engel olmayacak!

Profesyonel Fotoğrafçı Olmak İçin Gereken Bilgi ve Deneyime Ulaşmak, Stüdyonuzu Açarak Sanatınızdan Para Kazanmak İstiyorsanız Online Mesleki Fotoğrafçılık Eğitimi Alın!

Fotoğrafçılık kursuna gidecek zamanım yok diyenlere online fotoğrafçılık eğitimi! Modern hayat koşturmacasında fotoğrafçılık kursuna gitmeye vaktiniz yoksa ancak eğitim almak istiyorsanız online kurslarımızla dilediğiniz yerde ve zamanda eğitmeniniz yanınızda! Fotoğraf tutkusu bahane tanımaz!

Daha İyi Fotoğraflar Çekmek İçin Fotoğrafçılığın En İnce Ayrıntılarına Hakim Olun! Yaratıcı ve Etkileyici Fotoğrafların Sırlarını Workshoplarımızda Öğrenin!

Fotoğrafçılıkta ışık tekniklerinden fotoğraf seçmeye, portre ve silüet çekim tekniklerinden ışıkla boyamaya, yüksek ışıkta fotoğraf çekmekten mavi saatlerde çekim yapmaya kadar birbirinden önemli çekim teknikleri ve tarzlarını online fotoğrafçılık kurslarımızda öğrenin! Eğitmeninizle bire bir uygulama yapın, ödevler ve çekim projeleriyle öğrendiklerinizi pekiştirin...

Hep İş Hep İş Nereye Kadar? Biraz Da Kendinize Vakit Ayırın!

Çalışanlarınızın gelişimine katkıda bulunmak, yeteneklerini keşfetmek, mesleki açıdan ilerlemelerine yardımcı olmak, şirket içi iletişimi artırmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey online fotoğrafçılık kursu! Fotoğraf sanatının masalsı dünyasında iş stresinden kurtulacak, çalışma arkadaşlarınızı yakından tanıyacak ve çok eğleneceksiniz!

Stüdyonuzu Açarak Sanatınızdan Para Kazanmak İstiyorsanız Fotoğrafçılara Özel Online Girişimcilik ve Marka Eğitimlerimizden Yararlanın!

Fotoğraf markasını kurmak, stüdyosunu açarak sanatından para kazanmak isteyen tüm fotoğraf tutkunlarına online mesleki gelişim kursları! Adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için Foto Life Akademi olarak eğitim sonrası destekleyici programlarımızla yanınızda yer almaya devam ediyoruz!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Foto Life Akademi Egitmenler

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları ve başarılı akademisyenlerinden eğitim alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Online Fotografcilik Kurslari

%100 Öğrenme Garantisi

Kursun sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Fotografcilik Kurslari 1

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Kursun sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

Online Fotografcilik Egitimi

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz.

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Ders Telafi İmkanı

Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Profesyoneller gibi fotoğraf çekmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Zaman Ayırın, Fotoğraf Çekin!

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile fotoğraf sanatının büyüleyici dünyasına adım atın!

Hikâyelere Hayat Verin, Anı Ölümsüzleştirin!

Yaşama ve sanata kendi kadrajınızdan bakın, gezin, eğlenin, öğrenin! Hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Online Fotografcilik Kursu 2

20’den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, eğitim sektöründeki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış, uluslararası standartlarda eğitim veren Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile sektörün en iyi eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Unutmayın, bakmak ile görmek arasındaki fark çok büyük. Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

Eğitmenler

35 Branş 13 Destekleyici Eğitim

Hobinizi mesleğe dönüştüreceğiniz, fotoğrafın farklı alanlarında uzmanlaşmanızı sağlayacak branş eğitimleriyle yanınızdayız.

Yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için 35 branş ve 13 destekleyici fotoğraf eğitimleri, hobi ve mesleki kurslar, özel dersler, şirketlere özel eğitimler, ustalarla fotoğraf seminerleri hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, fotoğrafçılığı uygulamalı derslerle ve sahada öğrenme şansı yakalayacaksınız.

İlgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın.

Eğitimler
Online Fotograf Egitimleri
Online Fotograf Egitimi

12800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurs merkezlerimiz, ferah atölyelerimiz, eğitim standardımız, yurt içi ve yurt dışı çekim gezilerimiz gibi ayrıcalıklı hizmetlerimize ek olarak güler yüzlü yaklaşımımızla sizleri samimi ve içten bir ortama davet ediyoruz.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

Öğrenci Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Online fotoğrafçılık eğitimlerimizin programı grup ve özel eğitim programlarımızla bire bir aynıdır. Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu başta olmak üzere Hobi Kursları, Ürün, Doğum, Düğün, Moda ve Hava dahil 13 branş eğitimlerimizi WhatsApp, Facetime, Zoom ya da Skype gibi görüntülü konuşma platformları üzerinden eğitmeninizle birebir, canlı ve uygulamalı bir şekilde almanızı sağlıyoruz.

Online eğitimlerimiz WhatsApp, Facetime, Zoom ya da Skype gibi görüntülü konuşma platformları üzerinden verilmektedir.

İstediğiniz gün ve saatlerde planlanan online fotoğrafçılık eğitimiyle iş ve okul hayatınıza adapte edilmiş, daha esnek ve beklentilerinize uygun, bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan eğitmeninizle yüz yüze görüşerek eğitim almanın avantajını sunuyoruz. Online fotoğrafçılık eğitimlerimizde grup aktivitelerine katılamayan öğrencilerimiz için işlenen konuları pekiştirecek ödevler vererek öğrendiklerini kalıcı hale getiriyor ve tekniklerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, telefonlarımızdan, mail adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak eğitim danışmanlarımızla birlikte online eğitim planınızı yapabilir, kaydınızı telefonda ya da mail yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğrafçılık eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 17
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30