Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Fotoğrafçılık Eğitimi

Adından Söz Ettiren Bir Fotoğrafçı Olmak İster Misiniz? Özel Mesleki Fotoğrafçılık Kursları İle Tanışın!

Fotoğrafçılığı meslek edinmek istiyor ancak hayat koşturmacasından tutkunuzu hayata geçiremiyor musunuz? Özel fotoğrafçılık eğitimleri sayesinde ürün, doğum, düğün ve moda fotoğrafçılığı gibi branşlarda mesleki bilgi ve beceri kazanabilir, hayallerinize giden yolu çizebilirsiniz...

Fotoğraf ve Videolarınıza Kusursuzluk Kazandırın! Özel Fotoğraf ve Video İşleme Kurslarımızla Sanatınıza Değer Katın!

Kurgu ve montaj yapmayı öğrenmek, başarılı reklam ve tanıtım filmlerine imza atmak, müşterileriniz, web siteleriniz ve sosyal medya hesaplarınız için çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek, görsel ve sanatsal bakış açınızı genişletmek, mesleğinize katkıda bulunmak istiyorsanız size özel hazırladığımız fotoğraf ve video işleme kurslarından yararlanın, fotoğrafın ustası olun!

Ozel Fotografcilik Kurslari

Kişiye Özel Ders

Vakitsizlik artık problem değil! Dilediğiniz gün ve saatte, ders telafi imkânlarıyla tamamen size özel butik fotoğrafçılık eğitimlerimiz var!

Fotoğraf çekmeyi öğrenmek isteyen ancak vakit bulamayan, iş, okul, aile derken fotoğraf tutkusunu bir kenara bırakan, eğitmeni ile bire bir çalışmak isteyen fotoğraf meraklıları ile çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmak isteyen kurumlar, beğeni ve ziyaretçi sayısını arttırmak isteyen bloggerlar, hastalarının öncesi-sonrası fotoğraflarını profesyonelce çekmek isteyen diş hekimleri ve doktorlar, geleceğin fotoğrafçıları çocuklar, anneler, sevgililer ve emekliler için hobi ve mesleki eğitimler hazırladık!

Fotoğrafçı olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Grup eğitimlerinden verim alamıyor musunuz? Haydi özel derse!

Bilgi Al

Gruplara Özel Ders

Ekibinizi toplayın, Foto Life Akademi’ye gelin! Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle fotoğraf çekmenin tadını size özel bir ortamda çıkarın!

Çalışanlarınızla keyifli bir aktivite mi yapmak istiyorsunuz? Ya da fotoğraf tutkunu sevdiklerinizle birlikte profesyonel kareler yakalamak mı amacınız? Gruplara özel fotoğraf eğitimi sayesinde organizasyon yapmak isteyen firmalar, üniversiteye hazırlananlar, yakın arkadaş grupları, kalabalık gruplarla eğitim almak istemeyenler, gün ve saat ayarlamasını özel olarak yapmak isteyenler ayrıcalıklı eğitim alıyor!

Siz de samimi ve sıcak bir atmosferde, iş ve arkadaş çevrenizle birlikte eğitim almak istiyorsanız Foto Life Akademi’ye uğrayın, eğitiminizi planlayalım…

Bilgi Al
Ozel Fotografcilik Kursu 1
Ozel Fotografcilik Egitimleri

Kurumlara Özel Eğitim

Firmanızı ve markanızı kendiniz tanıtın! Personellerinize özel eğitimlerimizle fotoğrafçılarınızı bünyenizde yetiştirin, başarılarınızı katlayın!

Reklam ve tanıtım ajansları, e-ticaret firmaları, üretim ve satış yapan firmalar, turizm acenteleri, kreatif ajanslar, fotoğrafçılık departmanı oluşturmak isteyen şirketler başta olmak üzere tüm firmalara özel eğitimler Foto Life Akademi’de!

Size özel gün ve saatlerde, dilerseniz firmanız bünyesinde, dilerseniz akademimizde personel yetiştireceğiniz, firmanızın vizyonuna katkı sağlayacak eğitimler veriyoruz!

Bilgi Al

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Kursun sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

Ozel Fotografcilik Egitimi

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz.

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Ders Telafi İmkanı

Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Dilediğiniz Yerde Dilediğiniz Saatte Fotoğrafçılık Eğitimi!

Kendi programınıza göre eğitim alın! İşiniz, okulunuz, çocuklarınız, hayat koşturmacası hayalinize engel olmasın, VIP fotoğrafçılık eğitimi ile tanışın!

İster hobi, ister mesleki amaçlı olsun Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı programlarımız sayesinde farklı uzmanlık alanlarında tamamen size özel eğitim alma avantajı yaşayacaksınız. Öğrenme hızınıza ve merakınıza göre size özel 35 branş ve 13 destekleyici branş ve hobi eğitimleriyle fotoğraf sanatının büyüleyici dünyasıyla tanışacaksınız. Üstelik ders telafi ve eğitim dondurma hakkınız da var!

Herkese, her yaşta, her düzeyde eğitim imkanı Foto Life Akademi’de! Tüm bahanelerinizi bir kenara bırakın fotoğraf makinenizin kadrajından bir bakın!

Grup fotoğraf eğitimleri ile kıyaslandığında bireysel eğitim alan kişilerin konu kayıplarının daha az olduğu ve derse odaklanma sürelerinin daha fazla olduğu gözlenmiştir.

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Çektiğim fotoğraflar istediğim gibi olmuyor, tekniğimi ve bakış açımı değiştirmem lazım diyorsanız doğru adrestesiniz! İyi bir fotoğrafçı, yaratıcılığını, ışık ve gölgelerle olan ilişkisini, kendini ve bakış açısını daima geliştirmelidir. Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu ile değişmeye ve gelişmeye hazır olun!

)) Fotografcilik Kursu 39 Fotografcilik Kursu 40
Fotografcilik Dersleri 14 Fotografcilik Egitimi 21
Fotografcilik Egitimleri 15 Fotografcilik Kurslari 21

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Profesyoneller gibi fotoğraf çekmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Zaman Ayırın, Fotoğraf Çekin!

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile fotoğraf sanatının büyüleyici dünyasına adım atın!

Hikâyelere Hayat Verin, Anı Ölümsüzleştirin!

Yaşama ve sanata kendi kadrajınızdan bakın, gezin, eğlenin, öğrenin! Hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Bireyselleştirilmiş Eğitim Sistemimizle Kurslarımız Sadece Size Özel!

Fotoğraf çekmek istiyorum ancak grup eğitimi almak istemiyorum, iş ve okul tempom çok yoğun, kalabalıklar içinde rahat edemiyorum, eğitmenimden daha çok ilgi bekliyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitim programını belirleyerek fotoğraf çekmekten tat almanızı sağlayalım…

Fotografcilik Kursu 38

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet »
Fotograf Egitimi 6

Sıradanlıktan Kurtulun!

Fotoğraf tutkunuza uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

Senin Kadrajın Senin Hikayen »
Fotografcilik Egitimleri 14

Yeni Maceralara Yelken Açın!

Eğlenceli fotoğraf gezileri, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleri ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüvene katılın!

Fotoğrafla Anlat »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Özel fotoğrafçılık kursu fiyatlarımız; eğitimin kişiye, gruplara ve kurumlara özel olarak planlanmasına, almak istediğiniz eğitimin programının içeriğine ve süresine, hobi ya da mesleki fotoğrafçılık branşlarından hangisinde ve ne seviyede uzmanlaşmak istediğinize, daha önce fotoğrafçılık eğitimi alıp almadığınıza, fotoğrafçılık eğitimi ile ulaşmak istediğiniz hedeflere, ekstra eğitim ve kariyer danışmanlığı taleplerinize göre belirlenmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun hobi ya da mesleki fotoğrafçılık eğitim planınızın eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından yapılması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Özel fotoğrafçılık eğitimlerimizin programı grup eğitim programlarımızla bire bir aynıdır. Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu başta olmak üzere 8 branşta Hobi Fotoğrafçılık, meslek edinmek isteyenler için Ürün, Doğum, Düğün, Moda ve Yemek Fotoğrafçılığı dahil 13 Mesleki Branş Eğitimi, fotoğraf tutkunlarına özel Nikon ve Canon Atölyesi, Siyah Beyaz Fotoğrafçılık, Portre, Macro, Mobil ve Instagram Fotoğrafçılığı gibi 56 dalda Workshop, Video Kurgu Montaj, Photoshop ve Lightroom dahil 5 branşta Fotoğraf ve Video İşleme eğitimleri grup eğitimlerinin içeriği doğrultusunda verilmektedir.

7 haftalık Pro-fotoğrafçılık kursunu tamamladığınızda temel düzeyde fotoğraf çekmeyi, makinenizin ve ekipmanlarınızın ayarlarını yapmayı, doğal ve yapay ışık kaynaklarını kullanmayı, kompozisyon oluşturmayı ve modelinizle doğru iletişim kurmayı öğrenirsiniz. Ancak amatör düzeyde başarılı fotoğraflar çekmek için temel fotoğrafçılık eğitimi sonrasında Pro-Plus Fotoğrafçılık Kursunu da almanızı öneririz. 7 farklı lokasyonda temel fotoğrafçılık eğitiminde öğrendiğiniz fotoğraf makinesi ayarlarını, ışık bilgisi ve kompozisyon kurallarını, fotoğraf temalarını ve duygularını pratiğe dökeceğiniz, tekniğinizi geliştireceğiniz ve yeteneklerinizi pekiştireceğiniz toplamda 21 saatlik bir eğitim alırsınız. Böylece tekniğinizi ilerletir, farklı fotoğrafçılık branşları hakkında teorik ve pratik bilgi edinerek kendinizi geliştirirsiniz.

Fotoğrafçılık eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 18
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30