Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fotoğrafçılar İçin Özel Video Kurgu Montaj Kursu

Birebir Uygulamalı Eğitimlerle Başarıya Doğru Büyük Adımlar Atın!

Hayalindeki mesleği yapmak için imkan yaratamayanlar, eğitim almaya vaktim yok ancak fotoğrafçılığın her alanında kendimi geliştirmek istiyorum diyenler, Fotoğrafçılar İçin Özel Video Kurgu Montaj Eğitimi ile gerçeğinizi yaratın!

Kurgu ve montaj yapmayı öğrenmek istiyor ancak eğitime ayıracak zamanım kısıtlı diyorsanız, başarılı reklam ve tanıtım filmlerine imza atmayı ve kariyerinize katkıda bulunmayı amaçlıyorsanız Fotoğrafçılar İçin Özel Video Kurgu Montaj Eğitimimizi alarak kendinizi geliştirebilir, müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz!

Fotoğrafçılar İçin Özel Video Kurgu Montaj Kursumuz uygulama ağırlıklı olup 16 gün 48 saatlik bir programdır. Video Kurgu ve Montaj eğitimimiz sektöre yeni giren ya da sektörde iş yapan, kendini geliştirerek bilgi ve deneyim kazanmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, video çekiminden sahne kurgusuna, yazı ve renk efektlerinden ses eklemeye, montaj tekniklerinden kısa film ve reklam filmi çekimlerine kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Fotografcilar Icin Ozel Video Kurgu Montaj Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Fotografcilar Icin Ozel Video Kurgu Montaj Egitimi

Kişiye Özel Eğitimler

İstediğiniz gün ve saatte eğitim alın, daha çok soru sorun, daha iyi öğrenin! Kurs programından maksimum verim alın!

Fotoğrafçılar İçin Özel Video Kurgu Montaj Eğitimimiz ile eğitmeninizden birebir dersler alarak daha verimli bir öğrenme gerçekleştirecek, alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak bakış açınızı genişleteceksiniz. İlgi çekici içeriklerle eğitiminiz hep canlı tutulacak, ihtiyaçlarınıza yönelik bilgiler edinerek müşterilerinize daha iyi işler sunabileceksiniz!

Öğrenme hızınıza göre ilerleyeceğiniz, eğitiminizin kalitesini arttıracak, sizi öğrenmeye teşvik edecek bir programla profesyonel düzeyde video çekip kurgu yapabileceksiniz!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

İmzanızı atacağınız videolarla binlerce kişiyi aynı anda yakalayın, hedef kitlenizi etkileyin, hem hizmet verdiğiniz müşterilerinizi hem de kendinizi en iyi şekilde anlatın!

Özel Video Kurgu ve Montaj Eğitimimizle mesleğinize katkı sağlayacak, yaratıcılığınızı geliştirerek rakiplerinizi geride bırakacaksınız! Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle sektörünüzün ünlü markalarıyla çalışabilecek ya da kendi stüdyonuzu açarak sanatınızdan kazanç sağlayabileceksiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak, farkınızı göstermek ve ek gelir kazanarak işinizi büyütmek istiyorsanız bu kursu kaçırmayın!

Eğitim İçeriğini İncele
Fotografcilar Icin Ozel Video Kurgu Montaj Dersi

Özel Video Kurgu ve Montaj Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Video Kurgu ve Montaj eğitimini tamamlayan, kendini farklı fotoğrafçılık branşlarında geliştirerek mesleğine katkıda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Düğün, Moda, Belgesel, Hava Fotoğrafçılığı, Photoshop, Adobe Premiere gibi eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de sanatınızı kazanca çevirmek istiyorsanız en çok tercih edilen eğitimlerimizden yararlanın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30