Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İstanbul Avrupa Fotoğrafçılık Kursu

Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu İstanbul Avrupa Yakası

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Fotolife Akademi ile tanışın! İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki fotoğraf tutkusu bize yeter! Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli eğitimlerimiz sizleri bekliyor! Öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen fotoğrafçılık kurslarımıza bir göz atın, siz de fotoğrafın evrensel dilini öğrenin…

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Istanbul Avrupa Yakasi Fotografcilik Kursu

Yeni Başlayanlar

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz! İsteyin, zaman ayırın ve İstanbul Avrupa fotoğrafçılık kursu ile fotoğraf çekmeye başlayın!

Sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, bowling, satranç, playstation turnuvaları; ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri, amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları ile sosyalleşeceğiniz ve eğleneceğiniz bir akademi ortamı sizi bekliyor! İstanbul Avrupa fotoğrafçılık kursu ile içinizdeki fotoğrafçıyı keşfedin!

Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı fotoğrafçılık eğitimlerimizle öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın!

Yeni Başlayanlar

Meslek Edinmek İsteyenler

Mevcut işinizden sıkıldınız ve yeni bir iş mi arıyorsunuz? Ya da mesleğinizi yaparken ek gelir mi kazanmak istiyorsunuz? İstanbul Avrupa fotoğrafçılık kursu ile hayallerinize giden ilk adımı atın!

Moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro hava fotoğrafçılığı alanlarında deneyimli eğitmenlerle 30’dan fazla branşta eğitim vererek geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz. Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam bir portföy ile başlayan öğrencilerimiz; Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde yer alarak ve kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Siz de İstanbul Avrupa fotoğrafçılık kursları ile profesyonel hayata adım atın, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmaya başlayın!

Meslek Edinmek İsteyenler
Fotografcilik Kursu Istanbul Avrupa Yakasi
Istanbul Avrupa Yakasi Fotografcilik Kurslari

Fotoğraf Tutkunları

Fotoğraf tutkunuysanız ve daha iyi fotoğraflar çekerek bu merakınız sürdürmek istiyorsanız İstanbul Avrupa fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi en doğru adres!

Fotoğraf sanatının ustası olmak isteyenlere görüntü işleme kurslarımızdan anlatım atölyelerimize, usta fotoğraf sanatçılarıyla workshop etkinliklerinden duayenlerle söyleşilere kadar ihtiyaçları olan tüm teknik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. İstanbul Avrupa fotoğrafçılık kursu olarak deneyimli eğitmen kadromuzla ileri düzey eğitimlerle onları kariyerlerine tam anlamıyla hazırlıyoruz.

İstanbul Avrupa fotoğrafçılık kursu her seviyeden her yaştan eğitimlerle tekniğinizi geliştirmenizi sağlıyor, kadrajınızı güçlendiriyor, yeteneğinize yetenek katıyor, portföyünüzü geliştiriyor!

Fotoğraf Tutkunları

İstanbul Avrupa Fotoğrafçılık Kursu Hemen Kayıt Ol

Fotografcilik Kursu Istanbul 1
Istanbul Avrupa Yakasinda Fotografcilik Kursu
Istanbul Avrupa Yakasi Fotografcilik Kursu Tavsiye
Istanbul Avrupa Yakasinda En Iyi Fotografcilik Kursu
Istanbul Avrupa Yakasi En Iyi Fotografcilik Kursu
Istanbul Avrupa Yakasinin Iyi Fotografcilik Kursu

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan fotoğrafçılık programımız Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı olmakla birlikte amatörden profesyonele 38 farklı branşta eğitim vermekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, sosyal aktiviteler ve sanatsal organizasyonlarımızla Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olmaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar binlerce kursiyer mezun eden, her birinin başarılı işlere imza atmasını sağlayan fotoğraf ailemiz her geçen gün büyüyor. Gelin, siz de ailemize katılın!

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
12.800+
Mezun Öğrenci

Sosyal Medyada Biz

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Foto Life Akademi şubelerimiz Bakırköy, Taksim, Maslak, Beylikdüzü ve Beşiktaş'ta bulunmaktadır. İletişim sayfamızı ziyaret ederek Foto Life Akademi Bakırköy, Taksim, Maslak, Beylikdüzü ve Beşiktaş şube adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi olarak eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak fotoğrafçılığı temel, amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, fotoğrafçılıktan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı çekim gezileri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. İstanbul Avrupa Yakası fotoğrafçılık kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası fotoğrafçılık kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun fotoğrafçılık eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası fotoğrafçılık kursu süresi; fotoğrafçılığı temel, amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken eğitimlerin içeriğine, fotoğrafçılıktan beklentilerinize ve kariyer hedeflerinize, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişiklik gösterir. Temel fotoğrafçılık kursumuz 7 hafta 25 saat, ileri fotoğrafçılık kursumuz 7 hafta 21 saat olmakla birlikte MEB onaylı fotoğrafçılık kursu 15 hafta 96 saat, mesleki fotoğrafçılık kurslarımız 6 hafta 20 saat, workshoplarımız 1 gün 3 saatten oluşmaktadır. Özel fotoğrafçılık eğitimlerimizin süresi istediğiniz gün ve saatlere uygun planlanmaktadır. Eğitim programınıza ve kurs süreniz; eğitim danışmanlarımızla birlikte eğitim almak istediğiniz branşa, yaşınıza, yeteneklerinize, ilgi ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası fotoğrafçılık kursu eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 56
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30