Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Ders Telafi İmkanı Foto Life Akademi

Kaçırdığınız Dersleri Dilediğiniz Şubede Tamamlayın….

Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu olarak öğrencilerimizin memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Pro-fotoğrafçılık, Pro-plus fotoğrafçılık, moda, doğum, düğün, ürün, hava, mimari fotoğrafçılık başta olmak üzere tüm mesleki eğitimlerimizle fotoğraf ve video işleme kurslarımız için ders telafi imkanı veriyoruz. Ayrıca workshoplarımızda öğrenemediğini ya da eksik kaldığını düşünen öğrencilerimizin bir sonraki eğitime ücretsiz katılmalarını sağlıyoruz.

[widget-8]

35 Branş 13 Destekleyici Eğitimde Ders Telafi İmkanı

Yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için hazırladığımız 35 branş ve 13 destekleyici fotoğraf eğitimleri, hobi ve mesleki kurslar için ders telafi seçeneği sunuyoruz. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, fotoğrafçılığı uygulamalı derslerle ve sahada öğrenme şansı yakalarken eksik kaldığınız yanlarınızı, öğrenemediklerinizi telafi edebileceksiniz.

Foto Life Akademi olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış, Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle birçok öğrencimizi fotoğraf sanatına kazandırdık. Her bir öğrencimizin öğrenme düzeyine göre belirlediğimiz eğitimlerimizde sınıf arkadaşlarından geri kaldığını düşünen ya da derslere gelemeyen öğrencilerimize ders telafi imkanı yarattık.

Siz de Foto Life Akademi’ye kayıt olduğunuzda kaçırdığınız dersler için telaşlanmak ya da ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bakırköy ve Kadıköy eğitim merkezlerimizin herhangi birindeki sınıflarımızda kaçırdığınız dersin ve haftanın eğitimini alabileceksiniz.

İstediğiniz Kadar Kurs Tekrarı Hakkı!

Herhangi bir sebep belirtmenize gerek kalmadan fotoğraf çekmeyi öğrenemediğinizi ya da sınıf arkadaşlarınızdan geri kaldığınızı düşünüyorsanız ücretsiz kurs tekrarı hakkınızdan yararlanabilirsiniz. Her öğrencimiz için bu hak geçerli olup diledikleri kadar kullanabilirler.

Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açar, bir sonraki eğitim ve derslere kayıtlarını gerçekleştirirler.

Foto Life Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez! Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin. Eğitiminizi MEB’e bağlı, Avrupa standartlarında ve öğrenci memnuniyetini üst sırada tutan bir kurs merkezinden alın.

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30