Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Adobe Premiere Kursu

İstediğiniz Gün ve Saatte Eğitim Almanın Avantajını Yaşayın!

Gözünü korkutan Adobe Premiere programını birebir eğitimlerle daha iyi öğrenebileceğini düşünenler, çektiği videoları profesyoneller gibi montajlamak isteyenler için mükemmel bir eğitim hazırladık!

Müşteri potansiyelini arttırarak daha geniş kitlelere ulaşmak isteyen reklam ve film yönetmenleri, fotoğrafçılar ve video çekmeyi öğrenmeyi amaçlayanlar için hazırladığımız yoğun pratik ve uygulamalı Özel Adobe Premiere Eğitimimiz sayesinde sinematik kurgular sizden sorulacak!

Uygulama ağırlıklı Adobe Premiere Kursumuz 5 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ya da sektörde iş yapan, kendini geliştirerek bilgi ve deneyim kazanmak isteyen herkesin katılabileceği, montaj tekniklerinden dublaj eklemeye, arka plan silmekten animasyon oluşturmaya, geçiş efektlerinden ses düzenlemesine kadar Adobe Premiere programının A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Ozel Adobe Premiere Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Adobe Premiere Egitimi

Kişiye Özel Eğitimler

Avrupa standartlarında, öğrenme hızınıza, bilgi ve becerilerinize uygun tamamen size özel bir eğitim almak istemez misiniz?

Özel Adobe Premiere Eğitimi ile eğitmeninizle birebir çalışarak kurs programından maksimum verim alacak, derslerinize daha iyi odaklanarak alanınıza hakimiyetinizi arttıracak, anında geribildirimlerle eksiklerinizi ve hatalarınızı düzeltme fırsatı bularak emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Grup eğitimlerine kıyasla kısa sürede büyük yol kat edeceğiniz, yaratıcılığınızı geliştirecek, usta bir Adobe Premiere kullanıcısı olmanızı sağlayacak bu eğitimi kaçırmayın!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Dikkat çekici tanıtım videoları ve kliplerle müşteri memnuniyetinizi arttıracak, fark yaratan işlerle rakipleriniz arasından sıyrılacaksınız!

Adobe Premiere eğitimi ile mesleğinize ve kendinize katkı sağlayarak klip, tanıtım filmi ve belgesel montajı yapabilecek donanıma sahip olacak, mesleğinizden daha fazla kazanç elde edeceksiniz! Fotoğrafçılık mesleğinize ek gelir sağlayacak bu eğitimlerle Türkiye’nin tercih edilen video-kurgu uzmanlarından biri haline geleceksiniz…

Müşterilerinize daha iyi hizmet vermek ve işinizi aşkla yapmak istiyorsanız Adobe Premire eğitimimizle hayallerinize giden ilk adımı atın…

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Adobe Premiere Dersi

Özel Adobe Premiere Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Adobe Premiere eğitimini tamamlayan, video kurgusu yapmayı öğrenen, yaratıcı çalışmalara imza atan ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz After Effecst, Lightroom, Photoshop eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslarımıza bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30