Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Lightroom Kursu

Eğitim Almaya Vaktim Yok Diyenlere Butik Eğitimler!

Kusursuz fotoğraflar elde ederek portföyünü genişletme amacı olan fotoğrafçılara özel ilgi çekici, dinamik ve bol uygulamalı, hem de istedikleri gün ve saatlerle Lightroom Eğitimleri!

Fotoğraflarınızı profesyonel anlamda düzenlemek, müşterilerinize daha iyi hizmet vermek, web sitelerinizde ve sosyal medya hesaplarınızda daha iyi fotoğraflar paylaşmak istiyorsanız eğitmeninizle birebir çalışma imkanı bulacağınız, grup eğitimlerine nazaran daha yüksek verim alacağınız Özel Lightroom Kursumuz ile tanışın!

Uygulama ağırlıklı Photoshop Kursumuz 5 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ya da sektörde iş yapan, kendini geliştirerek bilgi ve deneyim kazanmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, pozlama ayarlarından beyaz dengesine, fotoğraf kırpmadan filtre eklemeye, manzara düzenlemeden portrelerdeki kusurları yok etmeye kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Ozel Lightroom Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Lightroom Egitimi 1

Kişiye Özel Eğitimler

Daha çok uygulama yapma imkanı bulacağınız özel eğitimlerde akılınıza takılan tüm soruların cevaplarını alacak, mesleğinizi daha iyi yapacak bilgi ve beceriyi kazanacaksınız!

Özel eğitim sayesinde alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak başarıya karşı motivasyonunuzu yükseltecek, yoğun pratik ve tekrar imkanı sunan bir programla öğrenme hızınızı ikiye katlayacak, mesleğinize olan bakış açınızı değiştirerek daha iyi fotoğraflar elde edeceksiniz!

VIP derslerle dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanın avantajını yaşayın, eksiklerinizi giderin, yanlışlarınızı düzeltme fırsatı bulun…

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Sanatınızdan kazanç sağlayacağınız, sektörünüze fark ve farkındalık kazandırmanıza imkan sunan özel eğitimlerle kendinizi geliştirin!

Fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirecek, bakış açınızı değiştirecek Lightroom kursu ile Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle stüdyonuzu açarak gelir elde edebilir ya da fotoğrafçılık mesleğinizin yanında ek gelir kazanacak işler yapabilirsiniz.

Dergi tasarımlarından kataloglara, kitap kapaklarından sosyal medya paylaşımlarına kadar fotoğrafları tercih edilen bir isim olmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Lightroom Dersi 1

Özel Lightroom Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Lightroom eğitimini tamamlayan ve fotoğraf sanatında kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Photoshop, Adobe Premiere, After Effects gibi eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Rakiplerinizden 1 adım önde olmak istiyorsanız mesleğinize katkı sağlamaya devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30