Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Styling Kursu

Moda Fotoğrafçılığında Fark ve Özgünlük Yaratmak İsteyenlere Özel!

Fotoğraf çekimlerinden dergilere, katalog tasarımlarından web sitelere kadar Styling’in dokunduğu her alanda güçlü bir imaj yaratmayı sağlayacak prensipleri öğreneceksiniz!

Web siteleriniz ve sosyal medya hesaplarınız için potansiyel müşterilerinizi etkileyecek fotoğraflar çekmek istiyorsanız ya da kariyer rotanızı moda fotoğrafçılığına çevirme amacınız varsa bu özel atölyeyi kaçırmayın! Styling Kursumuzun süresi 2 hafta / 8 saattir. 2 haftalık uygulamalı styling çekimi eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Styling atölyesi sektöre yeni giren ve fotoğrafçılık mesleğinde kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği çekim hazırlıklarından poz verdirmeye, renk bilgisinden ekiple çalışmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Styling Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Styling Egitimi 1

Styling Kursu 1.Hafta 1.Bölüm

Müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen fotoğrafçılar, kendi bünyesinde bir ekip kurarak moda çekimlerini başarıyla tamamlamak isteyen markalar sizlere çok seveceğiniz bir eğitim hazırladık!

Styling Kursu 1.hafta ilk bölümünde; Moda endüstrisinin temel yapı taşlarını oluşturan kişiler kimler? En ünlü moda markaları ve sektöre yön veren modacılar kim? Renklerin anlamları ve psikolojik etkileri neler? Kıyafetlerde semiyotik ne demek? Styling'in temel unsurları nedir? Stylistin rolleri nelerdir? Sorumlulukları ve çalışabileceği tüm alanlar neler? Kumaş türleri nelerdir? Hangi kumaşlar birlikte kullanılır? Birbirinden uzak durması gereken kumaşlar nelerdir? Kıyafetlerde renk uyumu ve kontrast nasıl sağlanır? Başarılı bir styling için fotoğrafçının bilmesi gereken teknik ekipman, kamera ve stüdyo bilgisi nelerdir? konularını işleyerek styling yapmaya başlamadan önce ihtiyacımız olan temel moda unsurlarını ve stüdyo çekim bilgisini ediniyoruz.

Styling Kursu 1.haftasında; moda tarihi ve gelişimi hakkında bilgi sahibi olurken başarılı bir fotoğrafçı olarak sektörde iş yapabilmeniz ve rakiplerinizden sıyrılmanız için gereken styling tekniklerini öğrenmeye başlayacaksınız.

Uygulamalı Styling Fotoğraf Çekimi

Styling Kursu 1.Hafta 2.Bölüm

Moda fotoğraflarının gücünü arttırıyoruz! Stilist ve moda fotoğrafçısı ilişkisini öğreniyor, etkileyici styling çalışmaları yapmaya başlıyoruz…

Styling kursu 1.haftamızın devamında; Moda çekimleri için kostüm styling'i nasıl yapılır? Katalog styling'i ve Reklam styling'i nasıl yapılır? Fotoğraf çekimlerinde stil danışmanlığı nasıl yapılır? Fotoğrafçı nasıl styling yapar? Hangi kıyafetleri hangi unsurlara göre seçer? Moda fotoğrafı ve styling ilişkisi nedir? Moda çekimlerinde kompozisyon unsurları nelerdir? Daha etkili fotoğraflar üretmek için hangi kompozisyon kuralları kullanılmalıdır? Fotografik anlatım nedir ve nasıl yapılır? Kurgu ve kompozisyonun birlikteliği nasıl olmalıdır? Giysi, aksesuar, ayakkabı, takı vb. konseptli çekimlerde fark yaratan kompozisyonlar nasıl oluşturulur? Sade ancak etkili fotoğraf mesajı nasıl yaratılır? konularını işleyerek styling hakkında daha detaylı bilgi sahibi oluyoruz.

Sektörde yer etmek, yaratıcı bir prodüksiyon ekibi ile çalışmak için stüdyonuzun her unsuruna hakim olmalısınız. Kıyafetler, renkler ve dekor sizden sorulur!

Uluslararası Eğitim Standardı
Styling Dersi 1
Styling Kursu Fiyatlari

Styling Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Styling Kurslari 1

Styling Kursu 1.Hafta 3.Bölüm

Çekim planlama ve yürütme sürecine hakim olacağınız bir eğitim sizi bekliyor! Hangi kıyafeti, hangi aksesuarla kullanacağımızı, modeli çekime nasıl hazırlayacağımızı öğreniyoruz…

Styling Kursu 1.haftasının son bölümünde; Çekim planı nasıl yapılır? Çekim öncesi ekiple koordinasyon toplantısı nasıl yapılır? Çekim öncesinde markanın istekleri doğrultusunda çekim planı nasıl belirlenir? Çekim için en uygun zaman nasıl belirlenir? Çekilecek stüdyo/mekan/yapı daha önceden nasıl kontrol edilir? Gerekli hazırlıklar nelerdir? Hikaye panosu nasıl hazırlanır? Styling’de saç ve makyaj nasıl yapılır? Model çekime nasıl hazırlanır? Kostümler nasıl seçilir, hangi sırada çekilir? Kaç kostüm kullanılır, kaç farklı formatta çekim karesi çıkarılır? Modele çekim planı hakkında nasıl bilgiler verilir? Stüdyoda ekipmanlar nereye, nasıl konumlandırılmalıdır? Doğru ışığın yönü nasıl bulunur? Yatay ya da dikey kadraj kararı nasıl verilir? Bakış noktası ve yüksekliği nasıl seçilir? Işık düzeneği kamera-model eksenine kaç derece açıyla bakmalıdır? Işığın kalitesi nasıl belirlenir? Model aydınlatma teknikleri nelerdir? Işığın şiddeti nasıl olmalıdır? Işığın rengi nasıl ayarlanır? Kontrast nasıl oluşturulur? Koyu gölgeler nasıl engellenir? Yüksek kontrasta neden olan etmenler neler? Yumuşak ve göze hoş gelen gölge oluşturma teknikleri nelerdir? Detayların rahatça seçilmesini nasıl sağlarsınız? konularını işleyeceğiz.

1.haftanın sonunda modelinizi ve stüdyonuzu çekime hazırlamayı, kıyafet seçimi ve pozlama yapmayı, styling unsurlarını kullanarak yaratıcılığınızı geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Styling kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Styling Fotograf Cekimi

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Styling Cekim Egitimi 1

Styling Kursu 2.Hafta 1.Bölüm

Stüdyoya giriyoruz! Modelli çekim uygulamamızla öğrendiğimiz styling unsurlarını deneyimliyor, kumaşlara ve fonlara dilediğimiz gibi yön veriyoruz!

Styling kursu 2.haftasında; Kompozisyona ve arka plana göre model nasıl konumlandırılır? Kıyafet çekimine göre saç makyaj hazırlıkları nasıl yapılır? Ne kadar sürmelidir? Giysi, ayakkabı, çanta ve aksesuar çekimlerinde styling nasıl yapılır? Yaratıcı kadrajlar ve bakış açıları nelerdir? Modelin beden dilini nasıl yönlendireceksiniz? Model aydınlatma teknikleri nelerdir? Arka plan ve çekim açıları nasıl olmalı? İlgi noktası yaratacak fon çalışmaları nasıl yapılır? Katalog, reklam ve dergi için hangi styling teknikleri kullanılır? Çekim ne kadar sürmelidir? konularını uygulamalı olarak işleyerek modelimizin fotoğraflarını çekmeye başlıyor, doğru styling yapmanın yollarını öğreniyoruz. Çekim öncesi hazırlık aşamalarını, çekim planı ve ekip iletişimini canlı bir şekilde deneyimliyor, markaların reklam konseptlerine göre fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğreniyoruz.

2.haftayla birlikte stylist’ler, moda fotoğrafçıları, saç stilistleri, makyaj artistleri ve modellerden oluşan profesyonel bir ekiple çekim yapmanın püf noktalarını öğrenmiş, gerçek bir çekim ortamını deneyimleme imkanı bulmuş olacaksınız!

Öğrenme Garantisi

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Styling eğitimi alarak hayallerindeki mesleğe adım atan öğrencilerimizin fotoğraflarına bir bakın, tutkunuzu hayata geçirmek için aradığınız motivasyonu bulacaksınız! Kendime özgü bir tarz yaratmalıyım, ünlü markalarla çalışan bir fotoğrafçı olmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz! Foto Life Akademi ile değişmeye ve gelişmeye hazır olun!

)) Styling Cekimi Styling Cekimi 1
Styling Moda Cekimi 2 Styling Moda Cekimi 1
Styling Fotografcilik Styling Fotografcilik 1
Styling Nasil Yapilir

Styling Kursu 2.Hafta 2.Bölüm

Çektiğimiz fotoğrafları değerlendirecek, başarılı bir portfolyo hazırlayarak müşteri sunumu yapmayı öğreneceğiz!

Styling Kursu 2.Hafta 2.Bölümünde; kumaş çeşitlerinden stüdyo fonlarına, mankeni çekime hazırlamadan poz verdirmeye kadar farklı tekniklerle katalog, dergi, afiş ve reklamlar için styling yapmanın inceliklerini öğrendiğiniz eğitimimizin son bölümünde moda ya da reklam sektöründe çalışabilmek için ihtiyacınız olan başarılı portfolyoları da birlikte oluşturacağız. Alanında uzman eğitmenlerimiz fotoğraflarınızı yorumlayarak dikkat çekici portfolyolar için önerilerde bulunacaklar. Eğitimin sonunda sektöre dair geniş bir iletişim ağı da oluşturabileceksiniz.

Eğlenceli bir uygulama çekimini tamamladık! Portfolyonuza ekleyebileceğiniz profesyonel styling görsellerine sahip olacak, stüdyosuna hakim ve yaratıcı bir fotoğrafçı olarak sektöre ilk adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz!

Mesleki Gelişim Kursları

Styling Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Styling eğitimini tamamlayan, yaratıcılığını ve sanatsal bakış açısını geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Photoshop, Lightroom eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Mesleki Egitim 10

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Styling eğitimlerinde uzman, fotoğrafçılık ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı styling kurs programına vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Styling eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Styling eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Mesleki Fotografcilik Kurslari 7
Egitim Sonrasi Destek 13

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Styling Kursu Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Styling Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl styling eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, temel fotoğraf bilginize, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Styling kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim, teknik ve makine bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış öğrenciler styling eğitimine katılamaz.

2 Haftalık Styling kursumuza katılarak Styling'in temel unsurları, stylistin rolleri, sorumlulukları ve çalışabileceği tüm alanlar hakkında bilgi sahibi olacak, çekim planlama ve yürütme süreçlerine hakim olacak, prodüksiyon ekibiyle çalışma deneyimi yaşayacak, başarılı portfolyolar oluşturarak sektörde geniş bir iletişim ağı oluşturabileceksiniz. fotoğrafçılık, birden fazla uzmanlık gerektiren alanların ve teknolojinin içinde bulunduğu bir sanat dalıdır ve herhangi bir sonu olmadığı için sürekli güncel fotoğrafçılık tekniklerini takip ederek ve yeni şeyler öğrenip kendinizi geliştirmenizi gerektiren bir alandır. Başarılı bir moda fotoğrafçısı olmak istiyorsanız diğer branşlarda da bilgi ve deneyim sahibi olmalı, tekniğinizi geliştirmelisiniz.

2 haftalık Styling Kursu sonunda her öğrencimize kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Styling Kursu için hiçbir kurumda MEB onaylı sertifika verilmemektedir. İsteyen öğrencilerimiz 15 haftalık fotoğrafçılık eğitimimizi tamamlayarak MEB onaylı sertifika alabilirler.

Styling eğitimlerimiz hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Styling kursumuz son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar olmak üzere moda çekiminde bilgi ve deneyiminizi arttıracak şekilde Avrupa standartlarında, öğrenme hızınıza ve grubun dinamiğine göre işlenmektedir. Ayrıca kaçırdığınız derslerin telafisini alabilir, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile profesyonel styling mesleğinize sağlam adımlarla başlayabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Fotoğrafçılık kursu sertifikalarımız, fotoğrafçılık mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi olarak kurumumuzdan eğitim alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilir ve fotoğrafçılık mesleğini yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 123
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30