Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

1. Fotoğrafçılık kursu fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu olarak eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak fotoğrafçılığı temel, amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, fotoğrafçılıktan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı çekim gezileri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır.

Fotoğrafçılık kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir.

Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun fotoğrafçılık eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

[widget-8]

2. Ücretsiz fotoğrafçılık kursunuz var mı?

Ücretsiz fotoğraf eğitimimiz olmamakla birlikte fotoğrafçılık kursuna kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimize ücretsiz deneme derslerimize katılım hakkı vermekteyiz.

3. Özel fotoğrafçılık kursu ücretlerini nasıl belirliyorsunuz? Grup eğitimlerinden pahalı mı?

Özel fotoğrafçılık kursu fiyatlarımız; eğitimin kişiye, gruplara ve kurumlara özel olarak planlanmasına, almak istediğiniz eğitimin programının içeriğine ve süresine, hobi ya da mesleki fotoğrafçılık branşlarından hangisinde ve ne seviyede uzmanlaşmak istediğinize, daha önce fotoğrafçılık eğitimi alıp almadığınıza, fotoğrafçılık eğitimi ile ulaşmak istediğiniz hedeflere, ekstra eğitim ve kariyer danışmanlığı taleplerinize göre belirlenmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun hobi ya da mesleki fotoğrafçılık eğitim planınızın eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından yapılması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

4. Grup indiriminiz var mı?

Gruplara özel fotoğrafçılı kursu indirimlerimiz var. Hobi veya mesleki fotoğrafçılık branşlarından hangi eğitimi ya da eğitimleri alacağınıza, kursun süresine ve içeriğine, katılımcı sayısına, fotoğrafçılığı hangi seviyede ve nasıl bir uzmanlıkla yapmak istediğinize, ekstra eğitim taleplerinize göre grup kurslarımızda indirim yapmaktayız.

5. Aile ve arkadaş indiriminiz var mı?

Ailesi ya da arkadaşı ile eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel indirimimiz bulunmaktadır. Arkadaşını getiren kursiyerlerimiz kayıt yaptırmak istedikleri eğitim için %50 indirim hakkı kazanırlar. Ailesi ile eğitim almak isteyen öğrencilerimiz de grup indirimlerimizden yararlanabilirler.

6. Fotoğrafçılık kursu için kampanya ya da indirimleriniz var mı?

Evet. Her eğitim döneminde Hobi, Mesleki ve Görüntü İşleme kurslarımız için %50 oranında erken kayıt indirimimiz bulunmaktadır. Anneler ve Babalar Gününde anne ve babalara, Sevgililer Gününde sevgilisiyle ya da eşiyle kursa katılacak olanlara, Evlilik Yıldönümünde evli çiftlerimize özel fotoğrafçılık kursu indirimimiz bulunurken doğum gününde arkadaşına sürpriz yapmak isteyenler için kurs kampanyalarımız vardır.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadınlara özel, Öğretmenler Gününde öğretmenlere, 23 Nisan’da çocuklara, Tiyatrolar Gününde tiyatroculara, Avukatlar Gününde avukatlara, Sağlık Haftasında sağlık sektörü çalışanlarına, Polis Teşkilatı Kuruluş Gününde polislere, Turizm Haftasında turizm sektörü çalışanlarına, Hemşireler Haftasında hemşirelere, Eczacılar Haftasında eczacılara, İşçi Bayramında işçilere, Gazeteciler Gününde basın sektörü çalışanlarına özel kampanya ve indirimler yapmaktayız.

7. Fotoğrafçılık kursu kampanyalarınızı nereden takip edebiliriz?

Fotoğrafçılık kursu kampanyalarımızı ve erken kayıt fırsatlarımızı internet sitemizde yer alan Fiyatlar ve Kampanyalar sayfamızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımıza ulaşarak güncel indirim ve kampanyalarımızla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

8. Fotoğrafçılık kursu materyalleri kurs ücretine dahil midir?

Eğitim sırasında hocalarımızın vereceği notlar ve PDF dökümanlar ücretsizdir. Ancak kayıt yaptırdığınız hobi ya da mesleki kurslarda kişisel olarak kullanacağınız makine, ekipman ve aksesuarları kendi imkanlarınızla temin etmeniz gerekmektedir.

9. Eğitim sırasında ekstra ücret talep edecek misiniz? Neler ekstra ücrete dahil?

Foto Life Akademi olarak kayıt ücreti dışında herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Fotoğraf gezilerimizde yapacağınız kişisel harcamalar ve giderler size ait olmaktadır.

10. Diğer fotoğrafçılık kursları daha ucuz. Neden sizden eğitim almalıyım?

Bir eğitim kurumunun fiyatları Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmadığına, eğitmenlerin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Ne yazık ki ülkemizde, deneyimsiz kişiler ve merdiven altı diye tabir ettiğimiz kaçak eğitim firmaları, ucuz fiyat politikaları ve MEB müfredatından uzak eğitimlerle bu durumun farkında olmayan kursiyerlerin hayallerini ve vakitlerini çalıyorlar. Her yıl fotoğrafçılık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyet ödeyerek daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyoruz.

Bu kriterlere göre değerlendirdiğinizde fiyatımızın yüksek olmadığını hatta öğrencilerimizin fiyat odaklı kaçak ve yetersiz eğitim kurumlarını tercih etmemeleri için makul ve rekabetçi bir fiyat olduğunu görürsünüz.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, Dersliklerimizi inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de bütçenize uygun ödeme planı çıkaralım. Kurumumuz haftanın 7 günü akşam 10’a kadar açık. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30