Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Foto Life Akademi Özel Fotoğrafçılık Eğitimi İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

1. Özel fotoğrafçılık dersi veriyor musunuz?

Evet. Fotoğrafçılık eğitimini eğitmeniyle birebir, istediği gün ve saatlerde almak isteyen öğrencilerimiz için Hobi, Mesleki ve Görüntü İşleme kurslarımız başta olmak üzere 100’den fazla branşta fotoğrafçılık kurslarımızı özel olarak veriyoruz.

2. Özel fotoğrafçılık kursu ücretlerini nasıl belirliyorsunuz? Grup eğitimlerinden pahalı mı?

Özel fotoğrafçılık kursu fiyatlarımız; eğitimin kişiye, gruplara ve kurumlara özel olarak planlanmasına, almak istediğiniz eğitimin programının içeriğine ve süresine, hobi ya da mesleki fotoğrafçılık branşlarından hangisinde ve ne seviyede uzmanlaşmak istediğinize, daha önce fotoğrafçılık eğitimi alıp almadığınıza, fotoğrafçılık eğitimi ile ulaşmak istediğiniz hedeflere, ekstra eğitim ve kariyer danışmanlığı taleplerinize göre belirlenmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun hobi ya da mesleki fotoğrafçılık eğitim planınızın eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından yapılması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

[widget-8]

3. Özel fotoğrafçılık kursu ders programı ile grup eğitimleri arasında fark var mı?

Özel fotoğrafçılık eğitimlerimizin programı grup eğitim programlarımızla bire bir aynıdır. Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu başta olmak üzere 8 branşta Hobi Fotoğrafçılık, meslek edinmek isteyenler için Ürün, Doğum, Düğün, Moda ve Yemek Fotoğrafçılığı dahil 13 Mesleki Branş Eğitimi, fotoğraf tutkunlarına özel Nikon ve Canon Atölyesi, Siyah Beyaz Fotoğrafçılık, Portre, Macro, Mobil ve Instagram Fotoğrafçılığı gibi 56 dalda Workshop, Video Kurgu Montaj, Photoshop ve Lightroom dahil 5 branşta Fotoğraf ve Video İşleme eğitimleri grup eğitimlerinin içeriği doğrultusunda verilmektedir.

Ayrıca fotoğrafçılara özel Girişimcilik, Marka Yaratma, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Adwords, Wordpress ve Etkili Sunum Teknikleri gibi Destekleyici Eğitimler; Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi Kişisel Gelişim Eğitimlerimizi de grup programlarımızla aynı olacak şekilde vermekteyiz.

4. Özel fotoğrafçılık eğitimi almanın yararı nedir?

Özel fotoğrafçılık kursu, eğitmeninizle bire bir çalışma imkanı verir. Böylece daha çok soru sorabilir, öğrendiklerinizi pekiştirebilir, daha fazla uygulama yapabilirsiniz. Kalabalık sınıf atmosferine nazaran konuları daha ayrıntılı ve detaylı işleyebilir, uzmanlaşmak istediğiniz alanda detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Eğitmeniniz tüm ilgisini ve zamanını size ayıracağı için daha verimli bir ders ortamı oluşmaktadır.

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30