Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Photoshop Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Photoshop Bilmeyen Fotoğrafçılara Kaçırılmayacak Bir Kampanyamız Var!

Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen, %100 öğrenme garantili Photoshop Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Photoshop kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı Photoshop kursumuz, fotoğrafçılık eğitimi almış ve çektiği fotoğraflarda görsel düzenlemeler yapmayı isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış olup 5 hafta 20 saatten oluşmaktadır. Kusursuz fotoğraflar elde etmek, müşterilerinin görsel taleplerini karşılayabilecek bilgi ve deneyime sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir eğitimdir.

Sadece fotoğraf çekerek başarılı bir fotoğrafçı olamazsınız! Fotoğraflarınızı baskıya hazır hale getirmeyi ve başarılı albümler hazırlamayı öğrenerek sektörde iş yapan bir fotoğrafçı haline gelebilirsiniz. Photoshop kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-47]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Profesyoneller gibi fotoğraf düzenlemeyi, fotoğraf hatalarını gidermeyi, renklerin ve katmanların hakimi olmayı isteyenler için hazırladığımız photoshop kursu ile klavye kısa yollarından fotoğrafa keskinlik kazandırmaya, ışık ve kontrast ayarlarından renk filtrelerine, dudak ve göz rengi değiştirmeden metin eklemeye kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Photoshop kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

[widget-48]

Ayrıca photoshop atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece photoshop kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz photoshop eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla photoshop kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Sektörde Daha Çok İş Yapmak İster Misiniz? %50 İndirimli Photoshop Kursu Fiyatları Tam Bütçenize Göre!

İyi fotoğraf çektiğimi düşünüyorum ancak fotoğraflarımı düzenleyemiyorum ya da photoshop bilgim yeterli değil, daha çok müşteri kazanmak istiyorum diyorsanız photoshop eğitimimiz tam size göre! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Akademimize gelin, tanışalım, size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir fotoğrafçı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Photoshop kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30