Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Portre Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Tek Bir Fotoğrafla Yüzlerce Fotoğrafın Anlamını Yakalayın!

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Portre-Fotoğrafçılık kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi almak için önce eğitiminizi seçin!

Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanmış eğitim programlarımızdan olan portre fotoğrafçılığı kursumuzda da 6 hafta 20 saatlik uygulama ağırlıklı bir eğitim alırsınız. Öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre şekillendirdiğimiz eğitimimizde teorik ve pratik portre fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşarak hayatın içinden hikayeleri kendi kadrajınızla anlatmayı öğrenirsiniz.

Portre fotoğrafçılık kursumuz fotoğrafa yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır. Portre fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Portre fotoğrafçılık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

[widget-45]

Kalıpların Dışına Çık, Bambaşka Bir Hobi Edin!

Bir bakış, bir gülüş onlarca fotoğraftan daha etkili! Hayatı portrelerle anlatmak için bakmak ile görmek arasındaki farkı öğrenin! Portre fotoğrafçılık kursu fiyatları ve erken kayıtta %50 indirim fırsatımız hakkında bilgi almak için Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Eğitim merkezimizi ve imkanlarımızı yakından görmeniz, ihtiyaçlarınıza uygun fotoğrafçılık eğitimlerini belirlemek ve fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendirebilmemiz için gelin, tanışalım. Portre fotoğrafçılığı kursu için %50 indirimden yararlanın. Eğlenceli geziler, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleriyle dolu bir serüvene katılın!

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun hobi ya da mesleki fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Portre fotoğrafçılık kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30