Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Video ve Kurgu Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Fotoğrafçı Dediğin Video Da Yapar Kurgu Da! Bu Fırsatımızı Kaçırmayın!

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Video ve kurgu Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Video ve kurgu kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

16 hafta 48 saatlik Video ve Kurgu eğitimimizle müşterilerinize farklı alanlarda hizmet verebilecek bilgi ve beceriye sahip olacak, yaratıcılığınızı geliştirecek, profesyoneller gibi video yapmayı ve sektöre farkındalık kazandırmayı öğreneceksiniz. Video ve kurgu eğitimimiz firmasını ve hizmetlerini tanıtmak isteyen kurumsal şirketler için de kaçırılmayacak bir atölyedir! Sınırlarınızı zorlayacağınız bir atölye sizi bekliyor!

Video ve kurgu atölyemiz Adobe video programlarını kullanmayı öğrenmek isteyenler ve müşteri potansiyellerini arttırmak isteyen profesyoneller için uygundur. Video ve kurgu kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-47]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

30 saniyelik videolarla binlerce kişiyi etkilemek, müşterileri için reklam filmleri çekmek, fotoğraflarını videoya çevirmek, ürün ve hizmetlerini videolarla tanıtmak isteyenler için çekim türlerinden kurgu tekniklerine, Adobe After Effects ve Premiere kullanımından videoya efekt eklemeye, ses ve müzik düzenlemesinden kurgu yapmaya kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Video ve kurgu kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz.

Ayrıca video ve kurgu atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

[widget-48]

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece video ve kurgu kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz video ve kurgu eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla video ve kurgu kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Kendinizi Daima Geliştirin, İşinizi Büyütün!

Müşterilerime farklı alanlarda hizmet vermek istiyorum, video çekmeyi ve düzenleme yapmayı öğrenmeliyim, reklam ve tanıtım filmleri çekerek adımı daha çok duyurmalıyım diyorsanız doğru adrese geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Gelin, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimi belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir kurgu ustası olun.

Unutmayın, her yıl video ve kurgu eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket video kurgu kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun eğitimler eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde video kurgu kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Video ve kurgu kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30