Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fotoğraf Gezileri 2022 - Makinenizi Alın ve Kendinizi Dışarı Atın!

Sokaklar Fotoğraflanmayı Bekliyor!.. – Fotoğraf Gezi Turları

Söz konusu fotoğrafçılık olduğunda işin en keyifli yönlerinden biri makinenizi yanınıza alıp kendinizi dışarı atarak fotoğrafçılığın keyfini şehrin güzellikleriyle birleştirebilme şansınızdır. Hele ki seyahat etmeyi seven biriyseniz sizin için her tatil bir fotoğraf gezi turuna dönüşebilir. Ancak fotoğraf gezileri için tatil yapmayı beklemek zorunda değilsiniz. Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin farklı bölgelerinde fotoğraf gezileri düzenleyen pek çok grup var. Fotoğraf gezi grupları ile ister hafta sonu fotoğraf turları yapabilir isterseniz de uzun süreli fotoğraf gezileri için ekibe katılabilirsiniz. Tercih size kalmış...

Aşağıda sizler için İstanbul fotoğraf gezileri kapsamında katılabileceğiniz fotoğraf gezi grupları hakkında bilgi verdik. Buna ilaveten son bölümde Foto Life Akademi olarak bizim düzenlediğimiz fotoğraf gezileri hakkında güncel duyurularımızı aktardık. Sayfamızı sürekli takipte kalmanızı öneririz, fotoğraf gezileri ile ilgili her yeni fırsatı burada duyuracağız!..

İstanbul’da Katılabileceğiniz Fotoğraf Gezi Grupları – İstanbul Fotoğraf Gezileri

İstanbul fotoğraf gezileri söz konusu olduğunda pek çok diğer aktivite için olduğu gibi son derece zengin bir kenttir. İstanbul’da fotoğraf gezileri düzenleyen birçok fotoğraf gezi grubunun varlığından söz edebiliriz. İşte bunlardan bazıları:

Güncellenmektedir...

Foto Life Fotoğraf Gezileri İçin Duyurularımızı Takip Edin! – Fotoğraf Gezileri 2022

Foto Life Akademi ekibi olarak öğrencilerimize yalnızca dört duvar arasında verdiğimiz fotoğrafçılık kursları ile yetinmiyor, öğrendiklerimizi uygulamaya geçirmek için kendimizi sokaklara atıyor, başta İstanbul olmak üzere yurt içi ve yurt dışı pek çok lokasyona fotoğraf gezileri düzenliyoruz.

Siz de 2022 fotoğraf gezileri programlarımız hakkında bilgi almak için sayfamızı takip edin. Sık sık bu sayfa üzerinden güncel fotoğraf gezi programlarımız hakkında duyurularımız aktaracak, öğrencilerimizi ve okuyucularımızı buradan fotoğraf gezileri hakkında bilgilendireceğiz. İşte Foto Life Akademi fotoğraf gezileri 2022 programı:

Güncellenmektedir...

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30