Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Lisede Yapılabilecek Sosyal Etkinlikler

Boş Vaktinizi Arkadaşlarınızla Değerlendirin! – Lisede Yapılabilecek Etkinlikler

Lise yılları çoğu insanın hayatındaki en hareketli ve eğlenceli dönemlerdir. Böylesine dinamik ve aynı zamanda gelişime açık bir dönemi lise etkinlikleri ile dolu dolu bir hale getirmemek dönemin potansiyeline haksızlık olur. Peki lisede yapılabilecek etkinlikler nelerdir?

Öğretmensiniz ve sınıfınızı kaynaştıracak farklı grup etkinlikleri mi arıyorsunuz? Yoksa lise öğrencisisiniz ve arkadaşlarınızla birlikte yapabileceğiniz eğlenceli bir aktivite peşinde misiniz? Yazımızı incelemeye devam etmenizi öneririz. Sizler için lisede yapılabilecek sosyal etkinlikler hakkında birkaç tavsiye verdik...

Bunları Denemeye Ne Dersiniz? – Lisede Yapılabilecek Sosyal Etkinlikler

Sosyal etkinlikler lise söz konusu olduğunda gerçekten bolca seçeneğe sahiptir. Ancak kabul etmek gerekir ki bu tür etkinliklerin çoğu spontane bir biçimde gelişir ve sıra planlı bir lise etkinliğine geldiğinde kimseden güçlü bir fikir çıkmaz. Tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor, sizlere lisede yapılabilecek etkinlikler hakkında ipuçları veriyoruz:

  • Seramik Kursları – Lisede Yapılabilecek Sosyal Etkinlikler

Lise etkinlikleri arasında MEB’in de desteklediği kurslardan biri olan seramik tasarım kursları; çocukların el becerilerini geliştirmek ve birlikte çalışmayı öğrenmelerini sağlamak açısından da oldukça faydalıdır.

Resim Akademi’de her yaştan sanatseveri seramik tasarım kurs ve workshoplarımızda ağırladığımızı vurgulamak isteriz. Detaylar için; resimakademi.com.tr 

  • Sınıf Koroları – Lisede Yapılabilecek Etkinlikler

Sınıf arkadaşlarınızla beraber repertuvar oluşturmak, vokalinizi ve varsa çalabildiğiniz enstrümanlara dair yeteneğinizi geliştirerek kendi koronuzu yaratmak hiç de kötü bir fikir gibi gözükmüyor!

Eğer ilginizi çektiyse vakit kaybetmeden Müzik Akademi’ye göz atın: muzikakademi.com.tr

  • Dans Yarışmaları – Lisede Yapılabilecek Sosyal Etkinlikler

Elbette lisede etkinlikleri söz konusu olduğunda bedenimizi harekete geçiren danstan bahsetmemek olmaz. Dans yarışmaları ile arkadaşlarınızla birlikte harika koreografiler sergilemeye ne dersiniz?

Dans Akademi’de gençliğin ateşini figürlerimize taşıyoruz! Hemen inceleyin; dansakademi.com.tr

  • Bahar Şenlikleri – Lisede Yapılabilecek Etkinlikler

Evet, biraz klişe olduğunun farkındayız! Ancak unutulmaz bir lise etkinliği düzenlemek adına bu bahar şenliğinde sahneyi sınıf arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Müzik, dans, oyunculuk... Birlikte farklı alanlarda hızlı eğitimler alın, yeteneklerinizi bahar şenliğiyle sahnede gösterin!

  • Fotoğraf Gezileri – Lisede Yapılabilecek Etkinlikler

Günümüzde akıllı telefonların ulaştığı noktaya bakınca hepimizin amatör birer fotoğrafçı haline geldiğini söylemek yanlış olmaz. Peki sınıf arkadaşlarınızla bir tur rotası belirleyerek fotoğraf gezisine çıkmak kulağa nasıl geliyor? Bakalım en güzel fotoğrafı hanginiz yakalayacaksınız?

Eğlenin, Sosyalleşin ve Bu Sırada Kendinizi Geliştirin!

Foto Life Akademi’de gençlere özel fotoğrafçılık kursu fırsatlarımız, gruplara özel indirimli eğitim programlarımız ve aktivite imkanlarımızla eğlenceyle fotoğrafçılığın inceliklerini bir araya getiriyor, fotoğrafçılık sanatına gençlik aşısı yapıyoruz! Siz de ailemizin bir parçası olmaya ne dersiniz? Elinize makinenizi almanız ve eğitim danışmanlarımızla görüşerek grubunuza en uygun programı belirlemeniz yeterli...

Sınıf arkadaşlarınızla birlikte fotoğrafçılık kursu fırsatlarımızdan yararlanın, birlikte fotoğraf gezilerine çıkalım, foto safari turları düzenleyelim, başta İstanbul olmak üzere ülkemizin farklı bölgelerindeki eşsiz güzellikleri fotoğraf karelerine sığdıralım! Fotoğrafçılığı dört duvar arasındaki derslerle değil, sokaklarda, gerçek güzellikleri yakalamaya çalışırken öğrenelim...

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30