Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Kariyer Fırsatları Foto Life Akademi

Kendi İşinizi Kurun, Sanatınızı Aşka Yapın!

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, eğitim standardımız, yurt içi ve yurt dışı çekim gezilerimiz gibi ayrıcalıklı hizmetlerimize ek olarak güler yüzlü yaklaşımımızla öğrencilerimizi samimi ve içten bir ortamda ağırlıyoruz.

12800 mezun öğrencimize ek olarak mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimiz Foto Life Akademi bünyesinde çalışabiliyor ya da partnerlerimiz ile işbirliği kurabiliyorlar. Foto Life Akademi ailesi olarak öğrencilerimize kariyer basamaklarını hızla çıkmalarını sağlayacak MEB onaylı sertifika veriyor, portfolyolarını hazırlıyor, sergilerini açıyoruz. Sektöre hızlı bir giriş yapmalarını ve adlarından söz ettirmelerini sağlıyoruz.

[widget-8]

+500 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Mezun ettiğimiz öğrencilerimiz fotoğrafçılığı meslek olarak yapmak için kariyer hayatına atıldı ve kendi işlerini kurdular. Mevcut işinden sıkılan, yeni bir iş arayan ya da mesleğini yaparken ek gelir elde etmek isteyen kursiyerlerimiz amatör fotoğrafçılığın ötesine geçtiler.

Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam bir portföy ile başlayan öğrencilerimiz; moda, düğün, doğum gibi fotoğrafçılığın önemli branşlarında Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde yer alarak ve kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar. 500’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

[widget-19]

Dijital Pazarlama ve Girişimcilik Eğitimleri de Veriyoruz!

Foto Life Akademi olarak kariyer fırsatları sunduğumuz öğrencilerimizi iş hayatına hazırlayacak birbirinden yetkin eğitimler de veriyoruz. Pro-Fotoğrafçılık eğitimini tamamlayan kursiyerlerimiz için moda, ürün, yemek, doğum, düğün, stüdyo, hava fotoğrafçılığı başta olmak üzere 14 branşta eğitim programımız var.

Mesleki branş eğitimlerinden sonra çektiği fotoğrafları işlemek ve baskıya hazır hale getirmek için Photoshop veya Lightroom kurslarımıza katılabilecekleri gibi fotoğrafçılara özel video kurgu montaj, girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimizle de iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşılarına çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebiliyor, rakiplerinin 1 adım önünde yer alıyorlar.

Kendi markasını kurmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz.

Girişimcilik, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya eğitimlerimiz kurucumuz, Türkiye’nin önde gelen girişimcileri arasında yer alan Orhan Gürbüz Hocamız tarafından verilirken ve isteyen öğrencilerimizle özel portfolyo çalışmaları da yapılmaktadır. En iyi fotoğraflarını bir araya getirdiğimiz, imaj ve iletişim eğitimleri verdiğimiz öğrencilerimiz, kariyer fırsatlarını daha başarılı bir şekilde değerlendirmekteler.

Portfolyonuzu Hazırlıyor, İmajınızı Yeniliyoruz! Eğitim Sonrası Destek Sağlıyoruz!

Başarılı öğrencilerimize kurs bünyesinde eğitmen ve asistan olma imkanı sunarken Türkiye’nin ünlü fotoğraf ve reklam ajanslarında çalışma hayali olanlara da mülakatlarda öne çıkmalarını ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Algı ve İkna Teknikleri gibi kişisel gelişim eğitimleri veriyoruz. İmajınızı baştan yaratarak hem sanatınızı hem de tarzınızı göstermenizi sağlıyoruz.  

Temel fotoğraf eğitimi aldım ancak uzmanlaşmak istiyorum, üniversiteden yeni mezunum hayallerimin peşinden koşmalıyım hatta belki mesleğimi değiştiririm diyorsanız akademimizin mesleki eğitimlerini kaçırmayın! Moda, ürün, doğum, düğün fotoğrafçılığı dahil 14 alanda mesleki fotoğrafçılık eğitimi alabilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılıkta daha büyük adımlar atmak için Foto Life Akademi ile tanışın, işinizi aşkla ve tutkuyla yapın!

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30