Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Makine ve Ekipman Danışmanlığı Foto Life Akademi

Alanınıza ve Stilinize En Uygun Makineyi Seçmenize Yardımcı Oluyoruz!

Foto Life Akademi bir eğitim kurumu olmanın dışında geleceğin başarılı fotoğraf sanatçılarının yetiştiği birbirine bağlı, eğlenceli ve aktif bir ailedir. Öğrencilerimizin aldıkları eğitimden maksimum verim almalarının yanında stillerini bulmalarına, fotoğraf makine ve ekipmanlarını seçmelerine, doğru adımları atmalarına yardımcı oluruz.

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapar, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunarız. Fotoğrafçılık kursunda temel eğitimin ilk 2 haftası için fotoğraf makinesi almak şart olmasa da 3. hafta uygulama yapılacağından fotoğraf makinesi edinmek isteyen öğrencilerimizle birlikte Canon deneyim merkezine ve Nikon fotoğraf makinesi mağazalarına gideriz. Fotoğraf makinesi alımı ve tedariği ile ilgili hocalarımız öğrencilerimizi bilgilendirirler.

[widget-8]

Canon ve Nikon Deneyim Merkezlerine Gidiyoruz!

Canon'un fotoğraf ve video kategorisindeki ürünlerini deneyimleyebileceğiniz, stüdyo ve atölye çalışmalarına katılabileceğiniz, Sirkeci’deki Canon Deneyim Merkezi’ne girerek öğrencilerimizin merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, çekmek istedikleri fotoğraf türüne ve tarzlarına uygun makine ve ekipmanları seçmelerine destek oluyoruz.

Fotoğraf makinelerinden lenslere, fotoğraf baskısından video performansı yüksek olan makinelere kadar geniş yelpazedeki Canon ürünlerinin bulunduğu Canon Deneyim Merkezi ziyaretimizde tüm amatör ve profesyonel öğrencilerimiz aradıkları ekipmanları bulabiliyorlar.

İkinci katı stüdyo olarak tasarlanan Deneyim Merkezi’nde, öğrencilerimiz alt katta bilgi aldıkları ürünleri deneme fırsatı bularak gerçek bir stüdyo ortamında çekim yapıyorlar. Fotoğraf makinelerinin performans detaylarının test edilebildiği stüdyoda çekilen fotoğrafların çıktıları alınarak öğrencilerimize satın almak istedikleri ürünlerin kalitesi gösteriliyor.

Canon Deneyim Merkezi’nin yönetim katlarında ise Canon’un teknik servis birimi bulunuyor ve öğrencilerimize olası arızalar, onarım ve yapılması gerekenler hakkında bilgi veriliyor.

Nikon, Fuji gibi fotoğraf makinesi markalarının ürünleri hakkında da bilgi veriyor, öğrencilerimizin bu makine ve ekipmanları da inceleyebilecekleri mağazalara ziyaretler gerçekleştiriyoruz.

1 günümüzü ayırdığımız Canon Deneyim Merkezi gezimiz, 7 haftalık Pro Fotoğrafçılık Kursu programımıza dahil olmakla birlikte isteyen her öğrencimize ücretsiz olarak sunduğumuz bir hizmet. Eğitiminden yüksek verim almasını hedeflediğimiz öğrencilerimizi bu yola çıkarken yalnız bırakmıyor, fotoğraf ve makine danışmanlığı yaparak doğru makineyle iyi fotoğraflar çekmelerine destek oluyoruz.

Hikâyeni Kadrajından Anlat!

Artık fotoğraf makinen ve ekipmanların hazır! Sırada iyi bir eğitim alarak başarılı bir fotoğrafçı olmak var…

Hikâyelere hayat veren bir fotoğrafçı olarak hayatı fotoğraf karelerine sığdırmak için ihtiyacınız olan her şeyi, fotoğraf sanatının derinliklerine ineceğimiz eğitimlerle öğrenmenizi sağlıyoruz. Fotoğrafın zengin anlatım dilini yaratıcı bir şekilde kullanmayı, doğayı ve hayatı anlatmayı, kişisel bakış açınızı ve tekniğinizi oluşturmayı, yaşamın güzel anlarını ölümsüzleştirmeyi, yalın ve güçlü bir şekilde fotoğraflarınızı sunmayı öğreneceksiniz!

İyi bir fotoğraf, bir hakikati anlatan, ruha dokunan ve insanı farklı kılan fotoğraftır! Başarılı bir fotoğrafçı olmak için doğru adrestesiniz!

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30