Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Foto Life Akademi Online Fotoğrafçılık Eğitimi İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

1. Online fotoğrafçılık kursunuz var mı? Nasıl kayıt yaptırabiliriz?

Vakitsizlikten ya da iş yoğunluğundan, farklı bir şehirde olan ya da yurt dışında yaşayan fotoğraf tutkunları için online fotoğrafçılık eğitimi vermekteyiz. İnteraktif fotoğrafçılık eğitimlerimizle kurslarımıza gelmeye vakti olmayan ya da evinin konforunda eğitim almak isteyen öğrencilerimize WhatsApp, Facetime, Zoom ya da Skype gibi görüntülü konuşma seçenekleriyle fotoğrafçılık kursu imkanı sağlıyoruz.

İstediğiniz gün ve saatlerde planlanan online fotoğrafçılık eğitimiyle iş ve okul hayatınıza adapte edilmiş, daha esnek ve beklentilerinize uygun, bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan eğitmeninizle yüz yüze görüşerek eğitim almanın avantajını sunuyoruz. Online fotoğrafçılık eğitimlerimizde grup aktivitelerine katılamayan öğrencilerimiz için işlenen konuları pekiştirecek ödevler vererek öğrendiklerini kalıcı hale getiriyor ve tekniklerini geliştirmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, telefonlarımızdan, mail adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak eğitim danışmanlarımızla birlikte online eğitim planınızı yapabilir, kaydınızı telefonda ya da mail yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

[widget-8]

2. Online fotoğrafçılık eğitimlerinizin grup eğitimlerinden farkı var mı?

Online fotoğrafçılık eğitimlerimizin programı grup ve özel eğitim programlarımızla bire bir aynıdır. Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu başta olmak üzere Hobi Kursları, Ürün, Doğum, Düğün, Moda ve Hava dahil 13 branş eğitimlerimizi WhatsApp, Facetime, Zoom ya da Skype gibi görüntülü konuşma platformları üzerinden eğitmeninizle birebir, canlı ve uygulamalı bir şekilde almanızı sağlıyoruz.

3. Online fotoğrafçılık eğitimi hangi platform üzerinden işleniyor?

Online fotoğrafçılık kursu programlarımız WhatsApp, Facetime, Zoom ya da Skype gibi görüntülü konuşma platformları üzerinden verilmektedir.

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30