Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Yoğun Pratik ve Uygulama Ağırlıklı Birebir Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi!

Grup eğitimlerinden verim alamayacağını düşünenler, eğitmeniyle daha çok pratik yapmak isteyenler, eğitim almaya vaktim yok diyenler, Özel Doğum Fotoğrafçılığı Kursumuzla eğitiminizin kalitesini yükseltiyoruz!

Bir annenin en özel ve mutlu anlarına tanıklık etmek istiyorum ancak iş ve okul hayatım çok yoğun diyorsanız, doğum fotoğrafçılığında profesyonel standartlarda hizmet vermeyi amaçlıyorum ve soracak çok sorum var diyorsanız Özel Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak hem alanınızda uzmanlaşabilir hem de eğitiminizden daha çok verim alabilirsiniz.

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi sayesinde öğrenmeye daha çok motive olarak eğitiminizden maksimum verim alacak, alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak özgün çalışmalara imza atacak, uygulamalı programlarla doğum fotoğrafçılığında deneyim kazanacaksınız. Bakış açınızı geliştirmek için bu eğitimi kaçırmayın!

Ozel Dogum Fotografciligi Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Dogum Fotografciligi Egitimi

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Türkiye’nin en iyi doğum fotoğrafçılarından mesleğinizin püf noktalarını öğrenecek, tekniğinizi geliştirerek filizlenen bir hayatın heyecanına ortak olacaksınız!

Doğum Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı doğum fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Doğum ve yenidoğan çekimlerinde hangi makine, objektif ve ekipmanları kullanacağınızı öğrenecek, yaratıcı albümler tasarlayarak aileleri mutlu edeceksiniz!

Pro Doğum Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve doğum fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, doğum fotoğrafı çekim tekniklerinden anı yakalamaya, stüdyoda yenidoğan çekiminden kompozisyon unsurlarına, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Dogum Fotografciligi Dersi 1

Özel Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Doğum Fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Stüdyo Fotoğrafçılığı, Albüm Tasarımı, Photoshop, Lightroom eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! İşini aşkla yapmak isteyen öğrencilerimiz, en çok tercih edilen fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, bakış açınızı genişletin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30