Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Birebir Uygulamalı Eğitimlerle Kariyerinize Sağlam Temeller Atın!

Eğitim almaya vaktim yok diyenler, hayalindeki mesleği yapmaya fırsat bulamayanlar, kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar, Özel Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimimiz sayesinde artık hayallerinizi ertelemeyeceksiniz!

Düğün fotoğrafçısı olmak istiyor ancak eğitime ayıracak zamanım kısıtlı diyorsanız, eğitiminizi birebir alarak düğün fotoğrafçılığına dair tüm teknik ve pratik detayları öğrenmeyi istiyorsanız, işinizi profesyonel standartlarda yapmayı amaçlıyorsanız Özel Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak kendinizi geliştirebilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz!

Özel eğitim sayesinde alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak başarıya karşı motivasyonunuzu yükseltecek, yoğun pratik ve tekrar imkanı sunan bir programla öğrenme hızınızı arttıracak, mesleğinize olan bakış açınızı değiştirerek daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz. Unutmayın, birebir ders almak eğitim kalitesini yükseltir!

Ozel Dugun Fotografciligi Kursu 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Dugun Fotografciligi Egitimi

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Alanında uzman eğitmenlerden düğün fotoğrafçılığına dair püf noktalarını öğrenecek, tekniğinizi geliştirerek birbirine aşkla bakan çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştireceksiniz!

Düğün Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı düğün fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa ilk olarak özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Makine ve ekipman kullanımından albüm tasarımına kadar mesleğinizin tüm ayrıntılarına hakim olacağınız bir eğitim programımız var!

Pro Düğün Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve düğün fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, düğün fotoğrafı çekim tekniklerinden kompozisyon unsurlarına, ışık kullanımından Photoshop ile Retouch yapmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa ilk olarak özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Dugun Fotografciligi Dersi 1

Özel Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Düğün Fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Stüdyo Fotoğrafçılığı, Photoshop, Lightroom, Albüm Tasarımı ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30