Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Portfolyo Hazırlama Atölyesi

En İyi Fotoğraflarınızı Bir Araya Getiriyoruz!

Yurt içi ve yurt dışı üniversitelerde ve sanat okullarında fotoğraf eğitimi almak, müşterilerine en iyi çalışmalarını sunmak, kişisel sergisini açmak isteyenler bu atölyeye!

İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen ya da tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Fotoğraf okuma ve seçme algınızı geliştirerek en iyi çalışmalarınızı bir araya getiriyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanacağınız fotoğrafları seçebilecek sanatsal bakış açısını sizlere kazandırıyoruz.

1 gün 4 saat saatlik kişiye özel Portfolyo Hazırlık kursumuzda fotoğraflarınızı doğru okumayı öğrenecek, fotoğraf seçmenin tekniklerine vakıf olacak, eğitim hayatınızı ya da kariyerinizi şekillendireceksiniz. Dikkat çekici portfolyoların sırrı bu eğitimde!

Portfolyo Hazirlik

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Müşterilerinizi Etkilemek İçin Doğru Fotoğrafları Seçin!

Portfolyo Hazirlama Atolyesi

Özel Portfolyo Hazırlama Atölyesi 1.Bölüm

Amatör ya da profesyonel olarak çektiğiniz fotoğrafları nasıl değerlendireceğinizi; sergilerinizde, müşteri işlerinde, portföyünüzde nasıl kullanacağınızı öğretiyoruz.

Portfolyo Hazırlık Kursu programımızda; Neden portfolyo hazırlamalısınız? Portfolyo hazırlamak kariyerinizi ve satışlarınızı nasıl etkileyecek? Dikkat çeken, müşteri kazandıran ve etkileşime geçiren portfolyoların sırrı nedir? Kısa ve öz şekilde kendinizi nasıl anlatırsınız? Çarpıcı bir hakkımda sayfası hazırlarken hangi özelliklerinizi ön plana çıkarmalısınız? Hizmetlerinizi ve çalışmalarınızı hangi üslupla anlatmanız gerek? Herkesin kullandığı kalıplardan nasıl sıyrılırsınız? Portfolyoyu ayrıntıya boğmamanın sırrı ne? Sade, kullanımı kolay ve eğlenceli bir portfolyo nasıl hazırlanır? Portfolyonun amacı ve teması hangi kriterlere göre belirlenir? Maksimum kaç çalışmanızı portföyünüze almalısınız? Portfolyo kaç sayfa olmalıdır? Portfolyo görsel ve sayfa boyutları nelerdir? Portfolyo sayfa tasarımı nasıl yapılır? Portfolyonuzun web sitesini yaptırın, daha çok kişiye ulaşın! Kendi logonuzu ve görsel dilinizi kullanmak tüm kapıları açar mı? konularına değinerek iyi bir portfolyonun sırlarını öğreniyoruz.

Portfolyo Hazırlık kursumuzla birlikte sizlere yüzlerce fotoğraf arasından en iyisini seçmeyi ve tarzınızı etkileyici şekilde yansıtmayı öğretiyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Özel Portfolyo Hazırlama Atölyesi 2.Bölüm

Muhteşem sunumlar ve başarılı işler yapabilmek için güçlü bir portfolyoya ihtiyacınız var. Bu eğitimimizde birlikte portföyünüzü hazırlıyoruz!

Portfolyo Hazırlık Kursu 2.bölümünde; Fotoğraf neyi anlatır? Güçlü fotoğrafların ortak noktası nedir? Fotoğrafçının grameri nedir, nasıl açıklanır? Fotoğrafçının düşünce ve fikir dünyası nasıl şekillenir? Kişinin gözlem becerisi nasıl gelişir ve hangi teknikleri kullanmalıdır? Fotoğraf okumak ne anlama gelir? Bir fotoğrafta söylenen nasıl okunur? Fotoğraflarla cümle, şiir, hikaye nasıl okunur? Fotoğrafa nasıl bakılır? Fotoğraf nasıl okunur? Hızlı fotoğraf okuma yöntemleri nelerdir? Fotoğrafa göz gezdirme yöntemleri nelerdir? Çekilen yüzlerce görsel arasından en idealini bulmanın sırları nedir? Fotoğraf nasıl seçilir? Doğru fotoğrafı seçmenin sırrı ne? İyi fotoğraflar hangi özellikleriyle gözümüze çarpar? Güzel fotoğraf mı akılda kalıcı fotoğraf mı seçilir? Fotoğraf seçiminde ISO, diyafram, enstantane ne kadar doğru olmalıdır? Beyaz ayarı, netlik ve çekim açısı fotoğraf seçimini nasıl etkiler? Fotoğrafların çözünürlüğü kaç olmalıdır? Doğru fotoğrafları seçmek için kaç poz çekilir? İyi fotoğraflarda teknik, biçim, içerik ve anlatım nasıl olmalıdır? Işık ve kompozisyon unsurlarının fotoğraf seçiminde etkisi nedir? Kendini anlatan fotoğraf nasıl olur? Fotoğrafta alt metin nasıl verilir? Fotoğrafın mesajı ne olmalıdır? Fotoğraf nasıl kıyaslanır? Fotoğraf nasıl eleştirilir? Az fotoğrafla çok şey nasıl anlatılır? İnsan fotoğrafları nasıl okunur? Hayvan fotoğrafları nasıl okunur? Çiçek ve makro fotoğraflar nasıl okunur? Fotoğrafçı sanatsal bakış açısını geliştirmek için ne yapmalıdır? konularını işleyerek çektiğiniz fotoğrafları seçmeye başlıyoruz.

Portfolyo Hazırlık Atölyesi bitiminde; doğru fotoğrafları seçmeyi öğrenerek hem mesleki hem de eğitim hayatınızda başarılı işlere imza atacak, mükemmel bir arşiv oluşturacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
Portfolyo Hazirlik Kursu
Portfolyo Hazirlama

Özel Portfolyo Hazırlama Atölyesi 3.Bölüm

Dikkat çekici bir portföy oluşturmak sizin elinizde! Müşteri albümlerinden web sitelere kadar farklı mecralarda kullanacağınız, vermek istediğiniz mesaja ve amacınıza uygun fotoğraflar seçiyoruz!

Portfolyo Hazırlık Kursu son bölümünde; Düğün fotoğrafçılığında fotoğraf nasıl seçilir? Ürün fotoğrafçılığında fotoğraf nasıl seçilir? Doğum fotoğrafçılığında fotoğraf nasıl seçilir? Moda fotoğrafçılığında fotoğraf nasıl seçilir? Seyahat fotoğrafçılığında fotoğraf nasıl seçilir? konularını işleyerek çektiğimiz fotoğrafların en iyisini seçmeye çalışıyoruz. Dergi ve afişler için fotoğraf nasıl seçilir? Web sitesi için fotoğraf nasıl seçilir? Sergi için fotoğraf nasıl seçilir? Portfolyo için fotoğraf nasıl seçilir? Az fotoğraf kullanarak etkili bir anlatım nasıl yakalanır? Etkili bir sunum yapmak için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Sunumlarda seçilmesi gereken fotoğrafların özellikleri ne olmalıdır? Portföyünüze nasıl fotoğraflar seçeceksiniz? Müşterilerinize hangi fotoğraflarınızı göstermeniz gerekir? Kullanılmaması gereken fotoğraflar nelerdir? konularını işleyerek hem çektiğiniz fotoğrafları değerlendirmenizi sağlıyor hem de portföyünüzde en iyi çalışmalarınıza yer açıyoruz.

Eğitimimizin sonunda hızlı fotoğraf okuma tekniklerini ve doğru fotoğrafı seçmeyi öğrenerek müşterilerinize daha iyi bir portföy sunacak, web sitelerinizde ve sosyal medya hesaplarınızda en iyi fotoğraflarınızı kullanmanın farkını göreceksiniz!

Öğrenme Garantisi
Portfolyo Hazirlik Egitimi

Özel Portfolyo Hazırlama Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim – Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Portfolyo Hazirlik Dersi

Sergilerinizi Açıyoruz!

Fotoğrafçılık eğitimlerimize katılmış kursiyerlerimizden isteyen herkese fotoğraf sergisi açıyor, onları fotoğraf severlerle buluşturuyoruz!

Fotoğraf tutkusunu bir adım ileri taşımak, eğitimi süresince ve sonrasında çektiği fotoğrafları, fotoğraf sanatının meraklılarıyla paylaşmak isteyenler için kurumsal partnerlerimizle birlikte, Türkiye’nin ünlü sanat evlerinde fotoğraf sergileri açıyor, kariyerlerine ışık tutarak destek oluyoruz.

Siz de çektiğim fotoğrafları daha çok kişiyle paylaşmalıyım, fotoğraflarıma eleştiriler alarak kendimi daha çok geliştirmeliyim diyorsanız öğrencilerimize özel sergi çalışmalarımızdan yararlanmalısınız.

Sergiler

PR Çalışmanızı Yapıyoruz!

Dijital marka gücümüzü kullanarak fotoğraf sergilerinizi binlerce kişiye ulaştırıyor, web sitelerimiz ve kurumsal partnerlerimizle sizleri destekliyoruz.

İyi bir fotoğrafçı olabilirsiniz ancak sizi kimse fark etmiyorsa iyi olduğunuza başkalarını nasıl inanacaksınız? Ünlü bir fotoğraf sanatçısı olmanız için fotoğraflarınızı kitlelerle buluşturuyor, 20’den fazla eğitim markamızla birlikte sanatsever binlerce kişiye ulaşarak sergilerinizin PR çalışmasını yapıyoruz.

Fotoğrafçılığı meslek olarak yapmak istiyorsanız adınızı duyurma imkanı bulacağınız sergi imkanlarımızdan ve PR çalışmalarımızdan yararlanın!

Referanslar
Portfolyo
Fotograf Sergi

Sizi Geleceğe Taşıyoruz!

Fotoğrafçılık, geçmişi geleceğe ışınlama sanatıdır! Fotoğraflarım ölümsüz olsun diyorsanız sizi gelecekle buluşturacak başarılı portfolyolara imza atın…

Sanatını, tekniğini, hikâyesini gelecek nesillere aktararak unutulmaz bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız serginiz ya da portföyünüz için fotoğraf seçmeye başlayın! Türkiye’nin ve dünyanın ünlü üniversitelerinde fotoğraf eğitimi alın, hobinizi mesleğe çevirerek adınızdan söz ettirin, topluma sanatsal bakış açısı kazandırma ve fotoğraf sevgisi aşılama için de fotoğrafı kullanın!

Sosyal sorumluluk bilincinde olan, fotoğrafçılığın çocuklar ve gençler tarafından da sevilmesini isteyen her fotoğrafçının başarılı bir portföyü, iyi bir sergisi olmalı…

Öğrenci Yorumları

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenmek, fotoğrafa dair bilgi ve deneyimlerinizi arttırmak, keyifli vakit geçirmek ve özgün bir fotoğrafçı olmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Portfolyo Hazirlama Atolyesi Egitmenleri

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Portfolyo Hazirlama Atolyesi

%100 Öğrenme Garantisi

Özel Portfolyo Hazırlama Atölyesi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Avrupa Standardinda Egitim

Avrupa Standardında Eğitim

15 yıllık deneyimle geliştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı eğitim sistemi.

Uluslararası Eğitim Standardı »

İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki fotoğraf tutkusu bize yeter! Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli eğitimlerimiz sizleri bekliyor!

Fotograf Egitmenleri 4

Ustalardan Öğren!

Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür! Fotoğraf sanatının sırlarını ve inceliklerini fotoğrafçılığın duayenlerinden öğrenmek ister misiniz?

Alanında uzman, fotoğraf sanatının inceliklerine hakim, kişisel sergileri ve çalışmalarıyla adından söz ettiren usta fotoğraf sanatçılarından fotoğraf seçme tekniklerini, fotoğraflarınızı doğru okumayı ve etkileyici portföyler oluşturmayı öğreneceksiniz. Deneyimli hocalarımızdan fotoğraflarınıza yorumlar alarak teknik ve uygulamadaki hatalarınızı değerlendirecek, eksik kalan bilgilerinizi telafi etme imkanı bulacaksınız. İşin uzmanlarıyla beraber kariyerinize ve sanatınıza katkıda bulunacaksınız!

Fotoğraf sanatına ışık tutan isimlerle birlikte geleceğin başarılı fotoğrafçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Ustalarla Fotoğraf Semineri

Tekniğini Geliştir!

Görünenin ötesine geçmeye ne dersiniz? Bugüne kadar seçtiğiniz fotoğrafları bir kenara bırakın, bu atölyeden sonra fotoğraflarınıza bakış açınız çok değişecek!

Doğru fotoğrafları seçmenizi sağlayarak kariyerinize katkı sağlayacağımız Özel Portfolyo Hazırlama Atölyemizle sizleri daha iyi bir fotoğrafçı haline getirecek tüm teorik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. Çalışmalarınıza eleştirel yaklaşmayı öğrenmek, fotoğraflarınızdaki hataları görebilmek, etkileyici karelerle potansiyel kitlenize ulaşmak istiyorsanız eğitimimizi kaçırmayın! Hem çekim tekniğinizi değerlendireceğiniz hem de fotoğraflarınızı yorumlayacağınız verimli bir atölyeye davetlisiniz…

Unutmayın, doğru altyapı, iyi bir fotoğrafçı yetiştirir. Fotoğraf sanatında sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız kendinizi geliştirmeye devam edin!

İleri Seviye Eğitimler
Fotografcilik Kursu 6
Fotografcilik Kurslari 4

Hikâyeni Kadrajından Anlat!

“Eğer hikâyeyi sözcüklerle anlatabilseydim, yanımda sürekli bir fotoğraf makinesi taşımaya ihtiyaç duymazdım.” Lewis Hine

Fotoğraflarınıza kendi kadrajınızdan bakabilmeniz, tekniğinizi destekleyecek püf noktaları edinmeniz, anlattığınız hikayeleri en vurucu fotoğraflarla takipçilerinize ve müşterilerinize ulaştırmanız için ihtiyacınız olan her şeyi, fotoğraf sanatının derinliklerine ineceğimiz Portfolyo Hazırlama atölyemizde öğrenmenizi sağlıyoruz. Fotoğrafın zengin anlatım dilini okumayı, kişisel fotoğraf dilinizi ve tekniğinizi oluşturmayı, yalın ancak güçlü bir şekilde fotoğraflarınızı sunmayı öğreneceksiniz!

İyi bir fotoğraf, bir hakikati anlatan, ruha dokunan ve insanı farklı kılan fotoğraftır! Başarılı bir fotoğrafçı olmak için doğru adrestesiniz!

Fotoğraf Tutkunları

Özel Portfolyo Hazırlama Atölyesi Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Portfolyo Hazırlama Eğitimimizi tamamlayan, tekniğini geliştirmek ve fotoğraf sanatında daha çok deneyim kazanmak isteyen öğrencilerimiz Photoshop, Ligtroom, Retouch Atölyesi, Albüm Tasarımı, Fotoğrafta Işık Teknikleri, Fotoğrafta Kompozisyon gibi eğitimlerimizden de yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu arttırmaya ve kendinizi geliştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30