Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Styling Kursu

Fotoğrafçılığa Özgünlük Katmak İsteyenlere Özel!

Yaratıcı fotoğraflarla portföyümü zenginleştirmek istiyorum diyenler, kendini geliştirmeye vakit bulamayan profesyoneller, Özel Styling Eğitimimiz ile kariyer rotanızı başarıya çevireceksiniz!

Moda fotoğrafçısıyım ama farkındalığımı kaybettim diyorsanız, web siteleriniz ve sosyal medya hesaplarınız için potansiyel müşterilerinizi etkileyecek fotoğraflar çekmek istiyorsanız ancak eğitime ayıracak zamanınız kısıtlıysa Özel Styling Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak kendinizi geliştirebilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz!

Uygulama ağırlıklı Styling Kursumuz 2 gün 8 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ya da sektörde iş yapan, kendini geliştirerek bilgi ve deneyim kazanmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, çekim hazırlıklarından modelle iletişime, renk ve kompozisyon bilgisinden yaratıcı ışık kullanımına, kıyafet seçiminden dekor kullanmaya, çekim ekibinin yönetilmesinden markalardan brifing almaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Ozel Styling Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Styling Egitimi

Kişiye Özel Eğitimler

Dilediğiniz kadar soru sorabileceğiniz, uygulama ağırlıklı derslerle öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz kişiye özel Styling Kursu ile farkındalık kazanacaksınız!

Özel Styling Kursu sayesinde bakış açınızı genişleterek sıra dışı moda fotoğrafları çekebilecek, yoğun pratik ve tekrar imkanı sunan bir programla öğrenme hızınızı arttıracak, daha çok soru soracak ve eğitiminizden maksimum verim alacaksınız.

Size uygun gün ve saatlerde planlanan, öğrenme hızınıza, bilgi ve becerilerinize göre ilerleyeceğimiz, Avrupa standartlarında ayrıcalıklı bir eğitim alacaksınız…

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Özel Styling kursumuzla sektörünüzün aranan isimleri arasına girmenizi sağlayacak özgünlüğe ulaşacak, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olacaksınız!

Moda fotoğrafçılığının olmazsa olmaz styling tekniğini öğrenerek mesleki bilgi ve deneyiminizi arttırırken kreatif çalışmalarınızla farkınızı ilk günden itibaren göstermeye başlayacak, rakiplerinizin 1 adım önünde olacaksınız!

İster kendi stüdyonuzu açarak sanatınızdan kazanç sağlayın, isterseniz çekim deneyimi kazanmak isteyin VIP eğitimlerimizle sektörünüzün ünlü markalarıyla çalışabilecek uzmanlığa ulaşacaksınız…

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Styling Dersi

Özel Styling Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Styling Eğitimini tamamlayan, yaratıcılığını ve sanatsal bakış açısını geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Photoshop, Lightroom gibi eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Sektörünüzün aranan ismi olmak istiyorsanız sıradaki eğitimlerimize göz atın, işinizi tutkuyla yapmaya devam edin…

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30