Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Ürün Fotoğrafçılığı Kursu

Öğrenme Hızınıza, Bilgi ve Becerilerinize Uygun Özel Derslerle Eğitiminizden Verim Alın!

Profesyonel ürün fotoğrafçısı olmak istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum, eğitim almaya vaktim yok ama bu mesleği yapmayı hayal ediyorum diyorsanız Özel Ürün Fotoğrafçılığı Eğitimi tam size göre!

Eğitime ayıracak kısıtlı zamanınız varsa, birebir ders alarak ürün fotoğrafçılığının tüm ayrıntılarını öğrenmek istiyorsanız, daha çok soru sormayı ve pratikte kendinizi geliştirmeyi amaçlıyorsanız Özel Ürün Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak alanınıza dair profesyonel yetkinlik kazanabilir, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olabilirsiniz!

Özel Ürün Fotoğrafçılığı Kursu sayesinde canlı ve ilgi çekici programlarla kişisel konsantrasyonunuz gelişecek, yoğun uygulama ve konu tekrarıyla alanınıza hakimiyetiniz artacak, hızlı geribildirimlerle aklınızdaki tüm soru işaretleri giderilecek. Unutmayın, birebir ders almak başarıya olan motivasyonu yükseltir!

Ozel Urun Fotografciligi Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Urun Fotografciligi Egitimi

Özel Ürün Fotoğrafçılığı Kursu

Avrupa standartlarında ürün fotoğrafçılığı kursumuzda alanında deneyimli eğitmenlerden ürün çekimlerinin sırlarını öğrenecek, fark yaratan fotoğraflar çekeceksiniz!

Ürün Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı ürün fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Ürün Fotoğrafçılığı Kursu

Kameranızı, ürününüzü, ışığınızı kullanmayı öğrenecek, 3 boyutlu çekimlerle gerçeklik algısı yaratacak ve her türlü ürünü sattıracak fotoğraflar çekeceksiniz!

Pro Ürün Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve ürün fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, ürün fotoğrafı çekim tekniklerinden stüdyoda ışık kullanımına, kompozisyon ve styling yaratmaktan fotoğraf düzenlemeye, bir girişimi hayata geçirmekten müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa ilk olarak özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Urun Fotografciligi Dersi

Özel Ürün Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Ürün fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Stüdyo Fotoğrafçılığı, Styling, Photoshop gibi eğitimlerle Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30