Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Yemek Fotoğrafçılığı Kursu

Birebir Eğitimlerle İştah Kabartan Yemek Fotoğrafları Çekiyoruz!

Yemek fotoğrafçısı olmak istiyor ancak eğitime ayıracak zamanım kısıtlı diyorsanız, eğitiminizi birebir alarak yiyecek ve içecek çekimlerine dair tüm teknik ve pratik detayları öğrenmeyi istiyorsanız Özel Yemek Fotoğrafçılığı Eğitimimiz ile hayaliniz için ilk adımı atın!

Dergilerden restoranlara, kafelerden otellere kadar farklı sektörlerin ihtiyacı olan yemek fotoğraflarının nasıl çekildiğini öğrenmek, profesyonel yemek ve menü fotoğrafçısı olmak isteyenler, sosyal medya hesaplarında etkileyici fotoğraflar paylaşma amacı olan restoranlar ve cafeler, eğitim almaya vaktiniz yoksa size özel Yemek Fotoğrafçılığı Kursumuz var!

Özel Yemek Fotoğrafçılığı Kursu ile başarılı fotoğraflar çektikçe öğrenmeye daha çok teşvik olacak, kendi hızınıza uygun ders programlarıyla eğitimden yüksek verim alacak, yoğun uygulamalarla alanınıza hakim olacak, mükemmel yemek fotoğrafları çekebileceksiniz. Kendinize olan inancınız ve özgüveniniz de artacak!

Ozel Yemek Fotografciligi Kursu 3

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Yemek Fotografciligi Egitimi 1

Özel Yemek Fotoğrafçılığı Kursu

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından yiyecek ve içecek çekimlerine dair püf noktaları öğrenecek, lezzeti hissettiren fotoğraflar çekeceksiniz!

Yemek Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı yemek fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Yemek Fotoğrafçılığı Kursu

Profesyonel düzeyde yemek fotoğrafları çekebilmek için ihtiyacınız olan makine ve ekipman bilgisiniz, ışık ve kompozisyon kullanımını, yaratıcı ve farklı olmayı bu eğitimde öğreneceksiniz!

Pro Yemek Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve yemek fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, yemek fotoğrafı çekim tekniklerinden stüdyoda ışık kullanımına, kompozisyon unsurlarından still life çekimlere, yemeği taze tutma tekniklerinden Photoshop kullanmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Yemek Fotografciligi Dersi

Özel Yemek Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Yemek fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, tekniğini ve bakış açısını geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Stüdyo Fotoğrafçılığı, Still Life, Photoshop, Retouch eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30