Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Doğum Fotoğrafçılığı Fiyatları

Mucizevi Fotoğrafların Anne Babalara Maliyeti Ne Kadar?

Bebek bekleyen anne babaların hamilelik telaşı dışında iyi bir doğum fotoğrafçısı bulma telaşına girdiğini de söyleyebiliriz. Tabii başarılı ve profesyonel bir doğum fotoğrafçısı bulmak kadar önemli olan bir konu da doğum fotoğrafçılığı fiyatları. Bebeğin eşyaları, kıyafetleri, doğum ve hastane masrafları derken doğum fotoğrafçılığı fiyatları için çok da fazla bir bütçeniz kalmamış olabilir. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz doğum fotoğrafçılığı fiyatını iyi araştırmanız ve doğru kıyaslamalar yapmanız.

[widget-8]

Tüm Süreci Fotoğraflamak İstiyorsanız Doğum Fotoğrafçılığı Fiyatları Yükseliyor

Doğum fotoğrafçılığı ebeveynlerin, bebeklerinin dünyadaki ilk anlarını ölümsüzleştirmeyi arzu etmesinin sonucunda en çok talep gören mesleklerin başında gelmektedir. Ancak hemen vurgulamak gerekir ki her meslekte olduğu gibi doğum fotoğrafçılığı da çiftler için hiç de azımsanmayacak bir maliyete sahiptir. Doğum fotoğrafçılığı fiyat itibariyle oldukça değişkenlik gösteren bir meslektir. En başta fotoğrafçının aileyle birlikte ne kadar zaman geçireceği doğum fotoğrafçılığı fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Eğer aile, doğum öncesi, doğum esnası ve doğum sonrası dönemde ayrıca fotoğraflar çekilmesini istiyorsa doğal olarak doğum fotoğrafçılığı fiyatları da artmaktadır.

Doğum Fotoğrafçılığı Ücretleri 3000 TL'den Başlıyor!

Anne ve baba adayları, doğum fotoğrafçılığı fiyatlarında farklı aralıklarla karşılaşmaktadır. Eğer kısıtlı bir bütçeye sahipseniz daha ekonomik bir paket seçerek düşük maliyetlere doğum fotoğrafçılığı hizmeti alabilirsiniz.

Ancak hemen belirtmek gerekir ki bütçe dostu doğum fotoğrafçılığı ücretleri son derece ideal bir seçenek gibi gözükse de paketlerin içeriği genelde oldukça kısıtlıdır. Doğum fotoğrafçılığı fiyatları açısından düşük maliyetlere sahip olan seçenekler genellikle yalnızca doğumun hemen akabinde yapılan birkaç saatlik çekimleri kapsar. Ve bu çekimlerden aileye yalnızca 5 ya da 10 fotoğraf düzenlenerek verilir.

Doğum Fotoğrafçılığına Talep Her Geçen Gün Artıyor

Günümüzün en yaygın trendlerinden biri olan doğum fotoğrafçılığı fiyatı itibariyle son derece yüksek olabilse de her geçen gün daha fazla talep gören mesleklerden biridir. Öyle ki bir doğum fotoğrafçısının geliri, elbette ay içerisinde aldığı iş sayısına bağlı olsa da 5 ile 25 bin arasında değişkenlik göstermektedir. Bu yönüyle mucizevi anlara tanıklık etme imkanının yanı sıra doğum fotoğrafçılığı fiyatı itibariyle de profesyonel fotoğrafçıları tatmin etmektedir.

Özellikle Instagram üzerinden popülerlik kazanan doğum fotoğrafçıları bugünlerde hiçbir stüdyo ya da firmaya bağlı olmaksızın freelance doğum fotoğrafçılığı yaparak son derece yüksek gelirler elde edebilmektedir. Fotoğrafçılık becerilerine güvenen herkes, stratejik bir sosyal medya kullanımı ve güçlü bir kişisel PR ile kısa sürede benzer bir noktaya gelebilir.

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu ile Bebeğinizin En Güzel Anlarını Kendiniz Fotoğraflayın!

Eğer doğum fotoğrafçılığı ücretleri için ayıracak bir bütçeniz yoksa ya da doğum fotoğrafçısı fiyatlarından bağımsız olarak bu en özel anı daha yakından yaşamak istiyorsanız doğum fotoğrafçılığı kursuna katılabilirsiniz. Üstelik katılacağınız doğum fotoğrafçılığı kursu sonunda alacağınız sertifika, size yalnızca özel bir anı daha unutulmaz kılma fırsatı vermeyecek, aynı zamanda da sizi çok kazandıran mesleklerden birinde uzmanlaştıracak. 

Doğum fotoğafçılığı eğitimi alıp sizler de başka ailelerin heyecanına ortak olabilir, doğum fotoğrafçılığı fiyatları ile bütçenize destekleyebilirsiniz. İster bebeğinin dünyadaki ilk anlarını fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek isteyen bir ebeveyn, isterseniz de fotoğrafçılık becerilerini profesyonel bir kariyer elde etmek için kullanmak isteyen bir fotoğraf tutkunu olun, Foto Life Akademi'de herkese uygun bir eğitim var!

[widget-24]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30