Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Doğum Videoları Nasıl Düzenlenir?

Doğuma Özel Videoları Düzenlemenin İpuçları

 Doğuma yaklaşan her gün bebek sahibi olmayı bekleyen anne baba adayları için oldukça heyecan vericidir. Bu heyecanı taze tutmak ve doğum zamanında yaşananları ölümsüzleştirmek için video klip hazırlamak isteyen pek çok kişi vardır. Bu süreçte çekilen videoları en iyi hale getirmek isteyen ve doğum videoları nasıl düzenlenir diye soranlara bir şirketle anlaşıp yapabileceklerini söylemek en kolay yol olacaktır. Fakat eğer kendiniz doğum videosu çekmek ve düzenlemek istiyorsanız belli başlı programların nasıl kullanıldığı konusunda bilgi sahibi olmanız gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eğer siz de doğum videoları nasıl düzenlenir diye soruyor ve doğum videosu çekmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak doğum videoları nasıl çekilir konusu hakkında bilgi edinebilir ve hangi video programlarından yararlanmanız gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Doğum Video Düzenleme Programları

En heyecanlı günlerinizden birini ve videolarınızı en güzel haliyle yayınlamak istersiniz. Bunun için doğum videoları nasıl düzenlenir hangi programlar kullanılır bilmeniz gerekmektedir. Öncelikle doğum videolarını düzenleyebilmeniz için bir programa ihtiyacınız vardır. İşte o programlar:

  • Blender

Video düzenleme programı denildiğinde akla ilk gelenlerden biri Blender’dir. Ücretsiz video düzenleme programı olan Blender, oldukça sade tasarımı ile tüm isteklerinizi karşılayacaktır. Doğum videolarını düzenlemek için kullanabileceğiniz sade bir programdır. En heyecanlı günlerinizden biri için rahatlıkla kullanacağınız programlardan biridir. 

  • Hitfilm Express

Doğum videolarını düzenlemek için kullanacağınız uygulamalardan biri de Hitfilm Express’tir. Hitfilm Express programı ile videonuz ne kadar uzun olursa olsun videoları program ara yüzünde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca tüm video formatlarını da desteklemekte ve işinizi kolaylaştırmaktadır. 

  • VSC Video Editor

Doğum videoları nasıl düzenlenir derseniz en iyi ve en çok tercih edilen programların başında Video Editor gelir. İyi bir video düzenleme programı olan Video Editor,  efektli bir şekilde ses eklemenizi, videoları kesmenizi veya video aralarına başka video eklemenizi sağlamaktadır. 

  • Lightworks

Doğum videoları nasıl düzenlenir diyor ve ücretsiz bir program arıyorsanız ücretsiz video düzenleme programı olan Lightworks programı içerisinde katman efektleri yer almaktadır. Bu da doğum videolarını düzenlemek için profesyonel efektlere sahip olmanızı sağlar. Doğum çekimlerinize özel efektler kullanarak hareket katabilir, doğum videonuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

  • Videopad

Ücretsiz video düzenleme uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biri de Videopad’dır. Videopad programı ile birlikte birden fazla sesi video içine aktararak kapsamlı bir edit deneyimi yaşayabilirsiniz. Doğum videoları nasıl düzenlenir sorusuna cevap veren en ideal uygulamalardan biridir. Çünkü program içerisinde video düzenleme dersleri de yer almaktadır.

Doğum Videolarınızı Dilediğiniz Şekilde Düzenleyin!

Yazımızda sizin için doğum videoları nasıl düzenlenir sorusuna yanıt verdik ve kullanabileceğiniz uygulamalardan bahsettik. Bahsettiğimiz ücretsiz video düzenleme programları video kalitesinden ödün vermeden videonuzu güzel bir şekilde düzenlemenize yardım eder. Siz de doğum videolarını düzenleme işlemi yaparken bu programlar ile dilediğiniz şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

Doğum videoları hem kendinizin kullanacağı programlar ile rahatlıkla düzenlenebilir hem de bir şirket ile anlaşıp düzenlenebilir. Sizler için hazırladığımız ücretsiz video düzenleme programları ile videolarınızı hazırlayabilirsiniz. Sonrasında yapacağınız şey ise düzenlediğiniz videoyu paylaşmaktır.

[widget-36]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30