Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Hava Fotoğrafçılığı Kursu

Fotoğrafçılık Artık Göklerde!

Turizm, üretim, tekstil, gıda, kozmetik… Artık tüm markalar hava fotoğrafçılığıyla çıtayı yükseklere çıkarıyor!

Son yılların en etkili tanıtım araçlarından biri olan hava fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmak, fotoğrafçılığın her alanına hakim olmak istiyorsanız ya da kariyer rotanızı hava fotoğrafçılığına çevirme amacınız varsa bu özel atölyeyi kaçırmayın! Hava Fotoğrafçılığı için Hava ve Pro-Hava Fotoğrafçılığı olmak üzere 2 ayrı eğitim programımız var. Hava Fotoğrafçılığı Kursumuzun Süresi 2 gün / 8 saattir. 2 günlük uygulamalı hava çekimi eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı hava fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Pro Hava Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 Hafta 20 saattir. Pro-Hava atölyesi sektöre yeni giren ve hava fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği hava çekim tekniklerinden Photoshop kullanmaya, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Hava Fotografciligi Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Hava Fotografciligi Egitimi 1

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 1.Bölüm

Sizi daha önce yaşamadığınız bir deneyime davet ediyoruz! Fotoğraf makinesiyle değil, drone ile çekiyoruz! Eğitimimizin ilk haftasında drone kullanma tekniklerini öğreneceğiz…

Hava Fotoğrafçılığı Kursu 1.haftasında; Hava fotoğrafçılığının önemi nedir? Firma, şehir, eser ve yapılar ile klip ve gelin damat çekimlerinde havadan fotoğrafçılık nasıl bir fark yaratır? Hava aracı ve IHA nedir? Drone ne demektir? Drone çeşitleri nelerdir? Temel prensipler nelerdir? Hava hukuku ve fotoğrafçı sorumlulukları nedir? Drone uçuş dinamiği ve uçuş prensipleri nelerdir? Drone kullanmak için lisansa ihtiyacınız var mı? Hava sahası ne demek? Uçuşa yasak bölgeler neler? Mülkiyet hakları ve çekim izinleri nelerdir? Hava fotoğrafçılığının en önemli kuralları nelerdir? Havadan çekimler için hangi marka ve model drone tercih etmelisiniz? En çok tercih edilen drone markaları hangileri? Hava fotoğrafçılığında kullanılan objektif çeşitleri neler? İhtiyaç duyacağınız yardımcı ekipmanlar neler? Hava fotoğrafları hangi modda çekilir? Diyafram, enstantane, ISO ayarları neye göre yapılır ve nasıl olmalı? Netlik ayarı nasıl yapılır? Beyaz ayarı nasıl yapılmalı? Doğru pozlama nedir ve fotoğrafa olan etkisi nasıldır? konularını işleyerek hava fotoğrafçılığı için ihtiyacınız olan temel makine ve ekipman bilgisini edinmenizi sağlıyoruz.

Hava Fotoğrafçılığı Kursu 1.haftasında; havadan çekimler yapmak için hangi makine ve ekipmanları kullanmanız gerektiğini öğrenecek, hava fotoğrafçılığına özgü teknik çekim bilgisi edineceksiniz. Fotoğrafçılığın en özgür branşına yakından bakmak ister misiniz?

Uygulamalı Hava Fotoğrafçılığı Çekimi

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 1.Hafta 2.Bölüm

Hava fotoğrafçılığında kompozisyon tekniklerini, çekime hazırlık aşamalarını öğrenecek; drone ayarlarınızı yaparak keyifli bir fotoğraf uygulamasına hazırlanacaksınız!

Hava Fotoğrafçılığı Kursu 1.haftamızın devamında; Hava fotoğrafçılığında kompozisyon nasıl oluşturulur? Etkileyici doğa ve manzara fotoğrafı çekmenin teknikleri nelerdir? Havadan çekime nasıl hazırlanır? Çekim yapılacak bölge nasıl belirlenir, rota nasıl çizilir? Tarihi binalar, köprüler, kaleler ve doğal mekanları çekmek için hangi izinler alınır? Hava durumu nasıl yorumlanır? Hangi havalarda çekim yapılmaz? Zor hava şartlarında nasıl çekim yapılır? Drone ile kış mevsiminde çekim yapılır mı? Yağmur ve rüzgar Drone ile elde ettiğimiz görüntüleri etkiler mi? Drone ayarları nasıl yapılır? Drone menüsünde çekim öncesi hangi ayarları yapmanız lazım? Pervaneleriniz tam takılı mı? Piliniz dolu mu? Cihazınızı güncellediniz mi? Kalkış ve İniş için güvenli alanınız var mı? Doğal ışık nasıl kullanılır? Gün ışığından maksimum düzeyde nasıl yararlanırsınız? Havadan çekimlerde gölge ve parlamaları nasıl önlersiniz? Konularını işleyerek temel drone ayarlarımızı yapıyor ve sahaya iniyoruz!

Hava fotoğrafçılığı kursu 1.haftayla birlikte havadan çekim yaparken drone ve kamerayı verimli kullanmayı öğrenecek, çekim planı ve rotası oluşturabilecek, doğal ışığı nasıl kullanacağınız hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Artık çekim yapmaya hazırsınız!

Uluslararası Eğitim Standardı
Hava Fotografciligi Dersi
Hava Fotografciligi Kurs

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta 1.Bölüm

Çekim rotamızı çıkarıyoruz, doğal güzelliklere tanık olmaya başlıyoruz! Drone kullanmayı, hava fotoğrafçılığının sırlarını öğreneceğiniz uygulama haftamız sizi bekliyor…

Hava Fotoğrafçılığı Kursu 2.haftasında; Drone’a nasıl hakim olunur? Drone ile kalkış ve iniş nasıl yapılır? Drone’u düşürmeden kullanmanın yolları neler? Drone ile video nasıl çekilir, nelere dikkat edilir? Dağ ve orman manzaraları ile şelale ve nehirler için nasıl kompozisyonlar yaratılır? Panoramik manzara fotoğraf ve video çekim teknikleri nelerdir? Drone ile havadan mekan tanıtımları nasıl yapılır? Reklam, moda, düğün ve doğa fotoğrafçılığında drone ve flycam nasıl kullanılır? Mimari, düğün ve doğa fotoğrafları nasıl çekilir? Rüzgara karşı nasıl uçulur? Yağışlı havalarda çekim yapılır mı? Drone buzlanmaya ve sıcak havaya karşı nasıl korunur? Doğru ışığın yönü nasıl bulunur? Işık nasıl ölçülür? Işığa göre kamera ayarı nasıl yapılır? sorularına cevap vererek şehir, tarihi yapılar, doğal alanlar ve firmalar için en etkili tanıtım araçlarından biri olan havadan fotoğraf ve video çekimlerini uygulamalı olarak gerçekleştiriyoruz.

Restoranınızı, kafenizi, şirketinizi, çalışma ortamınızı fotoğraflarla anlatmak istiyorsanız Hava fotoğrafçılığı eğitimlerimizden yararlanın, mekanınızın en iyi tanıtımını siz yapın!

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar
Hava Fotografciligi Kursu Fiyatlari

Hava Fotoğrafçılığı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Hava Fotograf Cekimi Kursu

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta 2.Bölüm

Ormanlar, denizler, göller, kaleler, köprüler, şehirler ve hayatın manzarası kadrajımızda! Hava fotoğrafçılığı uygulamamızla doğanın güzelliklerini, çiftlerin mutluluklarını, firma reklamlarını en iyi şekilde kadrajımıza yansıtıyoruz!

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta 2.Bölümünde; Güvenli uçuş için nelere dikkat edilmelidir? Uçuş öncesi ve sonrası drone kontrolleri ve bakımı nasıl yapılır? Kaza sonrası bakım ve onarım nasıl yapılır? Trim ayarları nasıl yapılır? Manuel drone kontrolü nasıl yapılır? Drone kumandası nasıl kullanılır? Drone kalibrasyonu nasıl yapılır? IMU ve Compass kalibrasyonu nasıl yapılır? Cihazınız GPS’i nasıl bulur? Sensörler nasıl devreye girer? Simülatör nasıl çalışır? Video çekimlerinde parlamalar ve görüntü kirlilikleri nasıl önlenir? Klip çekimlerinde drone ve flycam nasıl kullanılır? Konseptli çekimlerde ekip nasıl yönetilir? Sorularını cevaplayarak Drone’u havalandırıyoruz. Havadan fotoğraf ve video tekniklerinin tamamını öğrenerek deneyim kazanmanızı sağlıyoruz. Drone kamerasında farklı çekim modlarını deniyor, beyaz ayarını ortamdaki ışığın rengine ayarlıyor ve farklı kelvin değerlerinde çekim yaparak beyaz ayarının gücünü gözlemliyoruz. Sahneye göre çekim stilimizi belirleyerek keskinlik ve doygunluk yaratmada stilin önemini kavrıyoruz. Daha etkili havadan fotoğraflar içini çokça uygulama yapıyoruz.

Hava fotoğrafçılığı eğitimi sonunda fotoğrafçılık yeteneklerinizi bir adım daha ileri taşımış olacak, profesyonel hava fotoğrafçısı olarak sektördeki yerinizi alacaksınız.

Öğrenme Garantisi

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 3.Hafta

Bakalım fotoğraf ve videolarımız ne kadar net! Drone kullanarak çektiğimiz fotoğrafları değerlendiriyor, hatalarımızı Photoshop kullanarak gideriyoruz!

3. hafta Hava Fotoğrafçılığı Kursu programı; Adobe Photoshop nasıl bir programdır? Photoshop klavye kısayolları neler? Photoshop programının renk ve arayüz ayarlarını nasıl yaparız? Çalışma alanını nasıl düzenleriz? Döndürme/kesme nasıl yapılır? Crop tool nasıl kullanılır? Havadan çekilen fotoğrafları nasıl boyutlandırmalıyız? Pen tool nasıl kullanılır? Arka fon nasıl düzenlenir? Aydınlık ayarının yapılması için Adjustments nasıl kullanılır? Ton düzenleme işlemi nasıl yapılır? Levels, Curves, Brightness nasıl kullanılır? Fotoğrafın renkleriyle nasıl oynanır? Etkileyici renk doygunlukları ve filtreler nasıl yaratılır? HDR tonlamalar fotoğrafımıza ne katar? Adjustments - Vibrance, Hue, Color Balance, Black&White, Photo Filter komutları nasıl uygulanır? Neden ham (RAW) fotoğraf çekmemiz gerekiyor? RAW fotoğraflarımızda sıcaklık, pozlama ve doygunluk ayarları ile başarılı renk tonlamaları nasıl yaparız? konularını işliyoruz.

3.haftahava fotoğrafçılığı eğitimi sonunda drone kullanarak çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz gibi boyutlandırmayı ve tonlamayı öğreneceksiniz. Havadan çekimlere özgü Photoshop teknikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Photoshop Kursu
Hava Cekim Egitimi

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Hava fotoğrafçılığı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Hava Fotografciligi

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Havadan Fotogaf Cekimi

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 4.Hafta

Kusursuz fotoğraflar için Photoshop’un detaylarına iniyor, alan derinliği yaratmadan arka plan temizlemeye kadar hava fotoğrafçılığında ihtiyacınız olacak görsel düzenleme tekniklerini öğretiyoruz!

Hava Fotoğrafçılığı Kursu 4.haftasında; Beyaz ayarını en kolay nasıl yaparız? Levels ile otomatik beyaz ayarı nasıl yapılır? Fotoğrafın bir parçasına işlem yapmak için neler kullanılır? Spotlar nasıl temizlenir? Fotoğrafın bir bölümünün aydınlatılması ya da karartılması işlemi nasıl yapılır? Burn Tool ve Dodge Tool ile istenen bölümler nasıl boyanır? Arka plan nasıl temizlenir? Yaratıcı arka planlar nasıl olur? Unsharp Mesk komutu ile keskinleştirme nasıl yapılır? Layer kullanarak nasıl yaratıcı olunur? Hatasız fotoğraflar için maskeleme nasıl kullanılır? Seçili bölgelerin renkleriyle nasıl oynarız? Maskeleme ile alan derinliği nasıl yaratılır? Action nedir, nereden bulunur, nasıl yüklenir? Action kaydetme ve plugin nedir? Nik color ve silver efektleri kullanırken fotoğrafımız nasıl olmalı? Panorama nasıl yapılır? konularını işleyerek Hava fotoğrafçılığında Photoshop kullanmayı öğretiyoruz.

4.hafta hava fotoğrafçılığı kursu sonunda havadan çekimlere özel görsel düzenlemeler hakkında bilgi sahibi olacak, fotoğraflarınızdaki kusurları yok edecek püf noktaları öğreneceksiniz.

Lighroom Kursu

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 5.Hafta

Bu hafta havadan çekimlerimize son dokunuşları yaparak başarılı sunumlar hazırlamayı ve potansiyel müşterilerimizi etkilemenin yollarını öğreniyoruz.

5. hafta Retouch uygulama haftamızda çektiğimiz fotoğraflar arasından en iyilerini seçiyor, Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Temel Retouch teknikleri nelerdir? Havadan çekimlerde hangi Retouch teknikleri kullanılmalı? İstenmeyen unsurlar nasıl yok edilir? Renk ve tonlama nasıl uygulanır? Fotoğraflar nasıl birleştirilir? Havadan çekilen fotoğraflar arasından nasıl seçim yapılır? Şehir ve eser tanıtımlarında, emlak ve firma reklamlarında, düğün ve etkinlik çekimlerinde havadan fotoğraflar nasıl kullanılır? Yüzlerce fotoğraf arasından en iyi olan nasıl bulunur? Fotoğraflarımızın gücünü nasıl arttırırız? Kullanılmaması gereken fotoğraflar nelerdir? konularını işleyerek hava fotoğrafçılığında başarılı bir isim olmanız için gereken bilgi ve beceriyi kazandırıyoruz.

5.hafta hava fotoğrafçılığı kursu sonunda uzman eğitmenlerden eleştiriler alarak tekniğinizi geliştireceğiniz, fotoğraf seçmeyi ve yorumlamayı öğreneceğiniz keyifli bir haftayı tamamlamış olacaksınız.

Workshoplar
Hava Fotograf Cekimi

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Hava fotoğrafçılığı eğitimi alarak tekniğini geliştiren ve fotoğraf sanatının farklı bir branşında deneyim kazanan öğrencilerimizin çektikleri karelere bir bakın, tutkunuzu hayata geçirmek için aradığınız motivasyonu bulacaksınız! Kendime özgü bir tarz yaratmalıyım, hava fotoğrafçılığının en ince detaylarını bilmek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz! Foto Life Akademi ile değişmeye ve gelişmeye hazır olun!

)) Hava Fotograflari Hava Fotograflari 1
Havadan Fotograf Havadan Fotograf 1
Havadan Fotograflar Havadan Fotograflar 1
Hava Fotografi Cekmek 1

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta 1.Bölüm

Sosyal medyanın gücünden yararlanmaya ne dersiniz? 6.haftamızda tercih edilen bir fotoğrafçı olmanız için bilmeniz gereken dijital pazarlama sırlarını sizlerle paylaşacağız.

Hava Fotoğrafçılığı Kursunun 6.haftasında; Hava fotoğrafçılığı nasıl bir meslek? Hava fotoğrafçılığından para kazanılır mı? Markamızı nasıl oluşturacağız? Başarılı girişimlerin ortak özelliği ne? Dijital dünyanın farkında mıyız? Online olmak pazarlama stratejimize ne katar? Neden web sitesi yaptırmalıyız? Sosyal medya kanallarını nasıl kullanmalıyız? Sosyal medya hesaplarınızda fark yaratacak profili nasıl oluşturmalıyız? Instagram ve Facebook algoritması nedir ve nasıl çalışır? Sosyal medya hesaplarınızın istatistiğini nasıl korursunuz? Kendi altın gün ve saatlerinizi nasıl keşfedersiniz? Reklam, tanıtım ve sponsorlu yayın çalışmalarınızı kimlerle, nasıl yapmalısınız? Post ve story için sponsorlu yayın oluşturmanın sırları neler? En fazla ve en doğru kitleye ulaştıracak reklam modelleri neler? Paylaşımlarda dikkat çekecek fotoğraf ve metin nasıl seçilir? Hedef kitlemizin etkin olduğu sosyal mecraları nasıl bulacağız? Hedef kitlenin ilgisini çekmek ve etkileşimi arttırmak için Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube sayfalarının profil ve paylaşım görsellerini nasıl tasarlamalıyız? konularına eğiliyoruz.

Hava fotoğrafçılığından para kazanmayı öğrenecek, sosyal medya hesaplarınızı etkili bir şekilde kullanarak potansiyel kitlenize en kısa sürede ulaşacaksınız!

Mesleki Gelişim Kursları

Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu 6.Hafta 2.Bölüm

Bu hafta takipçilerinize ve fotoğraf tutkunlarına doğru içeriklerle ulaşarak dikkatleri üzerinize çekmeyi ve müşteri kaçırmamayı öğreneceksiniz!

Hava Fotoğrafçılığı Kursunun 6.haftasında; Sosyal medyada nasıl hitap edilir? Yaratıcı reklam spotları oluşturmak için güçlü bir beyin ekibi nasıl kurulur? Kendini okutan ve paylaştıran içerik nasıl yazılır? Havadan çekimler yapan bir fotoğrafçı olarak kişisel ve kurumsal markamıza nasıl güven kazandırırız? Sosyal medya sayfalarımızın takipçi sayısını arttırmak için gizli yollar neler? Daha çok beğeni ve etkileşim almak için pazarlama ve paylaşım dilimiz ne olmalı? Rakiplerimizi nasıl analiz ederiz ve onlara karşı hangi tanıtım silahlarımızı kullanırız? Kısa ve uzun vadede sosyal medya hedefleri nasıl belirlenmeli? Dolaylı yoldan müşteri kazanmak için hangi psikolojik yöntemleri kullanmalıyız? Gelen müşterileri kaçırmamanın yolları ve etkin ikna teknikleri neler? En iyi fotoğraflarımızla portföyümüzü nasıl oluşturacağız? Etkili sunumların sırları ne? Etkileyici sunumların püf noktaları neler? sorularına yanıt veriyoruz.

Hava Fotoğrafçılığı Kursu bitiminde fotoğrafçılık mesleğinin en ilgi çeken branşlarından birinde uzmanlık sahibi olacak, sektörünüze farkındalık kazandırarak başarılı işlere imza atacaksınız!

Kişisel Gelişim Kursları
En Iyi Meslek Kurslari 17

Hava Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Hava fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, fotoğraf sanatının farklı dallarında uzmanlaşarak kendini geliştirmeyi hedefleyen öğrencilerimiz Drone Kursu, Panoramik Fotoğrafçılık, Mimari Fotoğrafçılık, Photoshop, Lightroom eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Mesleki Egitim 5

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Hava fotoğrafçılığı eğitimlerinde uzman, fotoğrafçılık ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Hava fotoğrafçılığı kurs programına vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı ve profesyonel bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Hava fotoğrafçılığı eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Pro-Hava fotoğrafçılığı eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Meslek Kurslari 1
Egitim Sonrasi Destek 8

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Hava Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Hava Fotoğrafçılığı Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl hava fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, temel fotoğraf bilginize, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Hava Fotoğrafçılığı Kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim, teknik ve makine bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış öğrenciler Hava fotoğrafçılığı eğitimine katılamaz.

6 haftalık Hava Fotoğrafçılığı Kursu sonunda her öğrencimize kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Hava Fotoğrafçılığı Kursu için hiçbir kurumda MEB onaylı sertifika verilmemektedir. İsteyen öğrencilerimiz 15 haftalık fotoğrafçılık eğitimimizi tamamlayarak MEB onaylı sertifika alabilirler.

Hava Fotoğrafçılığı Kursu sertifikalarımız, fotoğrafçılık mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Hava fotoğrafçılığı eğitimlerimiz hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Hava Fotoğrafçılığı Kursumuz son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar olmak üzere havadan çekimlerde bilgi ve deneyiminizi arttıracak şekilde Avrupa standartlarında, öğrenme hızınıza ve grubun dinamiğine göre işlenmektedir. Ayrıca kaçırdığınız derslerin telafisini alabilir, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile profesyonel Hava fotoğrafçılığı mesleğinize sağlam adımlarla başlayabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Hava Fotoğrafçılığı Kursu eğitmenlerimiz başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 118
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30