Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Panoramik Fotoğrafçılık Kursu

Bakış Açımızı 360 Derece Genişletiyoruz!

Otellerin, şehirlerin ve mekanların tanıtımı için kullanılan, son yılların en popüler çekim tekniği panoramik fotoğrafçılık ile tanışın!

Reklam ve tanıtım ajanslarında çalışmak, dergilerde ve gazetelerde fotoğraflarıyla yer almak isteyen herkesi bu atölyeye bekliyoruz!

Panoramik Fotoğrafçılık için Panoramik ve Pro-Panoramik Fotoğrafçılık olmak üzere 2 ayrı eğitim programımız var. Panoramik Fotoğrafçılık Kursumuzun Süresi 2 gün / 8 saattir. 2 günlük uygulamalı panoramik çekim eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı Panoramik Fotoğrafçılık atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Pro Panoramik Fotoğrafçılık Eğitiminin süresi 6 Hafta 20 saattir. Pro-Panoramik atölyesi sektöre yeni giren ve profesyonel fotoğrafçılık yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği çekim tekniklerinden Photoshop kullanmaya, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Panoramik Fotografcilik Kursu 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Panoramik Fotografcilik Egitimi 2

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 1.Hafta 1.Bölüm

Panoramik fotoğrafçılığı yakından tanıyoruz! Gözle görünenin ötesine geçen panoramik fotoğrafçılıkla kadrajımıza 360 derece güzellikleri sığdırıyoruz!

Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 1.haftasında; Panoramik fotoğrafçılığın önemi nedir? Panoramik fotoğraflar hangi alanlarda kullanılır? Panoramik fotoğrafçılığın en önemli kuralları nelerdir? Panoramik fotoğrafçılığın yanıltıcıları nelerdir? Panoramik fotoğrafçılık için hangi marka ve model fotoğraf makinesini tercih etmelisiniz? En çok tercih edilen fotoğraf makinesi markaları hangileri? Panoramik fotoğrafçılıkta kullanılan objektif çeşitleri neler? Marka ve modele göre en çok kullanılan lens çeşitleri ne? İhtiyaç duyacağınız fotoğraf makinesi yardımcı ekipmanları neler? Tripod ve monopod hangi çekimlerde nasıl kullanılır? Panorama kafası nasıl kullanılır ve kalibrasyon nasıl yapılır? Panoramik çekimleri hangi modda yapılır? Sahneye göre çekim modlarından manuel, diyafram, enstantane öncelikli modlar neye göre tercih edilmelidir? Diyafram, enstantane, ISO ayarları neye göre yapılır ve nasıl olmalı? Netlik ayarı nasıl yapılır? Beyaz ayarı nasıl yapılmalı? İnce beyaz ayarı hangi çekimlerde kullanılır? Ölçüm modları ışığa göre nasıl kullanılır? Sahneye göre AF yönetimi nasıl kullanılır? Doğru pozlama nedir ve + ve - pozlamanın fotoğrafa olan etkisi nasıldır? Görünüm oranları 16:9, 3:2, 4:3 ve 1:1 nedir ve panoramik fotoğraf çekimlerinde hangisi kullanılmalı? Panoramik fotoğrafta kaç tane kare çekilir? Fotoğraf kareleri nasıl birleştirilir? konularını işleyerek panoramik fotoğraf çekmek için ihtiyacımız olan temel makine ve ekipman bilgisini ediniyoruz.

Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 1.haftasında; panoramik çekimler için hangi makine ve ekipmanları kullanmanız gerektiğini öğrenecek, bakış açınızı genişleteceksiniz.

Uygulamalı Panoramik Çekim

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 1.Hafta 2.Bölüm

Işığı doğru kullanamazsanız doğanın güzelliklerini değerlendiremezsiniz! Eğitimimizin bu bölümünde doğal ışığı kullanarak fark yaratan panoramik çekimler yapmayı öğreniyoruz!

Panoramik fotoğrafçılık kursu 1.haftamızın devamında; Işığın kalitesi nasıl belirlenir? Işığın şiddeti nasıl olmalıdır? Işığın rengi nasıl ayarlanır? Gün ışığı, ampul ışığı, halojen lamba, floresan lamba ne şekilde kullanılır? Doğal ışık nasıl kullanılır? En iyi ışık hangi saatte yakalanır? Gündoğumu ve günbatımı panoramik çekimler nasıl yapılır? Gece panoramik çekim nasıl yapılır? Panoramik çekimlerde yapay ışık kaynakları kullanılır mı? Kontrast nasıl oluşturulur? Koyu gölgeler nasıl engellenir? Yüksek kontrasta neden olan etmenler neler? Yumuşak ve göze hoş gelen gölge oluşturma teknikleri nelerdir? Detayların rahatça seçilmesini nasıl sağlarsınız? Panoramik ışık tipleri nelerdir? Sürekli ışık kaynaklarının şiddeti nasıldır? Avantajları ve flaşlara göre kullanım kolaylığı fotoğrafçıya ne katar? Flaşların panoramik fotoğrafçılıktaki gücü ve etkisi nasıldır? Flaşın tutarlılığı ve kullanıldığı malzeme neden önemlidir? Işık şekillendiriciler nelerdir, ne işe yararlar? Şemsiyeler, reflektörler, difüzörler, gobolar nasıl kullanılır ve nasıl bir etki yaparlar? konularını işliyoruz.

1.haftayla birlikte panoramik çekim yaparken gün ışığından maksimum düzeyde yararlanmayı öğrenecek, doğal ve etkileyici panorama fotoğraflar yakalayacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
Panoramik Fotografcilik Dersi 3
Panoramik Fotografcilik Egitim 1

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 1.Hafta 3.Bölüm

Ağaçlar, kuşlar, nehirler ve denizler, şehrin kalabalığı ve etkileyici yapılar ile başarılı kompozisyonlar oluşturmayı öğreneceğiniz, bakış açınızı genişletecek bir ders işliyoruz!

Panoramik fotoğrafçılık Kursu 1.haftasının son bölümünde; Panoramik çekimlerinde kompozisyon unsurları nelerdir? Daha etkili fotoğraflar üretmek için hangi kompozisyon kuralları kullanılmalıdır? Fotografik anlatım nedir ve nasıl yapılır? Kurgu ve kompozisyonun birlikteliği nasıl olmalıdır? Sade ancak etkili fotoğraf mesajı nasıl yaratılır? Panoramik çekimlerde stil nasıl oluşturulur? Güçlü bir kompozisyon için renkler nasıl kullanılır? Panoramik çekimler için mekan nasıl belirlenir? Çekim rotası ve planı nasıl oluşturulur? Doğanın beklenmedik sürprizlerine karşı nasıl hazırlanacağız? Çekim için en uygun zaman nasıl belirlenir? Gerekli hazırlıklar nelerdir? Hangi ekipmanlar ve malzemeler kullanılır? Panoramik çekimi ekibi kaç kişiden oluşmalıdır? Açık alanda karşılaşılacak zorluklar nelerdir? gibi konuları işleyerek hatasız bir çekim için son hazırlıklarımızı yapıyoruz!

1.haftanın sonunda panoramik çekim tekniklerini öğrenirken, ışık ve ekipman kullanma bilgisi kazanacak, yaratıcı kompozisyonlarla kusursuz manzaralar yakalamaya başlayacaksınız!

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar
Panoramik Fotografcilik Kursu Fiyatlari 5

Panoramik Fotoğrafçılık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Panoramik Fotograf Cekimi Kursu 1

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 2.Hafta 1.Bölüm

İster doğada isterseniz şehirde! Panoramik fotoğrafçılık kursu uygulama eğitimimizde öğrendiklerimizi İstanbul’un güzellikleriyle pekiştiriyoruz!

Panoramik fotoğrafçılık kursu 2.haftasında; Çekim öncesi hazırlıklar nasıl yapılır? Panoramik fotoğraf çekimi için mekan nasıl belirlenir? Panoramik kafa, tripod, kumanda gibi teknik ekipmanlar nasıl kurulur? Gün ışığıyla efekt yaratmanın sırları neler? Üst üste nasıl çekim yapılır? Dik ya da yatay çekim nasıl yapılır? Panoramik doğa ve manzara çekim teknikleri neler? Panoramik şehir çekim teknikleri neler? Panoramik fotoğrafçılıkta mekan çekimleri nasıl yapılır? İç mekanlarda panorama fotoğraflarla mekan tanıtımları nasıl yapılır? Doğru ışığın yönü nasıl bulunur? Yatay ya da dikey kadraj kararı nasıl verilir? Fotoğraf makinesiyle ışık nasıl ölçülür? Histogram nasıl kullanılır? Işığa göre ISO ve enstantane ayarı nasıl yapılır? HDR çekim nasıl yapılır? Birden fazla fotoğraf çekerken pozlama nasıl yapılır? sorularına cevap vererek şehir manzaralarının ve doğal güzelliklerin fotoğraflarını çekmeye başlıyoruz.

Bu keyifli eğitimin sonunda panoramik çekim yapabilir düzeye gelecek, çekim planlarını ve açılarını öğrenecek, konuya göre doğal ışığı şekillendirmede uzmanlaşacaksınız.

Öğrenme Garantisi

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 2.Hafta 2.Bölüm

Uygulama yapmaya devam ediyoruz! Farklı mekanlarda hem şehrin hem de doğal güzelliklerin fotoğraflarını gün doğumu ve gün batımı ışıklarıyla çekiyoruz…

Pro-Panoramik fotoğrafçılık Kursu 2.Hafta 2.Bölümünde; İstanbul’un en güzel noktalarında objektifimizi hayata çevirerek manuel, diyafram ve enstantane öncelikli modlarda çekim yapıyor, bu modların fotoğrafa etkisini deneyimliyoruz. Beyaz ayarını ortamdaki ışığın rengine ayarlıyor ve farklı kelvin değerlerinde çekim yaparak beyaz ayarının fotoğraftaki gücünü gözlemliyoruz. Sahneye göre çekim stilimizi belirleyerek keskinlik ve doygunluk yaratmada stilin önemini kavrıyoruz. Konuya uygun ölçüm modlarından hangisini kullanacağımıza karar verip merkez ağırlıklı, değerlendirmeli, kısmi ve nokta ölçüm modlarıyla ışığın nasıl kontrol edildiğini ve zor ışık şartlarında daha iyi sonuçlara ulaşmak için neler yapmamız gerektiğini öğreniyoruz. Net fotoğraf için hangi kısık ayarı, arka planı flu fotoğraflar için neden açık diyafram kullanacağımızı, net alan derinliğini nasıl oluşturacağımızı öğrenerek enstantane ayarıyla görüntüyü dondurup bulanıklaştırmanın fotoğrafta yarattığı etkiyi ölçüyoruz. Daha etkili panoramik fotoğraflar içini çokça uygulama yapıyoruz.

2.haftanın sonunda panoramik çekimler için makine, ışık, kompozisyon bilgisi kazanmış ve yaratıcılığını geliştirmiş bir fotoğrafçı olarak kendi tarzınızla çekim yapmaya başlayacaksınız.

Makine ve Ekipman Danışmanlığı
Panoramik Cekim Egitimi 1
Panoramik Fotografcilik 1

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 3.Hafta

Fotoğraflarımızı düzenliyoruz! Kadrajımız ne kadar doğru, fotoğraflarımızı nasıl birleştiririz, bu soruların yanıtlarını uygulamalı öğreniyoruz…

3. hafta Panoramik fotoğrafçılık kursu programı; Adobe Photoshop nasıl bir programdır? Photoshop klavye kısayolları neler? Photoshop programının renk ve arayüz ayarlarını nasıl yaparız? Çalışma alanını nasıl düzenleriz? Döndürme/kesme nasıl yapılır? Crop tool nasıl kullanılır? Panoramik fotoğraflarını nasıl boyutlandırmalıyız? Pen tool nasıl kullanılır? Panoramik fotoğraflar nasıl birleştirilir? Arka fon nasıl düzenlenir? Aydınlık ayarının yapılması için Adjustments nasıl kullanılır? Ton düzenleme işlemi nasıl yapılır? Levels, Curves, Brightness nasıl kullanılır? Fotoğrafın renkleriyle nasıl oynanır? Etkileyici renk doygunlukları ve filtreler nasıl yaratılır? HDR tonlamalar fotoğrafımıza ne katar? Adjustments - Vibrance, Hue, Color Balance, Black&White, Photo Filter komutları nasıl uygulanır? Neden ham (RAW) fotoğraf çekmemiz gerekiyor? RAW fotoğraflarımızda sıcaklık, pozlama ve doygunluk ayarları ile başarılı renk tonlamaları nasıl yaparız? konularını işliyoruz.

3.haftanın sonunda fotoğraflarınızı panoramik çekimlerinizde hataları gidermeyi, fotoğraf karelerini doğru birleştirmeyi ve renkleri düzenlemeyi öğreneceksiniz.

Photoshop Kursu

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Panoramik fotoğrafçılık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Panoramik Cekim

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Panoramik Fotograf Cekimi 1

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 4.Hafta

Yüksek çözünürlükte, etkileyici ve keskin panoramik fotoğraflar yaratmayı, hatalarınızı örterek kusursuz kareler çıkarmayı öğreneceksiniz!

Panoramik fotoğrafçılık Kursu 4.haftasında; Panoramik fotoğraflarda beyaz ayarını en kolay nasıl yaparız? Levels ile otomatik beyaz ayarı nasıl yapılır? Fotoğrafın bir parçasına işlem yapmak için neler kullanılır? Spotlar nasıl temizlenir? Fotoğrafın bir bölümünün aydınlatılması ya da karartılması işlemi nasıl yapılır? Burn Tool ve Dodge Tool ile istenen bölümler nasıl boyanır? Arka plan nasıl temizlenir? Yaratıcı arka planlar nasıl olur? Unsharp Mask komutu ile keskinleştirme nasıl yapılır? Layer kullanarak nasıl yaratıcı olunur? Hatasız fotoğraflar için maskeleme nasıl kullanılır? Seçili bölgelerin renkleriyle nasıl oynarız? Maskeleme ile alan derinliği nasıl yaratılır? Action nedir, nereden bulunur, nasıl yüklenir? Action kaydetme ve plugin nedir? Nik color ve silver efektleri kullanırken fotoğrafımız nasıl olmalı? Panorama nasıl yapılır? konularını işleyerek Panoramik fotoğrafçılıkta Photoshop kullanmayı öğretiyoruz.

4.haftanın sonunda panoramik çekimlere özel görsel düzenlemeler hakkında bilgi sahibi olacak, basit efektlerle fotoğraflarınızın anlamını daha da arttıracaksınız!

Lightroom Kursu

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 5.Hafta

Retouch yapmaya devam ediyor, eksiklerimizi görüyoruz! Panoramik fotoğrafçılık alanında uzman eğitmenlerimiz çekilen fotoğrafları teknik ve sanatsal açıdan yorumluyor…

5. hafta Retouch uygulama haftamızda çektiğimiz fotoğraflar arasından en iyilerini seçiyor, Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Temel Retouch teknikleri nelerdir? Panoramik fotoğraflarında hangi Retouch teknikleri kullanılmalı? İstenmeyen unsurlar nasıl yok edilir? Renk ve tonlama nasıl uygulanır? Fotoğraflar nasıl birleştirilir? HDR nasıl yapılır? Panoramik fotoğraflar arasından nasıl seçim yapılır? Şehir ve eser tanıtımlarında, emlak ve firma reklamlarında Panoramik fotoğraflar nasıl kullanılır? Sanatsal Panoramik fotoğraflar nasıl sunulur? Panoramik fotoğraflarla sergi açılır mı? Yüzlerce fotoğraf arasından en iyi olan nasıl bulunur? Fotoğraflarımızın gücünü nasıl arttırırız? Kullanılmaması gereken fotoğraflar nelerdir? konularını işleyerek çektiğiniz Panoramik fotoğraflarını kusursuz hale getireceksiniz.

5.haftanın sonunda Photoshop kullanarak panoramik çekimlerinizi düzenleyebilecek deneyime ulaşacak, sanatsal bakış açısı kazanarak doğru fotoğraflarla portföyünüzü oluşturacaksınız.

Workshoplar
Panoramik Fotograf

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Panoramik fotoğrafçılık eğitimi alarak tekniğini geliştiren ve hayata kendi kadrajından bakan öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları inceleyin, siz de fotoğraf tutkunuza yön verin! Kendime özgü bir tarz yaratmalıyım, panoramik fotoğrafçılığın en ince detaylarını bilmek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz! Foto Life Akademi ile değişmeye ve gelişmeye hazır olun!

)) Panoramik Fotograf Cekmek Panoramik Fotograf Cekmek 1
Panoramik Fotograflar Panoramik Fotograflar 1
Panoramik Fotograf 1 Panoramik Fotograf 2
Panoramik Fotografcilik Nasil Yapilir 1

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 6.Hafta 1.Bölüm

Markanızı ve adınızı fotoğraf sektöründe kalıcı hale getirmek ister misiniz? Cevabınız evetse dijitalin gücünü keşfetmeye hazır olun…

Panoramik fotoğrafçılık kursunun 6.haftasında; Panoramik fotoğrafçılık nasıl bir meslek? Panoramik fotoğrafçılıktan para kazanılır mı? Markamızı nasıl oluşturacağız? Başarılı girişimlerin ortak özelliği ne? Dijital dünyanın farkında mıyız? Online olmak pazarlama stratejimize ne katar? Neden web sitesi yaptırmalıyız? Sosyal medya kanallarını nasıl kullanmalıyız? Sosyal medya hesaplarınızda fark yaratacak profili nasıl oluşturmalıyız? Instagram ve Facebook algoritması nedir ve nasıl çalışır? Sosyal medya hesaplarınızın istatistiğini nasıl korursunuz? Kendi altın gün ve saatlerinizi nasıl keşfedersiniz? Reklam, tanıtım ve sponsorlu yayın çalışmalarınızı kimlerle, nasıl yapmalısınız? Post ve story için sponsorlu yayın oluşturmanın sırları neler? En fazla ve en doğru kitleye ulaştıracak reklam modelleri neler? Paylaşımlarda dikkat çekecek fotoğraf ve metin nasıl seçilir? Hedef kitlemizin etkin olduğu sosyal mecraları nasıl bulacağız? Hedef kitlenin ilgisini çekmek ve etkileşimi arttırmak için Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube sayfalarının profil ve paylaşım görsellerini nasıl tasarlamalıyız? konularına eğiliyoruz.

Panoramik Fotoğrafçılık kursu bitiminde mesleğine tam olarak hakim bir fotoğrafçı olacak, fotoğraflarınızı pazarlamayı öğreneceksiniz…

Mesleki Gelişim Kursları

Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu 6.Hafta 2.Bölüm

Dijital pazarlamanın gücünü kullanarak binlerce kişiye ulaşmayı, sadık takipçiler yaratmayı ve dikkatleri üzerinize çekmeyi öğreneceksiniz!

Panoramik fotoğrafçılık kursunun 6.haftasında; Sosyal medyada nasıl hitap edilir? Yaratıcı reklam spotları oluşturmak için güçlü bir beyin ekibi nasıl kurulur? Kendini okutan ve paylaştıran içerik nasıl yazılır? Panoramik çekimler yapan bir fotoğrafçı olarak kişisel ve kurumsal markamıza nasıl güven kazandırırız? Sosyal medya sayfalarımızın takipçi sayısını arttırmak için gizli yollar neler? Daha çok beğeni ve etkileşim almak için pazarlama ve paylaşım dilimiz ne olmalı? Rakiplerimizi nasıl analiz ederiz ve onlara karşı hangi tanıtım silahlarımızı kullanırız? Kısa ve uzun vadede sosyal medya hedefleri nasıl belirlenmeli? Dolaylı yoldan müşteri kazanmak için hangi psikolojik yöntemleri kullanmalıyız? Gelen müşterileri kaçırmamanın yolları ve etkin ikna teknikleri neler? En iyi Panoramik fotoğraflarımızla portföyümüzü nasıl oluşturacağız? Etkili sunumların sırları ne? Çiftleri etkileyecek sunumların püf noktaları neler? sorularımızla başarılı bir Panoramik fotoğrafçısı olmayı öğreniyoruz.

Mesleki açıdan uzmanlık kazanacağınız, panoramik çekim tekniklerine hakim olacağınız, başarılarınızın konuşulacağı bu yolculukta yanınızdayız…

Kişisel Gelişim Kursları
En Iyi Meslek Kurslari 19

Panoramik Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Panoramik fotoğrafçılık eğitimini tamamlayan, sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Hava Fotoğrafçılığı, Drone Kursu, Photoshop, Lightroom eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Mesleki Egitim 8

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Panoramik fotoğrafçılık eğitimlerinde uzman, fotoğrafçılık ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı panoramik fotoğrafçılık kurs programına vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğraf sanatçısı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Panoramik fotoğrafçılık eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Pro-Panoramik fotoğrafçılık eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Mesleki Fotografcilik Kurslari 5
Egitim Sonrasi Destek 11

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Panoramik Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Panoramik Fotoğrafçılık Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl panoramik fotoğrafçılık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, temel fotoğraf bilginize, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Panoramik fotoğrafçılık kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim, teknik ve makine bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış öğrenciler Panoramik fotoğrafçılık eğitimine katılamaz.

6 haftalık Panoramik fotoğrafçılık Kursu sonunda her öğrencimize kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz. Panoramik fotoğrafçılık Kursu için hiçbir kurumda MEB onaylı sertifika verilmemektedir. İsteyen öğrencilerimiz 15 haftalık fotoğrafçılık eğitimimizi tamamlayarak MEB onaylı sertifika alabilirler.

Panoramik fotoğrafçılık eğitimlerimiz hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlarla fotoğrafçılıkta bilgi ve tecrübe kazanmanızı sağlıyoruz. Fotoğrafçılık kurslarımızın tamamında ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yapıyor, fotoğrafçılık ekipmanları ve teknolojileriyle öğrenilenleri uygulamalı olarak pekiştiriyoruz. Fotoğrafçılık kursu öğrencilerimize işlenen konuları deneyimleyecekleri ödevler vererek öğrendiklerini unutmamalarını sağlıyoruz. 15 yılı aşkın eğitim sektörü deneyimimizle fotoğrafçılığın teorikte değil pratikte işlevsel ve faydalı olduğunun bilincinde olarak kurslarımızın tamamında uygulama, etkinlik ve çekim gezilerinin olmasına önem veriyoruz. Grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf turları, her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezileri düzenleyerek teoriğini öğrendiğiniz fotoğrafçılık tekniklerini pratiğe aktarmanızı ve kendinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Fotoğrafçılığı kitaplardan değil sahada öğretiyoruz.

Panoramik fotoğrafçılık eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 121
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30