Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Haseki Fotoğrafçılık Kursu

İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet! Fotoğrafçılık Kursu Haseki - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu Haseki Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Fotoğrafçılık Eğitimlerimizi Bakırköy ve Kadıköy'de Veriyoruz...

Profesyoneller gibi fotoğraf çekmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? İstanbul’un en iyi fotoğrafçılık kursu Haseki Fotoğrafçılık Kursları ile fotoğraf sanatının büyüleyici dünyasına adım atın! Haseki fotoğrafçılık eğitimleri sayesinde yaşama ve sanata kendi kadrajınızdan bakın, gezin, eğlenin, öğrenin! Hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Sıkıcı ve sıradan bir hayattan kurtulmanın zamanı gelmedi mi? Günlük hayatın koşuşturması ve iş yoğunluğu sizi yoruyor mu? Stres atmak ve kendinize zaman ayırmak için hayatın içinden bir sanat dalıyla uğraşmak ister misiniz? Haseki fotoğrafçılık kursu ile ayrıcalıklı bir hobiniz olsun, hikâyeniz fotoğraflarınıza yansısın!

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Fotoğrafçı Olun! Foto Life Akademi Meslek Edindirme Kursları Haseki

Mevcut işinizden sıkıldınız ve yeni bir iş mi arıyorsunuz? Ya da mesleğinizi yaparken ek gelir mi kazanmak istiyorsunuz? “Fotoğraf çekiyorum ama profesyoneller gibi bu işi yapabilir miyim?” mi diyorsunuz? Fotoğraf çekerek para kazanabilir, kariyerinizi bambaşka bir yöne çevirerek hayalinizdeki mesleği yapabilirsiniz! Amatör fotoğrafçılığın ötesine geçmeye başlayın! Profesyonel düğün fotoğrafçısı, doğum fotoğrafçısı, ürün fotoğrafçısı, moda fotoğrafçısı, etkinlik ve organizasyon fotoğrafçısı olmak için gereken bilgi ve deneyime ulaşmak, stüdyonuzu açarak sanatınızdan para kazanmak istiyorsanız Foto Life Akademi Haseki Fotoğrafçılık Kursu Meslek Edindirme Kursları ile tanışın!

 

[widget-8]

Haseki Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi - Senin Kadrajın, Senin Hikayen! Fotoğrafla Anlat!

Foto Life Akademi olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış, Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmeyi öğrettik. İstanbul Haseki’den gelen yoğun talepler doğrultusunda 2024 yılında Haseki’de Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu şubesini açmaya karar verdik. Türkiye’nin en kapsamlı fotoğraf ve sanat akademisi Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu çok yakında Haseki’de fotoğrafçılık eğitimlerine başlıyor!

2024 yılına kadar bekleyemem diyenler, şimdilik biz size gelemesek de sizleri Haseki’ye en yakın fotoğrafçılık kursumuz olan Bakırköy Foto Life Akademi eğitim merkezimizde ağırlamak isteriz. Uygulamalı eğitimler, yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, sosyal aktiviteler, sergiler, duayenlerle söyleşiler, keyifli sohbetlerin adresi Sanat Cafe’miz ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için sizleri akademiye bekliyoruz! Yoğun ilginiz için çok teşekkürler. En kısa zamanda İstanbul’da Haseki fotoğrafçılık kursu ile görüşmek üzere!

[widget-7]

Online Fotoğraf Eğitimi

İstanbuldaki eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler Online Fotoğraf Eğitim detayları için Online Fotoğraf Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Haseki Fotoğrafçılık Kursu En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Eğitimleri

Yeni başlayanlardan profesyonellere, kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmış fotoğrafçılık kursları! İster hobi amaçlı fotoğraf çekmek isteyin, isterseniz fotoğrafçılığı meslek edinme amacınız olsun, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı eğitim programlarımız sayesinde farklı uzmanlık alanlarında, ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alacaksınız. Haseki fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi olarak bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitimini almanın ayrıcalığını yaşayın!

[widget-1]

En çok tercih edilen Haseki fotoğrafçılık kursları arasında; temel fotoğrafçılık kursu, MEB onaylı fotoğrafçılık kursu, ürün fotoğrafçılığı kursu, doğum fotoğrafçılığı kursu, hamile ve yenidoğan fotoğrafçılığı kursu, düğün fotoğrafçılığı kursu, moda fotoğrafçılığı kursu, stüdyo fotoğrafçılığı kursu, yemek fotoğrafçılık kursu, drone kursu, photoshop kursu ve lightroom kursları bulunmaktadır. İlgi alanınıza ve seviyenize uygun eğitim almak için en iyi Haseki fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile vakit kaybetmeden tanışın!

Haseki Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları

Haseki fotoğrafçılık kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre fotoğrafçılık eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Haseki fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Haseki fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Haseki fotoğrafçılık kursu fiyatları ayrıca eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, araç-gereç donanımına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Fotoğrafçılık kursu fiyatları için tıklayın!

Ne yazık ki ülkemizde, deneyimsiz kişiler ve merdiven altı diye tabir ettiğimiz kaçak eğitim firmaları, ucuz fiyat politikaları ve MEB müfredatından uzak eğitimlerle bu durumun farkında olmayan kursiyerlerin hayallerini ve vakitlerini çalıyorlar. Her yıl fotoğrafçılık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek fotoğrafçılık hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyet ödeyerek daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğraf ve sanat kursu olarak Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyoruz. Size özel fiyat ve bilgi almak için Foto Life Akademi Haseki fotoğrafçılık kursu eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Hayatın İçindeki Güzellikleri Fotoğraf Sanatıyla Buluşturmak İçin Doğru Adrestesiniz! Haseki Fotoğrafçılık Kursu İstanbul

Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın! İstanbul’da tavsiye edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın! Haseki fotoğrafçılık kursu ile hayallerinize emin adımlarla yürüyün…

Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de fotoğraf çekmeyi öğrenmek, fotoğraf sanatında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece kendi hikayenizi anlatmak istiyorsanız içinizdeki fotoğrafçıya kulak verin!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30