Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İleri Fotoğrafçılık Kursu

Sanatınızı Bir Adım Öteye Taşıyın!

İleri fotoğrafçılık kursumuz, fotoğraf sanatında uzmanlaşmak, farklı çekim tekniklerini öğrenmek ve deneyimlemek isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı olarak planlanmış İleri Fotoğrafçılık Kursumuz, sosyalleşeceğiniz keyifli bir ortamda, alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşirken öğrenme hızınıza ve grup dinamiğine göre şekillenmektedir. 7 uygulama dersini kapsayan ileri fotoğrafçılık kursu dahilinde 7 farklı lokasyonda temel fotoğrafçılık eğitiminde öğrendiğiniz fotoğraf makinesi ayarları, ışık bilgisi ve kompozisyon kuralları, fotoğraf temaları ve duygularını pratiğe dökeceğiniz, tekniğinizi geliştireceğiniz ve yeteneklerinizi pekiştireceğiniz toplamda 21 saatlik bir eğitim alırsınız.

Bu program; sokak, manzara, mimari, portre, siluet ve doğa fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Ileri Fotografcilik Kursu 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar!

İleri Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

İleri fotoğrafçılık eğitimini alan öğrencilerimiz, yeteneklerini ve çekim tekniklerini geliştirecekleri, uzmanlık seviyesinde bilgi ve deneyim kazanacakları Moda, Ürün, Doğum, Düğün, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Photoshop ve Lightroom kursları başta olmak üzere farklı mesleki ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30