Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

Beğendiğiniz Instagram Fotoğraflarını Fark Ettirmeden İndirmek İster Misiniz?

Dünyanın en yaygın ve popüler uygulamalarından biri olan Instagram’da günde yaklaşık 50 milyon fotoğraf paylaşılmaktadır. Fotoğrafların paylaşıldığı bu platformda ne yazık ki fotoğrafları doğrudan indirmek mümkün değil. Instagram fotoğraf indirmeye gizlilik politikası ya da programın eksikliği bu duruma neden olabilir. Ancak bazılarımız beğendiğimiz fotoğrafları indirmek istiyor ve bunun için çeşitli yollar arıyoruz. Peki, Instagram’dan fotoğraf nasıl indirilir? Öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin...

Instagram Fotoğraf İndirme Yolları

Instagram'dan resim indirme pc kullanıcıları için önemlidir. Çünkü çoğu zaman Instagram profil fotoğrafı indirmek veya gönderi fotoğrafı kaydetmek için screenshot yöntemi kullanılır. Ancak şimdi sizler için daha kolay bir şekilde Instagram fotoğrafları nasıl indirilir, paylaşacağız.

1. Web Yoluyla Instagram Fotoğraf İndirme

Instagram fotoğrafları nasıl indirilir diye merak edenler için ilk yöntemimiz şu şekilde: Profil fotoğrafı ya da istediğiniz herhangi bir fotoğrafı indirmek için kaydetmek istediğiniz içeriğin sağ ve üst kısımda bulunan zaman bölümünden url’i kopyalayın ve daha sonra Downloadgram.com adresini ziyaret ederek kopyalamış olduğunuz url’i bu sayfa içerisindeki ilgili yere yapıştırın. Bu işlem gerçekleştirildikten sonra indir butonuna basarak fotoğrafı başarılı bir şekilde indirmiş olacaksınız.

2. Instant Save – Quickly Respost Programı ile Resim İndir Instagram

Instagram profil fotoğrafı indirmek için Iphone üzerinden Instant Save – Quickly Respost Programını kullanabilirsiniz. Bu programı App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı başarı ile telefonunuza yükleyin ve giriş yapın. Instagram’dan resim indirmek için fotoğrafın URL’sini kopyalayın ve indirdiğiniz uygulamaya geri dönün. Uygulamada linkin kopyalandığı fotoğraf karşınıza çıkacaktır. Fotoğrafa dokunarak fotoğrafı seçin ve save butonuna tıklayın. Bu şekilde Instagram’dan fotoğraf indirme işlemi gerçekleşmiş olur. 

 

[widget-8]

3. Android İçin Instagram resim indirme yöntemi

Android işletim sistemine sahip olan cihazınız için İnstagram fotoğraf indirme işlemini gerçekleştirmeniz için öncelik olarak cihazınıza bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Android cihazlarda Instagram fotoğrafı indirmek için önerilerimizden olan İnstaSave isimli programı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Bu programdan sadece fotoğrafları değil videoları da indirme imkânına sahipsiniz. Goole Play’den indireceğiniz bu Instagram profil fotoğrafı indirme programını ücretsiz olarak kullanma imkânına sahipsiniz.

4. Instagram resim indirme PC

Instagram’dan fotoğraf nasıl indirilir öğrenmek istiyorsanız ilk olarak Google Chrome tarayıcısını kullanarak Instagram’a www.instagram.com adresini kullanarak giriş yapın. Bu işlemi yapıp hesabınıza girdikten sonra indirmek istediğiniz sayfaya girin ve bu sayfanın boş bir kısmına sağ tıklayarak sayfa kaynağını görüntüle maddesini seçin. CRTL F butonuna basın ve üst kısımda arama butonu açılacak bu kısma jpg yazın ve < meta property=”og:image” content=”http: kısmını ….” > bu kısmı kopyalayın ve yeni bir tarayıcı sayfasına yapıştırın. Açılan fotoğrafın üstüne sağ tıklayarak fotoğrafı indirebilirsiniz.

Instagram'da Size İlham Veren Fotoğrafları İndirebilirsiniz!

Gün içerisinde vaktimizin büyük bölümünü Instagram uygulaması alıyor. Her insan ortalama günde en az iki paylaşım yapıyor. Beğeni toplayan paylaşımlar yapmak herkesin ortak istediği şeylerden birisi. İnsanların beğenisini kazanacak olan fotoğraflar elde etmenin yolu fotoğraf çekim tekniklerine ve kullandığınız cihaza hakim olmaktır. 

Sosyal medya platformları, anıları paylaşmanın ve görsel hikayelerin paylaşıldığı yerlerdir. Instagram, özellikle fotoğraf ve video paylaşımlarıyla büyüleyici bir görsel deneyim sunar. Ancak bazen, bu platformda beğendiğiniz bir fotoğrafı veya videoyu kaydetmek zor olabiliyor. İşte tam da burada, Instagram fotoğrafları nasıl indirilir, konulu rehberimizi açarak istediğiniz işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz...

[widget-40]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30