Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu

Cebinizde Bir Fotoğrafçı Var!

Akıllı Telefonlarınızla Profesyonel Fotoğraflar Çekmek, “O Anı” Yakalamak İster Misiniz? Foto Life Akademi Mobil Fotoğrafçılık Kursu

Karşınıza çıkan anlık mutlulukları, hüzünleri ve heyecanları ölümsüzleştirmek, “Keşke fotoğraf makinem yanımda olsaydı.” dememek, mobil kameralarınızla etkileyici fotoğraflar çekmek istiyorsanız Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi tam size göre!

Fotoğraf hobinizi daha pratik ve ekonomik hale getirmek, hem fotoğraf çekim tekniklerini öğrenmek hem de sosyalleşerek keyifli vakit geçirmek için mobil fotoğrafçılık atölyemize gelin! Binlerce lira vererek aldığınız akıllı telefonların kameralarından maksimum verim alın…

Samimi ve eğlenceli bir ortamda, eğitmenlerinizin özel ilgisi ve uygulamalı çekim etkinlikleriyle, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza özel bir Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi almanın tadını çıkarın!

Fotoğraf, geçmekte olan gerçek anın yakalanmasıdır. JACQUES-HENRI LARTIGUE

mobil fotoğrafçılık kursu

Tüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 17,5 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Mobil Fotoğrafçılık Kurs başlangıç tarihleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Mobil Fotoğrafçılık Kursumuz; haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 3 teorik, 3 uygulama ve 1 değerlendirme dersini içinde bulunduran 7 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Mobil Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Mobil Fotoğrafçılık Kursu ile cep telefonlarınızın kameralarını nasıl kullanacağınızı, sosyal medya hesaplarında beğeni getirecek fotoğrafların sırrını, ışığı kullanmayı ve kompozisyon bilgisi kazanmayı öğreneceksiniz! Türkiye’nin en iyi mobil fotoğraf eğitimi programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın, fotoğraf tutkunuzu her zaman canlı tutun!

mobil fotoğrafçılık kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları ve başarılı akademisyenlerinden mobil fotoğrafçılık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
mobil fotoğrafçılık eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Mobil Fotoğrafçılık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı mobil fotoğrafçılık kursu

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı Mobil Fotoğrafçılık kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında mobil fotoğrafçılık eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların mobil fotoğrafçılık kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden fotoğraf eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Türkiye’nin en çok tercih edilen mobil fotoğrafçılık kursu olan Foto Life Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Mobil Fotoğrafçılık Kursu eğitim programımızı anlatalım, ihtiyaçlarınıza özel fotoğrafçılık eğitiminizi planlayalım.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun mobil fotoğrafçılık kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre mobil fotoğrafçılık eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan mobil fotoğrafçılık dersleri veriyoruz.

mobil fotoğrafçılık eğitimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi mobil fotoğrafçılık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Mobil fotoğrafçılık eğitimi aldıktan sonra fotoğraf çekmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Mobil fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize destek veriyoruz.

Cep Telefonlarınızla Harikalar Yaratacağınız, Uygulamalı ve Eğlenceli Mobil Fotoğrafçılık Eğitimleri Sizi Bekliyor!

Sadece fotoğraf makinesiyle değil cep telefonuyla da iyi fotoğraflar çekmek istiyorum, keyifli anları ve duyguları kaçırmak istemiyorum, sosyal medya hesaplarımdan binlerce kişiye ulaşmayı amaçlıyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun fotoğrafçılık kursu programını belirleyelim ve detaylı mobil fotoğrafçılık eğitimi içeriğimizi anlatalım. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre fotoğrafçılık kursu alın.

fotolife akademi mobil fotoğrafçılık kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
mobil fotoğrafçılık egitimi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimi programını belirleyelim, fotoğraf sanatının büyülü dünyasına adım atın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
mobil fotoğrafçılık dersi

Mükemmel Fotoğraflar Çekin!

Mobil fotoğrafçılık eğitimi sayesinde cep telefonlarınızla fotoğraf çekmeyi öğrenin, sosyalleşin, eğlenin ve bolca fotoğraf çekin.

Kayıt Ol »

Mobil Fotoğrafçılık Kursu İle Harikalar Yarat!

Cep telefonu kameralarınızı daha iyi kullanarak profesyonel fotoğraf makinesiyle çekilmiş fotoğraflara imza atabilir, sosyal medya hesaplarınızı canlandırabilir, beğenileri toplayabilirsiniz! Mobil fotoğrafçılık kursları sizi bekliyor…

meb ruhsatlı mobil fotoğrafçılık kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Foto Life Akademi mobil fotoğrafçılık eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan fotoğraf eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan mobil fotoğrafçılık eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı çekim gezileri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Mobil fotoğrafçılık kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan mobil fotoğrafçılık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz mobil fotoğrafçılık eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, mobil fotoğrafçılık eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı fotoğraf çekmek isteyin, isterseniz fotoğrafçılığı meslek edinme amacınız olsun mobil fotoğrafçılık eğitimi programımızla ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

mobil fotoğrafçılık dersi
uygulamalı mobil fotoğrafçılık eğitimi

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız mobil fotoğrafçılık eğitimi derslerimizde teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı mobil fotoğrafçılık dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, mobil fotoğrafçılık eğitimi sonrası eğitim danışmanlığı ve kariyer fırsatları ile fotoğraf sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Fotoğraf sanatı en iyi sahada öğrenilir! Öğrencilerimizi cep telefonuyla fotoğraf çekiminde uzmanlaştıracak mobil fotoğrafçılık eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Mobil Kamera ve Ekipman Danışmanlığı

Mobil fotoğrafçılık için en uygun cep telefonunun almak isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, mobil kamera ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Mobil fotoğrafçılığa yeni başlayanlar ile amatör fotoğrafçılık yapan öğrencilerimize hem mobil fotoğrafçılık kursu süresince kullanacakları hem de fotoğraf tutkularını sürdürürken yararlanacakları mobil ekipmanların seçiminde destek oluyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri mobil fotoğrafçılık ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı mağazalara yönlendirerek mobil fotoğrafçılık ekipmanlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Fotoğraf çekme becerilerinizi geliştirirken yararlanacağınız cep telefonu kameranızı ve ekipmanlarınızı mobil fotoğrafçılık kursu eğitmenlerinizle seçecek, mükemmel fotoğraflara imza atacaksınız.

mobil fotoğrafçılık
mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları

Fotoğraf Gezileri

Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olarak fotoğrafçılığı kitaplardan öğrenmiyor, sahaya iniyoruz! Bol bol fotoğraf çekiyor, yorumluyor, eleştiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz!

Mobil fotoğrafçılık kursu süresince ve sonrasında amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabiliyorlar.

Mobil fotoğraf eğitimi ile her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Türkiye’nin ve dünyanın en fotojenik kentlerinde; modele, ürünle, stüdyo ve açık alanlarda mobil fotoğraf çekimi yapmayı öğreniyor, çokça eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz!

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize mobil fotoğrafçılık kursları ile fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı mobil fotoğrafçılık kursu merkezlerimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel mobil fotoğrafçılık eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye mobil fotoğrafçılığı öğrettik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre mobil fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

mobil fotoğrafçılık kursu mezunları
sosyal etkinlikler mobil fotoğrafçılık kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Foto Life Akademi mobil fotoğrafçılık kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Türkiye’nin en iyi mobil fotoğrafçılık kursu olarak öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, film gösterimleri ve fotoğraf sergileri düzenleyerek mobil fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin sosyal bir ortamda eğitim almasına özen gösteriyoruz.

Ayrıca ustalarla fotoğraf seminerleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştirerek fotoğrafsever bir çevre oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar için kendilerini keyifli ve huzurlu hissedecekleri bir mobil fotoğrafçılık kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de Foto Life Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Öğrenci Yorumları

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Cep telefonlarınızla daha iyi fotoğraflar mı çekmek istiyorsunuz?

Zaman Ayırın, Fotoğraf Çekin!

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile fotoğraf sanatının büyüleyici dünyasına adım atın!

Hikâyelere Hayat Verin, Anı Ölümsüzleştirin!

Yaşama ve sanata kendi kadrajınızdan bakın, gezin, eğlenin, öğrenin! Bolca fotoğraf çekin!

sanat cafe

Sanat Cafe

Mobil fotoğrafçılık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece mobil fotoğrafçılık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi’de her yer sanat! Mobil fotoğrafçılık kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Mobil fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir fotoğrafçı olmalarının yolunu açıyoruz.

Fotoğrafın duayenleri ile bir araya gelerek geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

ustalardan eleştiriler mobil fotoğrafçılık kursu
mobil fotoğrafçılık workshop

Duayenlerden Workshoplar

Fotoğraf sanatının en ince ayrıntılarına hakim olacağınız, ülkemizin önemli fotoğrafçılarıyla tanışmanıza fırsat veren 50’den fazla workshop fotoğrafçılık eğitimi hazırladık!

Mobil fotoğraf kursu öğrencilerimiz ile usta fotoğraf sanatçılarını sadece takip etmekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenerek sanatımızı ve tekniğimizi geliştiriyoruz. Fotoğrafçılık, ustasından öğrenilir!

35 Branş 13 Destekleyici Eğitim

Hobinizi tutkuyla sürdüreceğiniz, fotoğrafın farklı alanlarında uzmanlaşmanızı sağlayacak branş fotoğrafçılık eğitimleri ile yanınızdayız. Mobil fotoğraf eğitimi size yetmeyecek...

Yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için 35 branş ve 13 destekleyici fotoğraf eğitimleri, hobi ve mesleki fotoğrafçılık kursları, görüntü işleme atölyeleri, özel fotoğrafçılık dersleri, şirketlere özel eğitimler, ustalarla fotoğraf seminerleri hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel fotoğrafçılık dersi alın, fotoğrafçılığı uygulamalı programlarla ve sahada öğrenme şansı yakalayacaksınız.

İlgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun fotoğrafçılık eğitimleri ve atölyelerimizden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın.

fotoğrafçılık ve destekleyici eğitimler
telefon fotoğrafçılığı kursu

Keyifli Bir Hobi Edinin!

Hayatın sıkıcı ve sıradan akışından uzaklaşmak isteyen öğrencilerimiz mobil fotoğrafçılık kursu ile keyif alacakları bir hobi ediniyorlar…

Fotoğraf tutkunuzu farklı çekim tekniklerini öğrenerek sürdürmeyi düşünüyorsanız cep telefonlarınızla etkileyici fotoğraflar çekeceğiniz, sosyal medya hesaplarınıza hareket katacak, sosyalleşmenizi ve yeni arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacak mobil fotoğrafçılık eğitimine katılın.

Mobil fotoğrafçılık kursunu bitirdikten sonra amatör olarak fotoğraf çekmeye devam etmek isterseniz turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılarak keyifli bir atmosferde hem sosyalleşebilir hem de yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Foto Life Akademi ailesinin bir parçası olan öğrencilerimizin fotoğraf tutkusunu canlı tutmaya devam ediyor, her zaman yanlarında oluyoruz!

Markanızı Dijital Dünyada Tanıtın!

Sosyal medyada markanızı duyurmak, akıllara kazınmak ve kalıcı olmak için mobil fotoğrafların sırlarını bu atölyede öğrenin…

Mobil fotoğrafçılık kursu ile Facebook, Instagram, Linkedin ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz, potansiyel kitlenizi etkileyecek, markanıza ilgi uyandırmanızı sağlayacak fotoğrafları cep telefonunuzla çekebilirsiniz.

Mobil fotoğrafçılık kursları; sosyal medya hesaplarını profesyonel seviyeye getirmek, rakiplerinden sıyrılarak dijital pazarlama alternatiflerini etkili kullanmak, görsel algıya hitap ederek satışlarını artırmak isteyenler için ideal bir fotoğrafçılık eğitim programıdır.

Markanızdan söze ettirmek, sosyal medya hesaplarınızı canlandırmak için mobil fotoğrafçılık eğitiminin mesleki avantajlarından yaralanın.

telefonla fotoğraf çekmek

Foto Life Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Mobil fotoğrafçılık eğitimlerimizden eğlenceli anları, uygulamalı fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Foto Life Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Detaylı Eğitim Programı

Cep telefonları ile etkileyici fotoğraflar çekmenin sırlarını öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, sosyalleşmek ve fotoğraflarınızla dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız Mobil Fotoğrafçılık Kursu ile öğrenme hızınıza ve ihtiyaçlarınıza özel bir fotoğrafçılık eğitimi almanın tadını çıkarmaya başlayın.

Cebinizde bir fotoğrafçı taşıyorsunuz! Mobil fotoğrafçılığın tarihine ve mobil kameraların özelliklerine yakından bakarak eğitime başlıyoruz…1.Hafta 1. Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Telefon Kameranızı Fotoğraf Makinesi Gibi Nasıl Kullanırsınız?
 • Telefonla Daha İyi Fotoğraf Çekmenin Yolları
 • Telefonla Etkili Portre Çekme Teknikleri
 • Telefonla Seyahat, Manzara Ve Panorama Çekmenin Sırları
 • Beğeni Kazandıracak Mobil Instagram Fotoğrafları Nasıl Çekiliyor?
 • Gece Ve Makro Çekimlerde Telefon Kamerasından Yüksek Verim Almanın Püf Noktaları
 • Mobile Photography İle İş Üreten Dünyada Ve Türkiye’deki Örnekler
 • Mobil Kameraların Çalışma Prensibi, Çeşitleri Ve Özellikleri Neler?
 • Cep Telefonu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?
 • Çekeceğiniz Fotoğraf Çeşidine Göre Hangi Marka Ve Modelleri Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Cep Telefonu Markaları Hangileri?
 • Satın Alacağınız Telefon Kaç Megapiksel Kameraya Sahip Olmalı?
 • Mobil Objektif Çeşitleri Neler?
 • Hangi Açılı Lens Hangi Çekim Türünde Kullanılır?
 • Keskin Ve Net Fotoğraflarda Mobil Lensin Etkisi Nedir?
 • Mobil Tripod Hangi Çekimlerde Nasıl Kullanılır?
 • İhtiyaç Duyacağınız Cep Telefonu Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • UV, ND, Polarize Filtreler Hangi Çekimlerde Kullanılır Ve Fotoğrafa Nasıl Etki Eder?
 • Mobil Fotoğrafçılık İçin Sahip Olmanız Gereken 4 Aksesuar (Mobil Lensler, Telefon
 • Sabitleyiciler, Mobil Telefon Işığı, Uzaktan Kumanda)
 • Akıllı Telefonlarla Fotoğraf Çekerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
1. hafta mobil fotoğrafçılık kursu ile ihtiyacınız olan cep telefonunun özelliklerini, ekipman ve aksesuarları öğrenmiş olacaksınız.

Mobil fotoğrafçılıkta kameranızın teknik özelliklerini öğreneceğiniz, temel ayarlarını yapacağınız ve ilk fotoğraflarınızı çekeceğiniz bir hafta sizi bekliyor! 1.Hafta 2.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Diyafram, Enstantane, ISO Ne İşe Yarar, Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir?
 • Fotoğraf Makinesiyle Çekilmiş Hissi Veren Mobil Fotoğraflar İçin Diyafram, ISO, Enstantane Ayarı Ne Olmalı?
 • Telefonlarda Beyaz Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Netlik Nedir? Neden Önemlidir?
 • Netleme Tipleri Nelerdir?
 • En Fazla Arka Plan Fluluğu Nasıl Elde Edilir?
 • Hareketli Objeye Netleme Yöntemi
 • Odak Kilitleme Nasıl Yapılır?
 • Odak Noktaları, Manuel Odak Ve Otomatik Odak
 • Doğru Pozlama Nedir?
 • Manuel Pozlama Ve Otomatik Pozlama
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Alan Derinliği Nedir? ( Net Ve Sığ Alan Derinliği )
 • Telefonlarda Alan Derinliği Nasıl Yapılır?
 • Telefonla Zoom Yapmak Fotoğraf Kalitesini Bozar Mı?
 • HDR Modu Nedir ve Hangi Tip Çekimlerde Kullanılır?
1.hafta mobil fotoğrafçılık eğitimi ile akıllı telefonlarınızla fotoğraf çekmeye hazır hale gelecek, mobil uygulamalardan yararlanarak çekim yaparken ve fotoğraf düzenlerken profesyonel işler ortaya çıkaracaksınız…

Mobil fotoğrafçılıkta ışığın önemini öğreniyoruz! Doğal ve yapay ışık kaynaklarını doğru kullanarak, makineyle çekilmiş gibi fotoğraflar elde ediyoruz…2.Hafta Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Işığın Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir Ve Foto Sanatsal Kullanımı Nasıl Olur?
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Doğal Ve Yapay Işık Kaynakları Nasıl Kullanılır?
 • Işığın Parlaklığı, Kontrastı, Renk Isısı, Süresi Ve Açısı Bize Ne İfade Eder?
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Işık Türleri Neler?
 • Başlıca Cephe Işığı, Yanal Işık, Ters Işık, Tepe Işığı Ve Alttan Gelen Işıkların Özellikleri Nedir?
 • Ters Işık Tekniğinin Avantajları Neler?
 • Mobil Çekimlerde Flaş Kullanılır Mı?
 • Işığın Kalitesi Nasıl Belirlenir?
 • Işığın Şiddeti Nasıl Olmalıdır?
 • Işığın Parlaklığı Nasıl Ölçülür?
 • Histogram İle Işık Nasıl Ölçülür?
 • Işığın Miktarı Çok Fazla İse Ne Yapılır? Işık Az İse Nasıl Çözüm Üretilir?
 • Işığa Göre Mobil Kamera Ayarları Nasıl Yapılır?
 • Dinamik Aralık Ne Olmalıdır?
 • Sensör Boyutu Nasıl Ayarlanmalıdır?
 • Doğru Işığın Yönü Nasıl Bulunur?
 • Çekilecek Konunun Üzerine Düşen Işık Nasıl Ölçülür?
 • Obje/Model Işığa Göre Nasıl Konumlandırılır?
 • Yansıma, Kırılma Ve Polorizasyon Nedir?
 • Obje Işığı Nasıl Yansıtır? Yansıma Açıları Nelerdir?
 • Difuze (Dağıtık) Ve Direkt Yansıtmayı Engellemek İçin Fotoğrafçı Ne Yapmalıdır?
 • Parlak, Cam, Metal Ve Ayna Fotoğraflarında Yansıma Nasıl Kontrol Edilir?
 • 3 Boyutlu Parlak Cisimlerde Direkt Yansımayı Önleyecek Teknikler Nelerdir?
 • Portre Ve Siluet Çekimlerinde Hangi Işıklar Kullanılır?
 • Rembrant Aydınlatması İle Portre Çekimi Nasıl Yapılır?
 • Silüet Aydınlatması Nasıl Yapılır?
 • Doğal Işığın Döngüsü (Gün Işığı) Ve Temel Özellikleri Nelerdir?
 • Altın Saat Nedir Ve Bu Saatlerde Nasıl Çekim Yapılır?
 • Gün Doğumu, Gün Batımı Ve Manzara Fotoğraf Çekimlerinde Işık Kullanımı
 • Gece Çekimlerinde Işık Kullanımı
 • Açıklık/Koyuluk, Sıcak/Soğuk, Doygunluk, Komşuluk Kontrastı, Tamamlayıcı Kontrast, Alan Genişliği Kontrastı Nasıl Oluşturulur?
 • Koyu Gölgeler Nasıl Engellenir?
 • Yüksek Kontrasta Neden Olan Etmenler Neler?
 • Yumuşak Ve Göze Hoş Gelen Gölge Oluşturma Teknikleri Nelerdir?
2. hafta mobil fotoğrafçılık dersi sonunda doğal ve yapay ışık kaynaklarını kullanarak mobil kameralarınızın ayarını yapmayı ve doğru fotoğraf çekmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Kompozisyonun gücünü keşfediyoruz! Mobil fotoğrafçılık kursu 3.haftasında kompozisyon unsurlarını kullanarak etkileyici fotoğraflar çekeceğiz. 3.Hafta 1.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Telefonla Çekilen Fotoğrafların Gücünü Nasıl Artırırız?
 • Telefonla Etkili Kompozisyonlar Nasıl Hazırlanır?
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Teknik, Biçim, İçerik Ve Anlatım Nasıl Olmalıdır?
 • Mobil Çekimler İçin En Çok Kullanılan Kompozisyon Kuralları Neler?
 • 1/3 Kuralı Mobil Fotoğrafçılıkta Nasıl Uygulanır?
 • Denge, Simetri, Çizgi Ögeleri Mobil Kompozisyonda Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğrafta Denge Nasıl Sağlanır?
 • Yatay, Dikey Ve Diagonal Çizgiler Nasıl Bir Anlam Katar?
 • Desenler Nasıl Kullanılır?
 • Doku, Ritim, Dinamizm Ve Uyum Gibi Fotoğraf Öğeleri Görüntüye Ne Katar?
 • Mobil Fotoğrafta Çerçeve Nasıl Oluşturulur? Çerçeveleme Nasıl Yapılır?
 • Sembol Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
 • Görsel Öğelerin Fotoğrafa Yerleştirilmesi Nasıl Planlanır?
 • Negatif Alan (Olumsuz Boşluk) Nedir?
 • Mobil Perspektif Nasıl Oluşturulur?
 • Doğal Kadraj Kullanımı Nedir?
 • Yatay Ve Dikey Kadraj Nasıl Kullanılır?
 • Bakış Açısı Nasıl Belirlenir? Mobil Fotoğraf Açıları Nelerdir?
 • Konunun Hangi Kısmı Fotoğrafın Dışında Bırakılır?
 • Kompozisyonda Kırpma Nedir?
 • Alan Derinliği Nasıl Kullanılır?
 • Arka Plan Nasıl Kullanılır?
 • Ölçeklendirme Ve Bölümlendirme Nasıl Yapılır?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
 • Renklerin İnsan Psikolojisi Üzerindeki Etkisi Ne?
 • Hangi Renk Hangi Duyguya Hitap Ediyor?
 • Hüznü, Mutluluğu, Sevgiyi Renklerle Nasıl İfade Edersiniz?
 • Konsept Nasıl Yaratılır?
 • Styling Nasıl Yapılır?
 • Yemek, Ürün Ve Still Life Fotoğraflar Nasıl Çekilir?
 • Yakın Plan Çekimde Kompozisyon Nasıl Yapılır?
 • Bokeh İle Yaratıcı Kompozisyonlar Nasıl Oluşturulur?
 • Yaratıcı Kompozisyon Fikirleri
 • Mobil Kameralarla Panorama Yapma
Güçlü fotoğrafların sırrı iyi bir kompozisyonda saklı! Mobil fotoğrafçılık kursları sayesinde cep telefonunuzun kadrajını en güzel anlara çevireceksiniz…

Fotoğraflarımızla hikaye anlatıyor ve mutlulukları, hüzünleri, heyecanları ölümsüzleştirecek karelere imza atıyoruz…3.Hafta 2.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Fotoğrafla hikaye anlatmak nedir?
 • Fotoğrafta anlatım unsurları nelerdir?
 • Fotoğraf neyi gösterir? Güçlü fotoğrafların ortak noktası nedir?
 • Fotoğrafçı fotoğrafla kendini nasıl anlatır?
 • Fotoğrafçının görsel grameri ve sözlüğü nasıl şekillenir?
 • Fotoğrafçı çekim dilini ve stilini nasıl oluşturur?
 • Fotoğrafçının düşünce ve fikir dünyası nasıl şekillenir?
 • Fotoğrafçının gözlem becerisi nasıl gelişir?
 • Gördüklerimizi fotoğraf diline nasıl aktarabiliriz?
 • Mobil fotografik anlatım teknikleri nelerdir?
 • Bir fotoğraf güzel fotoğraftan akılda kalıcı fotoğrafa nasıl dönüştürülür?
 • Fotoğrafın içeriği nasıl oluşturulur?
 • Fotoğrafın mesajı ne olmalıdır? Fotoğrafın gizli mesajı ne olmalıdır?
 • Doğru mesajı hangi açıdan verirsiniz?
 • İyi bir hikayede arka plan nasıl oluşturulur?
 • Fotoğrafın duygusu nasıl oluşturulur?
 • Fotoğrafa bakanla duygusal bağ nasıl kurulur?
 • Hayatın içinden hikayeler fotoğrafa nasıl aktarılır?
 • Anı yakalamanın sırrı nedir?
 • İnsan hikayeleri fotoğrafla nasıl anlatılır? (Porte teknikleriyle hikaye anlatımı)
 • Çocuk ve yaşlıların duygularını fotoğraflara nasıl aktaracaksınız?
 • İşçilerin, sokak satıcılarının, insan kalabalıklarının hikayesini anlatma teknikleri neler?
 • Can sıkıntısı, umutsuzluk, hayal kırıklığı, üzüntü, memnuniyet, huzur, şefkat, dostça, sevgi, şaşkın, kaygı, endişe, keyif, sevinç, heyecan, mutluluk, eğlenceli, imrenme, stres, şok, gerginlik, umut, güven gibi duyguları anlatmanın yolları neler?
 • Jest ve mimiklerin anlamı nasıl çözülür?
 • Gözlerle anlatma nasıl yapılır? İçimize işleyen bakışları nasıl yakalarız?
 • Yüzleri nasıl fotoğraflamak gerekir? Etkili bir kadraj nasıl alınır?
 • Şehrin hikayesini nasıl anlatırız? (Manzara ve sokak fotoğrafçılığı çekim teknikleriyle hikaye anlatımı)
 • Nesnelerin hikayesi var mı? Nesne nasıl anlatılır?
 • Doğa nasıl anlatılır? (Makro ve manzara çekim teknikleriyle hikaye anlatımı)
 • Kedi, köpek ve kuş gibi hayvanların hikayesi nasıl anlatılır?
 • Renkli fotoğrafla anlatma nasıldır?
 • Siyah beyaz fotoğrafla nasıl anlatım yapılır?
 • Fotoğraf nasıl incelenir? Fotoğraf nasıl kıyaslanır? Fotoğraf nasıl eleştirilir?
 • En iyi fotoğraf nasıl seçilir?
 • Az fotoğrafla çok şey nasıl anlatılır?
3.hafta mobil fotoğrafçılık kursu sonunda insanların, hayvanların, doğanın, şehrin ve hayatın hikayelerini anlatmakta ustalaşacaksınız…

Mobil Fotoğrafçılık Kursu 4.hafta; ilk 3 haftada teorik olarak görülen mobil kamera, ekipman, ışık ve kompozisyon derslerinin uygulama haftasıdır.

Sultanahmet’te gerçekleşen Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi uygulamalı çekim gezisine; Alman Çeşmesi’nde buluşarak başlıyoruz. Fotoğraf çekmeye başlamadan önce çekim için kullanacağımız fotoğraf temaları, duyguları ve kompozisyon kuralları hakkında öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz. Theodosius Dikilitaşı, Yılanlı Sütun, Örme Dikiltaş, Sultanahmet Camii, Arasta Çarşısı, Haseki Hürrem Sultan Hamamı, Ayasofya Müzesi, III. Ahmet Çeşmesi, Aya İrini Kilisesi, Darphane-i Amire, Topkapı Sarayı, İstanbul Arkeoloji Müzesi güzergahımız oluyor.

Cep telefonu kamera ayarlarımızı yaptıktan sonra turistleri, tarihi yapıları, sokak satıcılarını mobil kadrajımıza alıyoruz. Geniş açı ya da tele adaptörler ne zaman kullanılır? Mobil tripod nasıl kullanılır? Akılda kalıcı ve yaratıcı kompozisyonlar nasıl oluşturulur? Portre, makro, panorama, manzara, mimari fotoğraflar telefonla nasıl çekilir? sorularının cevabını uygulamalı olarak veriyor, beyaz ayarı yapmayı, keskinlik ve doygunluk yaratmayı ve zor ışık şartlarında daha iyi sonuçlara ulaşmak için neler yapmamız gerektiğini öğreniyoruz. Net ya da arka planı flu fotoğraflar için hangi mobil ayarları kullanacağımızı, net alan derinliğini nasıl oluşturacağımızı öğrenerek mobil kameralarla daha etkili fotoğraflar yaratıyoruz.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu 5.haftasında öğrencilerimizle birlikte Balat’ta ışık ve kompozisyon eğitimimizin uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Çekim güzergahı hakkında bilgilendirmeden sonra cep telefonu ayarlarımızı yaparak Aya Yorgi Rum Patrikhane Kilisesi, İstanbul Rum Ortodoks Patrikhanesi, Sancaktar Yokuşu, Fener Rum Lisesi, Mesnevihane Camii, Tevkii Cafer Mektebi Sokak, Çimen Sokak, Panagia Paramythia Kilisesi, Kiremit Caddesi, Köroğlu Sokak, Merdivenli Yokuş Sokak, Vodina Caddesi, Meteoroloji Kilisesi, Yıldırım Caddesi ve Bulgar Ortodoks Kilisesi güzergahında ilerleyerek Balat’ın tarihi dokusunu ve mimarisini fotoğraflarımıza yansıtmaya başlıyoruz.

Cep telefonu kameralarımızı sokaklara, tarihi ahşap evlere, insanlara, kutsal mekanlara çevirerek konumuza bakış açısı kazandırıyor, iyi bir kompozisyonun özelliklerini yaşayarak öğreniyor, renk ve ışığı kullanıyor, ritim ve doku yaratarak uyum ve kontrastın bir fotoğrafı nasıl değiştirebileceğini gözlemliyoruz. Kent Manzaraları, Mimari Yapılar, Cadde ve Sokaklar, Pazarlar, Kutsal Alanlar, Yakın Plan/Makro, Siluet, Kapılar ve Pencereler, 4 Mevsim İstanbul, Göç, Hayatın Enerjisi, Alın Teri, Kalabalıklar, Şehir ve Çiçekler temalarından yararlanarak; Öfke, Umutsuzluk, Üzüntü, Huzur, Şefkat, Sevgi, Kaygı, Çaresizlik, Sevinç, Heyecan, Mutluluk duygularıyla ve Çerçeveleme, İlgi Merkezi, Altın Kesim, Yalınlık, Derinlik, Perspektif, Net Alan Derinliği, Boyutlar, Boşluklar, Ritim, Dinamizm, Uyum, Renk, Kontrast, Yansıma gibi kompozisyon kurallarını kullanıyoruz.

Sıra geldi fotoğraflarımızı düzenlemeye… Mobil fotoğraf uygulamalarından yararlanarak çektiğimiz fotoğrafları kusursuz hale getireceğiz…6.Hafta 1.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Uygulamalar İle Nasıl Fark Yaratırsınız?
 • Akıllı Telefonlar İçin Hangi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Vardır?
 • En Çok Tercih Edilen Mobil Fotoğraf Uygulamaları Neler?
 • Mobil Fotoğrafçılar İçin Görüntü Üretmek Ve Kaydetmek, Kaydedilmiş Görüntüleri Son Haline Getirmek İçin Hangi Uygulamalar Gerekli?
 • Snapseed, VSCO, Photoshop, Lightroom, Lens Distortions Gibi Uygulamalardan Hangisi En İyisi?
 • “Selective Adjust” (Seçmeli Ayar) Ve “Center Focus” (Merkez Odak) Araçları Olan Uygulamalar Neler?
 • Ayrı Işık/Odak Ayarı Ve Kilidi, Tam Ekran Deklanşör Ve Zaman Ayarlayıcısı Olan Uygulamalar Neler?
 • Ekran Aydınlığı Ayarları, B&W Modu Özellikleri Olan Uygulamalar Hangileri?
 • Yüksek Çözünürlükte Kare Fotoğraf Çekmek İçin Kullanılan Uygulamalar Neler?
 • Değişen Filmler Ve Lensler İle Fotoğraf Çekmeyi Sağlayan Uygulamalar Hangileri?
 • En Küçük Ve Karmaşık Detayları Biçimlendirmek İçin Kullanılan Uygulamalar Neler?
 • Tek Bir Çekimle Harika Bir Görüntü Oluşturmak İçin Denemeler Yapabileceğiniz Uygulamalar
 • Uygulamaları İndirmek İçin Store Nasıl Kullanılır?
Mobil fotoğrafçılık kursu ile birlikte çektiğiniz fotoğrafları düzenleyerek istediğiniz platforma uygun bir şekilde paylaşabileceksiniz.

Ligthroom ve Snapseed uygulamalarını kullanarak fotoğraflarımızı kesiyor, renklerini düzenliyor, kaydediyor ve paylaşılmaya hazır hale getiriyoruz…6.Hafta 2.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Lightroom Kullanımı
  • Adobe Lightroom nasıl bir uygulamadır?
  • Adobe Lightroom özellikleri ve araçları
  • Adobe Lightroom kırpma araçları ile döndürme ve kesme nasıl yapılır?
  • Fotoğraflar nasıl boyutlandırılır?
  • Adobe Lightroom ışık araçları
  • Fotoğrafın bir bölümünün aydınlatılması ya da karartılması işlemi nasıl yapılır?
  • Adobe Lightroom renk araçları
  • Beyaz ayarı nasıl yapılır? Ton düzenleme işlemi nasıl yapılır?
  • Adobe Lightroom efekt araçları
  • Filtreler nasıl kullanılır?
  • JPEG fotoğraflarımızda sıcaklık, pozlama ve doygunluk ayarları ile başarılı renk tonlamaları nasıl yaparız?
  • Adobe Lightroom ayrıntı ve keskinleştirme araçları
  • Spotlar nasıl temizlenir?
  • Arka plan nasıl temizlenir?
  • Yaratıcı arka planlar nasıl olur?
  • Alan derinliği nasıl yaratılır?
  • Panorama nasıl yapılır?
  • Boy uzatma ve inceltme nasıl yapılır?
  • Göz renklendirme, aydınlatma ve makyaj nasıl yapılır?
  • JPG ve TIFF formatları arasındaki fark nedir?
  • Çekilen fotoğrafların paylaşımı ve paylaşım mecraları
  • Paylaşım sitelerine fotoğraf gönderilmesi
  • Fotoğraflar nasıl saklanır?
  • Yedekleme ve arşivleme nasıl yapılır?
  • Fotoğraflar farklı bir telefona ve bilgisayara nasıl aktarılır?
  • Fotoğraflar baskıya nasıl gönderilir?
 • Snapseed Kullanımı
  • Snapseed nasıl bir uygulamadır?
  • Snapseed özellikleri ve araçları
  • Snapseed seçici araçları ile seçilen bölgeleri düzenleme
  • Snapseed resim ayarları ile ince ayar yapma
  • Snapseed yüz rötuşu ile ten rengi, göz rengi, yüz pürüzsüzleştirme uygulamaları
  • Snapseed ton kontrast aracıyla farklı alanların ayrıntılarını düzenleme
  • Snapseed bokeh efekti yapma
  • Snapseed vinyet ile odak noktası oluşturma
  • Snapseed perspektif aracı ile açı düzeltme, uzun ve zayıf gösterme uygulamaları
  • Snapseed glamour glow ile vintage efekti verme
  • Yalnızca seçili alanlarda rötuş yapma, yapılan düzenlemeleri geri alma
  • İyileştirme özelliği ile küçük hataları kaldırma
  • Fotoğrafları kırpma ve dışa aktarma
  Mobil fotoğrafçılık eğitimi 6.hafta programının sonunda mobil uygulamalardan yaralanarak retouch yapabilecek, fotoğraflarınızı profesyonel kaliteye ulaştıracaksınız.

Sıra geldi çektiğimiz fotoğrafları değerlendirmeye… Cep telefonlarınızla çektiğiniz fotoğraflardaki sanatsal ve teknik eksikliklere değiniyoruz.

7.hafta Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda; ilk haftadan itibaren cep telefonlarınız ile çektiğiniz portre, manzara, makro, gün doğumu ve gün batımı, mimari ve gece fotoğraflarını inceleyerek gelişiminizi değerlendiriyor, eksik yanlarınızı tespit ederek giderilmesi için önerilerde bulunuyor, temel fotoğrafçılık eğitimi almak isteyen öğrencilerimize ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun hobi ve mesleki eğitimlerimiz ile fotoğraf gezilerimiz ve sergi çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Öğrencilerimizin sorularını yanıtlayarak mobil fotoğrafçılık hakkında bilgilerini tazeliyoruz. Katılım Sertifikalarının dağıtılması ile Mobil Fotoğrafçılık Eğitimimizi sonlandırıyoruz.

Mobil fotoğrafçılık eğitimi sadece cep telefonlarınızla profesyonel düzeyde fotoğraflar çekmenizi sağlamakla kalmayacak, bakış açkınızı da geliştirecek, fotoğraf çekmenin ne kadar keyifli olduğunu fark ettirecek...

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Mobil Fotoğrafçılık kursu programımız; Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Samimi ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen eğitimlerimizle bugüne kadar binlerce fotoğraf tutkununa fotoğraf çekmenin tekniğini ve pratiğini öğrettik!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı

Akıllı telefonlarınızın kameralarıyla daha iyi fotoğraflar çekmek için uygulamalı mobil fotoğrafçılık kursu ile ilk adımınızı atın…

Mobil Fotoğrafçılık Kursumuz; haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 3 teorik, 3 uygulama ve 1 değerlendirme dersini içinde bulunduran 7 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Bu program mobil kameralarla fotoğraf çekmeyi öğrenmek isteyen, cep telefonuyla fotoğraf çekmeyi seven fotoğraf tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl mobil fotoğrafçılık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

mobil fotoğrafçılık dersi

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı mobil fotoğrafçılık kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Mobil fotoğrafçılık kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Mobil fotoğrafçılık kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları; temel, ileri ve profesyonel, kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun kurs programı belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Foto Life Akademi mobil fotoğrafçılık kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra fotoğraf eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Foto Life Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Mobil fotoğrafçılık kursu Florya, mobil fotoğrafçılık kursu Bahçelievler, mobil fotoğrafçılık kursu Ataköy, mobil fotoğrafçılık kursu Yeşilköy, mobil fotoğrafçılık kursu Zeytinburnu, mobil fotoğrafçılık kursu Avcılar olarak hizmet veren mobil fotoğrafçılık kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Mobil fotoğrafçılık kursumuz; akıllı telefonlarda bulunan kamera sistemlerinin nasıl kullanılacağına, fotoğraf çekim ayarlarının nasıl yapılacağına ve bu kameralarla yapılacak çekimlerin tekniklerine yönelik uygulamalı bir programdır. Bu eğitimin sonunda mobil kameralardan daha yüksek verim alarak ışık ve kompozisyon kurallarına uygun fotoğraf çekmeyi öğrenirsiniz. Ancak fotoğraf makinelerinin çalışma prensipleri ve çekim teknikleri farklı olduğu için Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda öğrendiklerinizi DSLR fotoğraf makineleri için kullanamazsınız. Fotoğraf makinenizle çekim yapmayı öğrenmek istiyorsanız sizlere temel fotoğrafçılık kursumuzdan yararlanmanızı öneririz.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda cep telefonu kameranızın ayarlarını doğru yaparak ışık ve kompozisyon unsurlarıyla birlikte etkileyici fotoğraflar çekmeyi öğrenir, sanatsal bakış açısı kazanırsınız. Lightroom ve Snapseed programlarını kullanarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız fotoğrafların görsel kalitesini arttırırsınız. Böylece beğeni ve takipçi sayınız da artar. Ancak sosyal medya fotoğraf çekim teknikleri ve paylaşım stratejileri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Instagram Fotoğrafçılığı Kursumuza kayıt yaptırabilirsiniz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

fotolife akademi iletişim
mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları

Mobil Fotoğrafçılık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim! - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Mobil Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mobil Fotoğrafçılık Kursunu tamamlayarak cep telefonlarıyla profesyonel fotoğraflar çekmeyi öğrenen, farklı branşlarda kendini geliştirerek fotoğraf tutkularına yön vermek isteyen öğrencilerimiz aynı zamanda Instagram, Seyahat, Portre, Still Life, Photoshop ve Ligtroom kursları başta olmak üzere farklı hobi, mesleki ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanıyorlar. Siz de fotoğraf tutkunuzu kaybetmemek istiyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın!

Mobil Fotoğrafçılık Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Mobil fotoğrafçılık kursu sınıflarımızı, fotoğraf çekim stüdyomuzu, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, fotoğraf gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Foto Life Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, mobil fotoğrafçılık kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Mobil fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Foto Life Akademi.

6+

Kurs Merkezi

Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş fotoğraf eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Mobil fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Mobil fotoğrafçılık kursu sonrası mükemmel fotoğraflar çeken yüzlerce fotoğraf tutkunu.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

708

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 3.540 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30