Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Adwords Eğitimi

Kendimi Geliştirecek Vaktim Yok Diyenlere Butik Eğitimler!

Fotoğrafçılıktan para kazanmak istiyor ancak hangi adımları atacağınızı bilmiyorsanız, kendinizi geliştirmeye ve eğitim almaya vakit bulamıyorsanız Özel Adwords Eğitimi tam size göre!

İstediğiniz gün ve saatte alabileceğiniz, odaklanma problemlerinizi aşarak konsantrasyonunuzu arttıracağınız, grup eğitimlerine nazaran daha çok faydasını göreceğiniz Özel Adwords Eğitimimizle kampanyalarınızla binlerce kişiye ulaşmak, rakiplerinizin önüne geçmek ve markanızı tanıtmak sandığınızdan kolay olacak!

Adwords Kursumuz 4 gün 20 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını geniş kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, Adwords hesap kurulumundan bütçe belirlemeye, kampanya içeriği hazırlamadan görüntülü reklam ağına, verilerin raporlanmasından kampanya optimizasyonuna kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Ozel Adwords Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Adwords Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

İstediğiniz gün ve saatte eğitim almanın avantajını yaşayın, birebir derslerle kurs programından maksimum verim alın!

Özel Adwords Eğitimi sayesinde iş ve sosyal hayatınızın kişisel gelişiminiz önünde engel olmasına izin vermeyecek, markanızdan daha çok kazanç sağlamak için aradığınız motivasyonu bulacak, aklınızdaki tüm sorulara yanıt alarak işinizi daha başarılı yapabileceksiniz.

Yoğun pratik ve uygulamalı derslerle ilginiz hep canlı tutulacak, öğrenmeye karşı hevesiniz ve konsantrasyonunuz artacak, mesleğinize katkı sağlamış olacaksınız!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Dijital pazarlama stratejilerini öğrenin, mesleğinizde kullanın, rakiplerinizin her zaman önünde olun!

Özel Adwords eğitimi ile siz de mesleğinizi profesyonel anlamda yapabilir, sektörünüze yeni bir soluk getirerek fark edilebilirsiniz! Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle online stratejileri kullanarak adınızı duyurabilir, sanatınızdan daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın! Binlerce insana aynı anda ulaşın, fark edilin, fark ettirin!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Adwords Dersi

Özel Adwords Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Adwords Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Girişimcilik, Sosyal Medya ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30