Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel)

Fotoğrafçılıktan Daha Çok Kazanç Sağlamak İster Misiniz?

Kampanyalarınızla binlerce kişiye ulaşmak, rakiplerinizin önüne geçmek ve markanızı tanıtmak istiyorsanız Fotoğrafçılara Özel Adwords Kursu tam size göre!

Kar getiren reklam kampanyaları hazırlamak, Adwords kullanma bilgi ve deneyimi edinmek, hizmetlerini potansiyel müşterilerine ulaştırmak isteyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız Adwords Eğitimi 4 hafta 20 saattir ve sektörün başarılı uzmanları tarafından işin inceliklerinin anlatıldığı bir eğitimdir. Adwords Kursu, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını geniş kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, Adwords hesap kurulumundan bütçe belirlemeye, kampanya içeriği hazırlamadan görüntülü reklam ağına, verilerin raporlanmasından kampanya optimizasyonuna kadar Adwords kullanımının A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Başarılı kampanyalara imza atarak gelirlerini arttırmak isteyen fotoğrafçılar, Adwords Kursu’nu kaçırmayın!

Adwords Egitimi 2

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Fotografcilar Icin Adwords Egitimi

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 1.Bölüm

Hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştırmanız için Adwords kullanmayı öğrenmeniz şart! Eğitimizin ilk bölümünde Adwords’ün çalışma mantığını inceliyoruz…

Adwords eğitimi programında öncelikle; Google AdWords nedir? Fotoğrafçı neden Google Adwords reklamlarını kullanmalıdır? Google AdWords avantajları nelerdir? Adwords araçları nelerdir? Adwords hesabı nasıl oluşturulur? Hesap erişim türleri nelerdir? Hesap düzeyinde hangi ayarlar yapılır? Google Müşteri Merkezim kavramı, Adwords Hesaplarının Müşteri Merkezim'e bağlanması ve yönetilmesi nasıl olur? Para birimi ve saat dilimi nasıl ayarlanır? Kampanya ayarları nedir? Fatura bilgileri nasıl oluşturulur? İlk reklamlar nasıl bulunur? AdWords'te hangi dil seçenekleri var? Adwords hesabı ile Google Analytics’in ilişkilendirilmesi nasıl yapılır? Analytics’teki ortalama oturum süresi, oturum başına ziyaret edilen sayfa sayısı, hemen çıkma oranı gibi parametreleri Adwords’te nasıl görünür? konularını işleyerek Adword nedir, nasıl çalışır, yakından bakıyoruz.

Sanatını ve hizmetlerini daha çok kişiyle paylaşmak isteyen, reklam ve kampanyalar hazırlayarak gelirlerini arttırma amacı olan fotoğrafçılara özel bir eğitimimiz var!

Alanında Uzman Eğitmenler

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 2.Bölüm

Hesabımızı oluşturduk, sıra geldi reklam modelleri ve teklif verme stratejilerine…

Fotoğrafçılara Özel Adwords Kursu 1. haftasında; Adwords reklam modelleri ve kampanya türleri nelerdir? Arama ağı kampanyası nedir? Kampanya hedefleme nasıl yapılır? Kampanya hedef kitle belirleme ve hedefleme yöntemleri nelerdir? Reklam hedefleme nasıl yapılır? Adwords açık arttırması nedir? İçeriksel hedefleme, web sitesi hedefleme, ilgiye dayalı hedefleme, coğrafya ve dil hedefleme nasıl yapılır? Tarih, saat ve cihaz hedeflemeleri nasıl yapılır? Reklam verme seçimi nasıl yapılır? Konum, site bağlantıları ve telefon metni gibi reklam uzantıları nasıl eklenir? Site uzantısı bağlantıları nasıl ayarlanır? Mesaj uzantısı ve ek açıklamalı snippet nasıl kullanılır? Açıklama metni uzantıları nasıl eklenir? Daha önce oluşturulmuş bir kampanyadaki ayarları kopyalama ve kullanma nasıl olur? Adwords teklif verme stratejileri nedir? Nasıl teklif verilir? Günlük bütçe nasıl belirlenir? Bütçe nasıl yönetilir? Teklif tutarı seçerken dikkat edilecekler neler? Görüntülü reklam ağında nasıl teklif verilir? Otomatik ve manuel teklif stratejileri nelerdir? Kampanya oluştururken nelere dikkat edilmeli? Bir kampanyanın içinde yeni reklam grupları oluşturma ve silme işlemi nasıl yapılır? Kampanya ve reklam duraklatılıp, etkinleştirilmesi nasıl olur? konularını işliyoruz.

1.hafta ile birlikte Adwords hesabınız için hangi kampanya modellerini kullanacağınızı belirlemiş olacak, günlük bütçenizi oluşturarak ilk teklifinizi vermeye hazırlanacaksınız!

Uluslararası Eğitim Standardı
Adwords Egitimleri
Adwords Kursu

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 3.Bölüm

Reklamlarımız için etkileyici içerikler hazırlamanın yollarını öğreniyoruz! Anahtar kelimelerimizi belirliyor ve fotoğraf severlere ulaşmaya başlıyoruz!

Fotoğrafçılar İçin Adwords Eğitimi programımızda; Arama ve network kampanyaları nedir? Metin reklamlar, Resim reklamlar, Video reklamlar, Mobil reklamlar nedir ve nasıl kullanılır? Kampanya optimizasyonu nasıl yapılır? Reklam grupları nasıl çalışır? Reklam grubu seçiminde nelere dikkat edilmeli? Anahtar kelime hedefleme nasıl yapılır? Anahtar kelime planlayıcı nasıl kullanılır? Anahtar kelime kalite puanı nedir? Kelime listesi nasıl oluşturulur? Kelimeler reklam gruplarına nasıl eklenir? Negatif anahtar kelimeler nasıl belirlenir? Arama ağı anahtar kelime eşleme seçenekleri nelerdir? Kalite puanı kavramı ve kalite puanı yükseltme teknikleri nelerdir? Reklam sıralaması ve anahtar kelime kalite puanı ilişkisi nedir? Reklam metni yazarken dikkat edilmesi gerekenler neler? Etkili Google Adwords metin reklamları nasıl oluşturulur? Arama terimleri ve açık arttırma raporu ile anahtar kelime belirleme ve rakip takibi nasıl yapılır? Araya anahtar kelime özelliğini kullanarak reklamın alaka düzeyi nasıl arttırılır? Reklam grubu için varsayılan teklifin belirlenmesi ve arama trafiği tahmini alma nasıl yapılır? konularını işliyoruz.

1.haftanın sonunda; fotoğrafçılıkta Adwords kullanmanın önemini kavrayacak, kampanyalarınız için bütçe belirlemede ve içerik hazırlamada uzmanlaşacaksınız…

Öğrenme Garantisi
Adwords Kurslari

Adwords Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Adwords Dersi

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 2. Hafta 1.Bölüm

Fotoğrafçının en büyük silahı görüntüdür! Görüntülü reklamla oluşturmayı öğreneceğiniz bu hafta çok eğlenceli geçecek!

Fotoğrafçılar İçin Adwords Eğitimi 2.haftamızda; Görüntülü Reklam Ağı (GDN) nedir? Görüntülü reklam ağı nasıl çalışır? Görüntülü reklam ağı kampanya kurgusu nasıl oluşturulur? Görüntülü reklam ağı teklif stratejileri nelerdir? Görüntülü reklam ağı hedefleme seçenekleri nelerdir? Yerleşim çeşitleri neler? Otomatik ve Yönetilen yerleşim nasıl yapılır? Anahtar kelime, Site/sayfa, Konu/kategori, İlgi alanı hedeflemeleri nasıl yapılır? Görüntülü reklam ağı nasıl ölçümlenir? Duyarlı görüntülü reklam nedir? Görüntülü reklam ağı kampanya optimizasyonu uygulamaları nasıl yapılır? Etkili reklamlar nasıl oluşturulur? Fotoğraflarla görüntülü reklam nasıl oluşturursunuz? konularını işleyerek fotoğraf ve videolarınızla nasıl görüntülü kampanya verebileceğinizi konuşuyoruz.

Adwords’ün görüntülü reklam ağı stratejilerine hakim olarak hedef kitlenize yönelik doğru içeriklerle kampanyalarınızdan daha çok verim almayı öğreneceksiniz…

İş İmkanı

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 2. Hafta 2.Bölüm

Youtube için reklam vermeye geldi sıra! Müşterileriniz için çektiğiniz videoları, öğrencileriniz için hazırladığınız eğitim materyallerinizi nasıl paylaşacağınızı öğretiyoruz…

Fotoğrafçılar İçin Adwords Eğitimi programımızda; Youtube reklam ağı kampanyası nasıl oluşturulur? Youtube reklam türleri nelerdir? Hedef kitle analizi, Anahtar kelime analizi nasıl yapılır? Demografi hedeflemeleri, İlgi alanı hedeflemeleri, Konu hedeflemeleri nasıl yapılır? Negatif anahtar kelimeler nasıl belirlenir? Fotoğrafçılar için Youtube pazarlama stratejileri nelerdir? Yayın içi reklamlar, Görüntülü reklamlar nasıl kullanılır? Youtube kanalı nasıl oluşturulur? Videolar kanala nasıl yüklenir? Görüntüleme başı maliyet teklifi nasıl girilir? Reklama ait ortalama izlenmesi süresi, görüntüleme sayısı, tıklama sayısı gibi görünmek istenen metrikler nasıl ayarlanır? konularını işleyerek fotoğrafçılar için en önemli tanıtım aracı olan Youtube’da yerinizi almanızı sağlıyoruz.

2.haftamızda düğün, doğum, ürün, moda, belgesel ve diğer fotoğrafçılık branşlarında verdiğiniz hizmetlere dair görüntüleri Youtube için başarılı kampanyalara dönüştürmeyi öğreneceksiniz.

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Adwords Kursu Fiyatlari 1
Uygulamali Adwords Kursu

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 3. Hafta 1.Bölüm

Kampanyalarınız ne kadar etkili oldu? Kimlere ulaştı, kimlere ulaşamadı? Bu hafta ilk olarak reklamlarınızın dönüşüm oranlarına bakacağız…

Fotoğrafçılara Özel Adwords Eğitimi programımızda; Dönüşüm (conversation) izleme nedir? Google, dönüşüm verilerini nasıl kullanır? Dönüşüm nasıl izlenir, veriler nasıl anlaşılır? Dönüşüm (conversation) kodu nasıl oluşturulur? Dönüşüm etkinlikleri nasıl kurulur? Dönüşüm oranlarının takibi nasıl yapılır? Dönüşümlere göre hedef EBM teklifi nasıl belirlenir? TBM teklif stratejisi nasıl aktifleştirilir? Kampanyanın yatırım getirisi nasıl hesaplanır? Adwords reklam optimizasyonu nasıl yapılır? Display ve search reklamların optimizasyonu nasıl yapılır? Anahtar kelime, bütçe ve CPC optimizasyonu nasıl yapılır? GDN optimizasyonu nasıl yapılır? Reklam istatistiklerinde görünmesi istenen metrikler nasıl ayarlanır? konularını işleyerek kampanyalarınızın ne kadar başarılı olduğunu ölçüyoruz.

3. haftada hazırladığınız reklamların kimlere ulaştığını görebilecek, reklam optimizasyonu yaparak hatalarınızı gidermeyi öğreneceksiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Adwords Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Adwords Programi

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Mesleki Gelisim Kurslari 7

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 3. Hafta 2.Bölüm

Adwords’te yeniden pazarlama stratejilerini öğreniyor, fotoğraf ve videolarımızı düzenleyerek pazarlama stratejimizi değiştiriyoruz.

Fotoğrafçılara Özel Adwords Eğitimi programımızda; Yeniden pazarlama (remarketing) nedir? Google Adwords kampanyalarının verimini artırmak için Yeniden Pazarlamanın önemi nedir? Google adwords remarketing yöntemleri nelerdir? Google adwords remarketing listeleri oluşturma ve hedefleme yöntemleri neler? Günlük ve haftalık optimizasyon yönetimi nasıl yapılır? Kalite puanları düşük kalıyorsa, artırmak için yapılabilecek ayarlar neler? Günlük bütçe çok hızlı bitiyorsa alınabilecek önlemler neler? konularını işleyerek hedeflerimizi biraz değiştiriyoruz!

3.haftanın sonunda Adwords kampanyalarınızın gelirlerini arttıracak yeniden pazarlama yöntemlerini öğrenecek, reklamlarınızı optimize ederek daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacaksınız.

Kurumsal Eğitimler

Adwords Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 4. Hafta

Bakalım ne kadar iyi reklamlar yaptık… Adwords raporlama sistemini kullanarak kampanyalarımızın etkisini ölçüyoruz!

Fotoğrafçılar İçin Adwords Eğitiminde; Google Adwords rapor merkezi nasıl çalışır? Google Analytics üzerinde yer alan Adwords raporları nelerdir? Google Adwords segmentleri nasıl oluşturulur? Performans ve dönüşümler nasıl yorumlanır? Maliyetler ve faturalandırma nasıl yapılır? Tıklamalar, Gösterimler, Demografik veriler nasıl yorumlanır? Reklamlara ilişkin raporların hangi sıklıkta, hangi metriklerle, hangi mail adreslerine otomatik gönderileceğinin ayarlanması nasıl yapılır? Reklamımızın, diğer rakiplerimizle ne sıklıkta çakıştığı ve hangi oranda rakibimizin üstünde gözüktüğü gibi parametrelerin analizi nasıl yapılır? Otomatik raporlar nasıl kurgulanır? Reklam performansı nasıl optimize edilir? Alışveriş reklamcılığı nedir? Merchant Center hesabı nasıl kullanılır? konularını işleyerek reklamlarımıza dair veriler elde ediyoruz.

Adwords Eğitimi ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı daha fazla kişiye ulaştırmanın yollarını öğrenirken, müşteri potansiyelinizi görecek, başarılı reklam spotları hazırlayacak, kendinizi daha iyi anlatabileceksiniz!

Workshoplar
Meslek Edindirme Kurslari 18

Adwords Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Adwords Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Girişimcilik, Sosyal Medya ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Adwords Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Adwords eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi mesleki gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Adwords eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi mesleki gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Adwords eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Adwords eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 9
Egitim Sonrasi Destek 10

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel SEO, dijital pazarlama, adwords eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Verdiğimiz sertifika, bu işin eğitimini aldığınıza dair bir belgedir ve sertifikalarla işyeri açılmaz. Aldığınız sertifika; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Adwords Kursu eğitmen kadromuz, Türkiye’nin köklü üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak görev yapan akademisyenler ile kitap ve makaleleriyle dijital pazarlama meraklılarına faydalı bilgiler sunan, kariyer günlerinin ve organizasyonların tercih edilen konuşmacıları arasında yer alan, girişimleri ile ülkemize değer katan lider isimlerden, sosyal medya fenomenlerinden, satış-pazarlama ve SEO uzmanlarından oluşmaktadır.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 6
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30