Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi

Müşteri Potansiyelini Arttırmak İsteyen Fotoğrafçılar Bu Eğitime!

Mesleğime katkı sağlamak istiyorum ancak eğitim alıp kendimi geliştirecek vakti bulamıyorum diyorsanız fotoğrafçılara özel Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi ile ilk adımı atabilirsiniz!

İmajını ve itibarını güçlü tutmak, karar verme süreçlerinde etkin rol oynamak, sanatından daha çok kazanç sağlamak isteyen fotoğrafçılar için eğitmenleriyle birebir çalışarak hem kurs programından verim alacağınız hem de aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz, başarıya olan motivasyonunuzu yükseltecek Özel Algı ve İkna Teknikleri Kursu hazırladık!

Algı ve İkna Teknikleri Kursumuz 1 gün 6 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, algı türlerinden olumlu mesaj vermeye, iletişimde beden dili kullanımından akıcı konuşmaya, ikna tekniklerinden çatışma çözmeye kadar algı yönetimi ve iknanın A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Ozel Algi Ve Ikna Teknikleri Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Algi Ve Ikna Teknikleri Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

Tamamen size özel planlanmış Algı ve İkna Teknikleri eğitimleriyle dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanın avantajını yaşayın, kurs programından maksimum verim alın!

Özel Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi sayesinde müşterilerinizin algısını değiştirmenin tekniklerini öğrenirken kişisel özgüveninizi ve kendinize olan inancınızı arttıracak, uygulamalı etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

İstediğiniz kadar soru sorabileceğiniz, ilginizi hep canlı tutan programlarla kendinizi geliştirecek, anında geribildirim alarak yanlışlarınızı düzeltme fırsatı bulacaksınız.

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Özel Algı ve İkna Teknikleri eğitimi ile siz de mesleğinizi profesyonel anlamda yapabilir, sektörünüze yeni bir soluk getirerek rakiplerinizden 1 adım önde olabilirsiniz.

Mesleğinize ve kendinize katkı sağlayacağınız, edindiğiniz bilgi ve deneyimle farkındalık oluşturacağınız eğitimimizin sonunda fotoğrafçılıktan daha çok kazanç sağlayacak, müşteri potansiyelinizi arttırarak bilinir ve tercih edilir bir fotoğrafçı haline geleceksiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın! İkna sanatında uzmanlaşarak farkınızı gösterin!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Algi Ve Ikna Teknikleri Dersi

Özel Algı ve İkna Teknikleri Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30