Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi

Hem Fotoğrafçı Hem İkna Mühendisi!

Müşterilerinizin davranışlarını istediğiniz şekilde yönlendirmek, onları hizmetlerinizi satın almaya ikna etmek ister misiniz?

Hedef kitlesi tarafından olumlu algılanmak, imajını ve itibarını güçlü tutmak, karar verme süreçlerinde etkin rol oynamak, sanatından daha çok kazanç sağlamak isteyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi 1 gün 6 saattir ve sektörün başarılı uzmanları tarafından verilmektedir. Algı ve İkna Teknikleri Kursu, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını geniş kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, algı türlerinden olumlu mesaj vermeye, iletişimde beden dili kullanımından akıcı konuşmaya, ikna tekniklerinden çatışma çözmeye kadar algı yönetimi ve iknanın A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Algıyı yönetmek, iletişimi yönetmektir! Stratejik algı yönetimiyle müşterilerinizi ikna etmenin yollarını bu eğitimde öğreneceksiniz!

Algi Ve Ikna Teknikleri Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Algi Ve Ikna Teknikleri Egitim

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi 1. Bölüm

Müşterilerimizin bizi nasıl algıladığını çözüyor, onlarda hedeflerimize uygun değerler yaratıyoruz! Eğitimimizin ilk bölümünde algı kavramının derinliklerine iniyoruz…

Algı ve İkna Teknikleri eğitimi programında öncelikle; Algı nedir? Algı merkezlerimiz ve algı temsil sistemlerimiz nelerdir? Beyinde algı süreci nasıl işler? Herkes neden farklı temsil sistemine sahiptir? Kişinin yoğunlukla hangi temsil sistemini kullandığını nasıl anlarız? Beynimizin algı filtreleri nelerdir? Neden hepimizin filtreleri farklıdır? Fotoğrafçı güçlü kişisel algı nasıl oluşturur? Tutum- algı- iletişim döngüsü nasıldır? Oluşturulan algının olumlu ve olumsuz yönleri nasıl ayırt edilir? Müşterilerimizin bize ve markamıza olan algı ve tutumunu nasıl anlarız? Hedef kitlenizin zihninde nasıl yer aldınız? Müşterileriniz sizi neden yanlış algılıyor? İletişimde algılama yöntemi nedir? Yazılı, görsel, sözel, sosyal medya algılama kavramları nelerdir? İnanç mekaniği nedir? Düşünce sistematiği hatalarımız nelerdir? sorularını cevaplayarak iknanın temelini oluşturan algı çeşitlerini, yanlış algılamanın nedenlerini öğreniyoruz.

Müşterileri, ekibi ve öğrencileri tarafından doğru algılanmak isteyen profesyonel fotoğrafçılar için imaj ve itibarlarını güçlendirecek bir eğitim hazırladık!

Alanında Uzman Eğitmenler

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi 2. Bölüm

Olumsuz algıyı olumluya çevirmeyi öğreniyoruz! Bu bölümde kişisel ve kurumsal markamıza sempati oluşturacağız!

Algı ve İkna Teknikleri Kursu 2. bölümünde; Algılarımız kararlarımızı nasıl etkiler? Algı yönetimi nedir ve hangi alanlarda kullanılmaktadır? Algıyı yönetmenin adımları neler? Algılar ve kararların yönlendirilmesinde kullanılan 9 psikolojik prensip ne? Algılama yönetimi ile itibar yönetimi ile bağlantısı nedir? Firma ve fotoğrafçı imajında tutarlılık algıyı nasıl etkiler? Duygu ve karar mekanizması nasıl işler? Olumsuzu olumluya çevirme nasıl olur? Soru sorma yöntemleri nasıl kullanılır? Soru sorarak ihtiyaç, beklenti ve tutumları nasıl anlarsınız? Birey ve gruplarla iletişimde algı yönetimi nasıl yapılır? Algıyı yönetmek iletişimi yönetmek midir? İletişimi istediğiniz yöne nasıl çekersiniz? İstediğiniz davranış biçimlerini nasıl oluşturursunuz? Kurumsal reklam kampanyaları ve imaj oluşturmada algı yönetimi nasıl kullanılır? Algı yönetimiyle satın alma kararlarını nasıl etkilersiniz? sorularını yanıtlayarak son yıllarda iletişim ve pazarlamada stratejik unsur olan algı yönetimini nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

İkna etmeden önce müşterilerinizin algısını değiştirmeniz şart! Olumsuz tutumları olumluya çevirmeyi, kişilerde algıları nasıl istediğiniz yöne çekeceğinizi öğreneceksiniz…

Uluslararası Eğitim Standardı
Algi Ve Ikna Teknikleri Kursu
Algi Ve Ikna Teknikleri Kurs

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi 3. Bölüm

İkna etmeye başlıyoruz! Sanatınızdan daha çok kazanç sağlamak için ikna tekniklerine hakim olmanız gerek…

Fotoğrafçılar İçin Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi programımızda; İkna nedir? İknanın psikolojisi nedir? İkna etmenin gücünü nasıl kullanırsınız? İkna yöntemlerinde kültürler arası farklılıklar neler? İkna süreçleri nelerdir? İkna stratejileri nelerdir? Herkesi ikna etmek mümkün mü? Fotoğrafçılıkta ne için ikna edersiniz? Etkili iletişimle ikna arasındaki bağlantı nedir? Kişiler arası iletişimde ikna teknikleri neler? İnsanları etkilediğimizi nasıl anlarız? İnsanların algılama ve hayata bakış modelleri nasıl oluşuyor? Etkilenen değil etkileyen tarafta olmayı nasıl başarırız? Olumlu ilk izlenim nasıl oluşturulur? Etkili iletişimde nasıl uyum ve ahenk sağlarız? Uyum ve ahenkte beden dili, ses tonu, içerik ve nefesin önemi nedir? İletişimde bilinç ve bilinç dışı yönlendirme nasıl yapılır? İletişimde geri yansıtmanın önemi nedir? Doğru iletişimle kişilere nasıl koçluk edersiniz? sorularını yanıtlayarak hizmetlerinizi tanıtırken, müşteri ve ajans görüşmelerinde karşı tarafı nasıl ikna edeceğinizi konuşuyoruz.

3.bölümün sonunda; iknanın tekniklerini öğrenmiş, hizmetlerinizi tanıtırken ve satışa ikna ederken olumlu bir iletişim tarzının ne kadar gerekli olduğunu fark etmiş olacaksınız.

Öğrenme Garantisi
Algi Ve Ikna Teknikleri Kursu Fiyatlari

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Algi Ve Ikna Teknikleri

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi 4. Bölüm

Önce dinliyor, sonra konuşuyoruz! Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını öğrenerek çözümler sunuyor, iknayı kolaylaştırıyoruz…

Fotoğrafçılar İçin Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi programında; Etkin dinleme ve dinleme türleri neler? İknada dinlemenin önemi ve empatik dinleme nedir? İyi bir dinleyici olmak için ne yapmalısınız? Tebessümün gücü nedir? Müşterilerinizin ismini hatırlamanız neden önemli? Sorularla ihtiyacı nasıl anlarız? İknada stratejik soru sorma teknikleri neler? Güçlü soru, güçlü rica ve güçlü gözlem yapabilme özelliklerini nasıl kazanırsınız? İkna etmede dili kullanma becerinizi nasıl geliştirirsiniz? Sesin hızı, tonu ve vurgulama iknada neden önemlidir? İknada metafor kullanımı ve hikaye anlatımı tekniği nedir? Akıcı ve anlaşılır konuşmak iknaya ne katar? Doğru bir diksiyon nasıl kazanılır? İknada beden dili kullanımı nasıl olur? El, kol, bacak, jest ve mimiklerle hangi mesajları verirsiniz? Müşterilerinizden hangi mesajları alırsınız? İknada nefes kullanımı nasıl olur? Doğru nefes nasıl alınır, nefes nasıl kullanılır? Sakin konuşma teknikleri neler? konularını işleyerek iknaya tam donanımlı bir şekilde hazırlanıyoruz.

4.bölümle birlikte satışa ikna etmeden önce ihtiyaçları analiz etmeyi öğrenecek, anlaşılır bir üslup ve dikkat çekici bir beden diliyle müşterilerinizi kendinize hayran bırakacaksınız!

Kariyer Fırsatları

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi 5. Bölüm

Fotoğrafçılıkta müzakere tekniklerine değiniyor, zor müşterileri nasıl ikna edeceğimizi öğreniyoruz!

Fotoğrafçılar İçin Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi programımızda; Fotoğrafçı için iş hayatında ikna teknikleri nelerdir? Fotoğrafçı özel hayatında iknayı nasıl kullanır? Satışta ikna teknikleri nasıl kullanılır? Başarılı sunumlar müşteriyi nasıl ikna eder? Sunum hazırlamada nelere dikkat etmelisiniz? Sunumda ikna edici görsel ve içerik kullanımı nedir? Sunumda fotoğrafçı portföyünü nasıl kullanmalıdır? Zor müşterilerle nasıl anlaşırsınız? Düşünce, duygu ve davranışı nasıl yönetirsiniz? Müşteriye nasıl uyum sağlarsınız? Aynalama nasıl yaparsınız? Göz erişim ipuçlarıyla kişinin doğru mu, yalan mı söylediğini nasıl anlayabiliriz? İknada frekans teknolojisi nasıl kullanılır? Müzakerelerde ikna teknikleri nelerdir? Yeni bir fikri nasıl kabul ettiririz? Zıt fikirleri kabul ettirebilir misiniz? Nasıl pazarlık edersiniz? Çatışmayı uzlaşmaya çevirmek mümkün mü? Etkili bir ikna sonrası satış nasıl kapatılır? İkna edilen müşteri sadık müşteri midir? konularını işliyoruz.

Eğitimimizin sonunda müşterilerinizin algılarını satış hedeflerinize yönlendirebilecek, markanıza karşı olumlu tutumlar geliştirmelerini sağlayacak, iletişiminizle ve imajınızla ikna etmede ustalaşacaksınız.

Mesleki Gelişim Eğitimleri
Algi Ve Ikna Teknikleri Programi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Profesyonel kariyerinize katkıda bulunmak, iletişim ve satış becerilerinizi geliştirmek, müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmak ve kişisel imaj yaratmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kişisel gelişim eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Kisisel Gelisim Egitmenleri 1

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleki gelişim eğitimlerinde uzman, üniversitelerde eğitim veren, Türkiye’nin başarılı profesyonellerinden eğitim alma fırsatı.

Eğitmenler »
Kisisel Gelisim Egitimi 3

%100 Öğrenme Garantisi

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Kisisel Gelisim Egitim 3

Avrupa Standardında Eğitim

15 yıllık deneyimle geliştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı eğitim sistemi.

Uluslararası Eğitim Standardı »

Kariyer Fırsatlarını Kaçırma!

Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz!

Algi Ve Ikna Teknikleri Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Algı ve İkna Teknikleri eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Algı ve İkna Teknikleri eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi kişisel gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Fotoğrafçılık, kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 10
Egitim Sonrasi Destek 23

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra diksiyon ve beden dili, etkili iletişim ve imaj, girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Algı ve İkna Teknikleri Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30