Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Dijital Pazarlama Eğitimi

Online Pazarlamanın Sırlarını Size Özel Eğitimlerde Öğrenin!

Daha çok kişiye ulaşmak, Instagram, Facebook ve Youtube gibi sosyal mecralarda beğenilen paylaşımlar yapmak, kar getiren reklam kampanyaları hazırlamak isteyen fotoğrafçılara özel eğitimlerimiz var!

Markanızı ve adınızı duyurmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Online pazarlamanın gücünü fark ettiniz ancak eğitim almaya zamanınız yok mu? İstediğiniz gün ve saatlerde planlanacak Özel Dijital Pazarlama Eğitimi ile dijital pazarlamanın detaylarını öğrenebilir hem de eğitmeninizle birebir çalışarak daha yoğun uygulama yapabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Kursumuz 12 gün 30 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını geniş kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, web sitesi optimizasyonundan arama motorlarında ilk sıraya çıkma stratejilerine, sosyal medya paylaşımlarından doğru hashtag kullanımına, Adwords kampanyaları hazırlamaktan gelir arttırma yollarına kadar dijital pazarlamanın A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Ozel Dijital Pazarlama Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Dijital Pazarlama Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

Adım adım, detaylı ve kapsamlı bir eğitim alacaksınız! Bakış açınızı geliştirecek, dijitalin gücünün farkına varacaksınız!

Size özel gün ve saatlerde planlanmış Dijital Pazarlama eğitimleriyle kurs programından maksimum verim alırken grup eğitimlerinden daha ayrıntılı konular hakkında bilgi edinecek, bakış açınızı online dünyaya çevirerek başarıya olan motivasyonunuzu arttıracaksınız.

Anında müdahalelerle yanlışlarınızı düzeltme fırsatı bulacağınız, aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını alabileceğiniz, kalabalıktan ve kargaşadan uzak eğitimlerle dijital pazarlamayı en ince ayrıntılarına kadar öğreneceksiniz!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Online dünyada fark edilmenin sırlarını öğrenecek, başarılı adımlarla rakiplerinizin önünde yer alacaksınız!

Arama motorlarında görünür olmaktan kaliteli bir web sitesi yaptırmanın avantajlarına, dikkat çekici sosyal medya tasarımlarından müşteri kazanmaya kadar dijital pazarlama yöntemlerini öğrenerek sektörünüze yeni bir soluk getirecek, mesleğinize katkı sağlayacaksınız. Yaptığınız işte öne çıkarken ek gelir kazanarak sanatınıza daha çok motive olacaksınız.

Fotoğraf tutkunuzu binlerce insana duyurmak, Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın! Fotoğrafçılıkta uzmanlaşın, işinizi aşkla yapın!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Dijital Pazarlama Dersi

Özel Dijital Pazarlama Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Dijital Pazarlama Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Adwords, SEO, Girişimcilik, Sosyal Medya ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30