Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi

Müşterilerinizi Etkilemek İçin Dilinizi ve Bedeninizi İyi Kullanın!

Başarılı bir fotoğrafçı olmak istiyorum ancak kendimi geliştirecek vakit bulamıyorum diyorsanız Özel Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi ile istediğiniz gün ve saate eğitim alabilirsiniz!

Eğitmeninizle birebir çalışarak hem kurs programından verim alacağınız hem de aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz, anlaşılır konuşmanın kurallarını öğrenerek müşterilerinizi etkileme becerisi kazanacağınız, başarıya olan motivasyonunuzu yükseltecek Özel Diksiyon ve Beden Dili Eğitimimizle iletişimin ve beden dilinin şifrelerini çözerek satış stratejilerinizde kullanabileceksiniz!

Diksiyon ve Beden Dili Kursumuz 6 gün 30 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, ses ve nefes kontrolünden doğru telaffuza, İstanbul Türkçesinden vurgu ve tonlama kurallarına, beden dilinin verdiği mesajlardan jest ve mimikleri anlamaya kadar diksiyon ve beden dilinin A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Ozel Diksiyon Ve Beden Dili Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Diksiyon Ve Beden Dili Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

Özel Diksiyon ve Beden Dili eğitimleriyle dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanın avantajını yaşayın, eğitmeninizle birebir çalışın, daha iyi öğrenin!

Grup eğitimlerine nazaran kurs programından maksimum verim alacağınız, kişisel gelişiminize katkıda bulunarak özgüveninizi arttıracağınız, markanızı pazarlamak için aradığınız motivasyonu ve inancı bulacağınız bu eğitimde bakış açınızı genişleteceksiniz…

Her sorunuzun cevabını alacak, ilginizi hep canlı tutan uygulamalı derslerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz! Unutmayın, birebir dersler eğitim kalitesini yükseltir!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Diksiyon ve Beden Dili Eğitimimizle kişisel imajınızı güçlendirecek bir diksiyona sahip olacak, beden dilinizi ustaca kullanacaksınız!

Özel Diksiyon ve Beden Dili Kursumuzla mesleğinize katkı sağlayarak diğer fotoğrafçılarla aranızdaki farkı gösterebilir, fark edilen bir fotoğrafçı haline gelerek dikkat çekici bir marka imajı oluşturabilirsiniz. Edindiğiniz bilgi ve deneyimle sektörünüzün ünlü markalarıyla da çalışarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye ve farkındalık yaratmaya devam edin!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Diksiyon Ve Beden Dili Dersi

Özel Diksiyon ve Beden Dili Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30